Тепличная• 02 августа 2023
С какой целью тут создаются и обсасываются зрада темы?
Смотрю второй или третий день подряд одна особа активно 24/7 строчит эти перепосты тем с тг каналов, усиленно их обсмактывает, переходит из одной темы в другую, за ней вереницей ходят такие же. Самое смешное, что пишут в каждой теме одно и то же.
Какой в этом смысл?
Губи з філером• 02 августа 2023
Ответ дляДиректриссимо
Туда не заходила, бо забанят меня, я сдержаться не смогу))). Я пишу про вообще все темы тут в русцачками
Та я теж щось хотіла відповідати на той брєд. Потім дивлюсь, так мило патякають, одна одній піддакують. Поржала та й пішла далі працювати. Донати самі себе не зароблять.)))
Тепличная
• 02 августа 2023
Ответ дляГуби з філером
Та шось там не сильно стравлювати виходило.
В обідню перерву почитала, так там тупо між собою декілька сторінок лялякали всяку дічь. Прям перепис засланок.)))
Там одна вообще начала откровенно рашистские нарративы строчить. Аж до боинга подбитого дошла, что орки не виноваты. Это уже совсем дичь...
Коли почала війна, я думала, що нам гаплик, як сліпим кошенятам. Ви гляньте на карту і порівняйте, яка росія, і які ми - як заячий хвостик до неї. І те, що ми воюємо і відвойовуємо території, стримує у цю орду, тримаємося морально, фізично, і ще й встигаємо чубитися на форумах - це велика, фантастична перемога!
Ответ дляnezhinka
Удалено администрацией...