Точу ляси• 02 августа 2023

Чи справді реально знайти онлайн роботу ?

Дівчатка, справді можна знайти онлайн роботу а не кидалово?
От щоб вести якусь інстаграм сторінку
Менеджером якогось інстаграм магазинчику?
Без вкладень і реєстрації на сайті де треба вказати номер картки для виплат, прізвище і код вказаний на картці 😀
Статус Ква• 02 августа 2023
Реально, звичайно. Фірма подруги недавно шукала саме на таку позицію.
Теж кандидати питались, чи потрібні вкладення. Видно, десь вже пообпікались(

автор Точу ляси • 02 августа 2023
Ответ дляСтатус Ква
А фірма подруги часом більше не шукає працівників?(
Галя-краля• 02 августа 2023
Хотите ничего не делать еще и деньги получать?)))
Статус Ква• 02 августа 2023
Ответ дляТочу ляси
Наразі ні.(
автор Точу ляси • 02 августа 2023
Ответ дляГаля-краля
Що значить нічого не робити? Це як доповнення до основної роботи
миссДавеча• 02 августа 2023
Онлайн вакансій на ворк юа та работа юа вистачає. Я там знайшла дистанційну роботу, правда оператором колл центру. Не кидалово, хоча робота не з найкращих і вигорання швидке.
До того працювала менеджером інтернет магазину і там же менеджером по закупках, правда по знайомству її знайшла.
автор Точу ляси • 02 августа 2023
Ответ длямиссДавеча
Ото ж
Треба відсортувати роботу кидалово
І норм роботу(((
Дякую за відповідь )

Тишком нишком• 02 августа 2023
Реально дочь нашла,интернет продажи,зарплата сначала 15000 была,сейчас больше,от продаж зависит,но занята по полной
Радикальная• 02 августа 2023
Ответ дляТочу ляси
Для менеджеров важна скорость ответа. Вы сможете при совмещении отвечать клиентам в течение 5-10 минут максимум и качественно консультировать?
автор Точу ляси • 02 августа 2023
Ответ дляРадикальная
Зможу
автор Точу ляси • 02 августа 2023
Ответ дляТишком нишком
Ну це круто
Але я вже скільки шукаю
То всюди треба заплатити за якісь інформ бази
Або реєструватись і давати всі дані з картки
Тишком нишком• 02 августа 2023
Ответ дляТочу ляси
Ну це круто
Але я вже скільки шукаю
Ей помогли знакомые ребята найти,никаких карточек и вложений,отвечать надо быстро,формировать заказы,работа монотонная,отнимает все время,но выбирать не приходится пока ей. Пусть и вам повезет
автор Точу ляси • 02 августа 2023
Ответ дляТишком нишком
Дякую
Це добре що все добре
Просто є люди, які можуть клюнули на той розвод який в інтернеті гуляє 🥺
А ще є робота типу шукати дівчат і пропонувати щоб вони за гроші продавали свої яйцеклітини🤯
Це вже взагалі дурня
Ще гірше ніж переписки в шлюбному агентстві
Мию чакри щоденно• 03 августа 2023
Ответ дляТочу ляси
Дякую
Це добре що все добре
Це вже взагалі дурня
Автор, а у вас є досвід такої роботи?