Карінка Шевченко• 02 августа 2023

Вагнера фотку выставили,что они уже на границе Польши,типа запугать мир

Кацапы ликуют,азарт,бьются в победоносном оргазме"Вперед,братья на Варшаву,Берлин -жди!"А наши нарыли,что это банальный фейк и нашли настоящее фото-у столба приграничного на самом деле польский военный.Защищает свою землю..
roksinata• 02 августа 2023
Ответ дляКузякин
Вы с Донецкой области вещаете или с Харьковской?
Ні, я не зі сходу. Думаєте що будь я зі сходу, то теж вважала б що поляки повинні нам тепер в ноги кланятися тому що українці воюють за свою країну?

vihola• 02 августа 2023
Ответ дляroksinata
А хто їм заборонить лізти з Білорусі? Лукашенко чи самі білоруси? Росії потрібна була Україна, от вона і полізла через наші кордони. Польща їй не потрібна, тому не лізуть і в цьому нашої заслуги нема.
Звідки у вас інформація що параші не потрібна Польща? Будь ласка, пруфи.
Бо пруфи, як параша вимагала у НАТО посунутись до кордонів 1997 року існують.
Тобто, параша марить в гарячці відновити не тільки совок, а вплив на країни колишнього соцтабору.
Що їй це не вдасться, так само як Україну захопити, факт. Але ж ця тупа ординська навала лізе без тями вбивати та нищити все живе на своєму шляху.
roksinata• 02 августа 2023
Ответ дляКузякин
Ну поясніть мені нерозумній, чим саме напад на Польщу через всю Україну з втратою людей і техніки, являється кращим ніж напад через Білорусь?
Piracanta• 02 августа 2023
Ответ дляroksinata
Не придурюйтесь
vihola• 02 августа 2023
Ответ дляКузякин
Тетя сидит в Нововолынске и умничает
Може це самонавіювання, захисна реакція. Бо Білорусь з Польщею ближче ніж Бахмут.
lilu1990• 02 августа 2023
Ответ дляroksinata
Нікуди вони не полізуть. Хотіли, полізли би. В Польщу можна попасти не лише через Україну. А що до того що є невдоволені через наплив біженців, так українці в цьому плані далеко попереду поляків
Чого це не полізуть. Ви почитайте їх форуми і телеграм канали

Там просто кровожерна ненависть до всіх. Усі їх мають поважати. А як ні, то дійдуть до Парижа чи в´їбуть по Лондону.

Де в якій країні ще така риторика? Це хворі люди
glad674• 02 августа 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Фури та уазіки це не бронетехніка. Годі людей накручувати
Думаете им Беларусь(РФ) не подкинет?
J3sws• 04 августа 2023
Ответ дляglad674
Думаете им Беларусь(РФ) не подкинет?
бульбеник еще прошлым летом и бк кацапам отдал,а бы не куда не влазить...
русня максимум в месяц производит и ремонтирует до 90-100 танков,всу в среднем в день по 8 уничтожает)))
если эти суицидники и полезут то реально можно брать попкрон и смотреть,особено на польшу)они уже разок ’повоевали’ с американцами в сирии,ровно 3 часа для уничтожения бата вагинеров с тяж.техникой,просто тзбиение младенцев авиацией было)