Щедрик• 02 августа 2023
Астрология
Знаете ли вы как по транзитам можно определить что сегодня будет секс ?))
ДваДваВісім• 02 августа 2023
Якщо в темі астрології, то краще скажіть коли наступить пизда русні?
Броніки для Моніки• 02 августа 2023
Ответ дляДваДваВісім
После дождичка в четверг на сухую пятницу
Оченьценная• 02 августа 2023
Навряд чи це можна відслідкувати в транзитах, бо зазвичай це буденна справа. От втрату цноти відслідкувати можна.
Хоча, якщо секс у вас раз на 5-10 років то тоді це справжня подія і тоді це буде відоражатися в прогностиці