В рот не ложи• 02 августа 2023

Козл.н@ автоинструктор. На каком сайте его распиарить?

Спросил: Куда будем ехать?
Я ответила, что вы учитель, вам виднее.
Он сказал: "Тогда в ларек за сигаретами".
И поехали мы ему за сигаретами.
А потом он курил 10 минут в счет урока.
А дальше была жесть...
Говорилка• 02 августа 2023
Ответ для60 метрів сметани
а они все шизанутые
У меня тоже инструктор первый был с придурью. Поменяла - второй попался нормальный. Всё прошли с азов, с езды по пустой площадке.
хутряна володарка• 02 августа 2023
Ответ дляВ рот не ложи
Зазвичай у новачків реакція не дуже гарна.
У мене це четверте заняття.
І я також плутала педалі.
Вважаю це нормою для 4-го заняття.
Четверте????!!!!! Не норма путати педалі. Водій повинен бути мега уважний. Ви хоч не в Київі будете педалі плутати?
Ганцю в кєдах• 02 августа 2023
Ответ дляВ рот не ложи
У мене це четверте заняття.
І я також плутала педалі.
Вважаю це нормою для 4-го заняття.
так само плутала, передачі не могла швидко перемикати, на мене інструкторка верещала завжди
хутряна володарка• 02 августа 2023
Ответ дляРозумна Губка
Я не знаю как Вы получали права, но если что - теорию учат в процессе с практикой. Нет такого, что ты выучил теорию всю, а потом началась практика. По крайней мере сейчас.
Ви давно не вчились. Вже давно теорію проходиш, здаєш іспит, і тоді тільки до практики допускають.
хутряна володарка• 02 августа 2023
Ответ дляВ рот не ложи
Удалено администрацией...
Я обмежена??))) Це хто з нас на 4 занятті педалі путає і не тормозить?))
Ну ви і хамка.
60 метрів сметани• 02 августа 2023
я считаю , в инструктора идут озлобленные мужчины, которым нравится орать на женщин
Ганцю в кєдах• 02 августа 2023
Ответ для60 метрів сметани
мои мужчины инструктора были просто душки по сравнению с женщиной монстром
хутряна володарка• 02 августа 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Мій добряк спокійний був. А потім я на екстремальне пішла до дівчини. Вона весела, спокійна і дуже терпляча.
Alison_and• 02 августа 2023
Вашего инструктора не Владимир зовут?)
Ганцю в кєдах• 02 августа 2023
Ответ дляхутряна володарка
Ну ви і хамка.
Я з вами взагалі не згодна!Бо якщо адекватний інструктор, він з першого заняття підтримує приємну атмосферу, бо на дорозі і так багато стресу.повинен спокійно все пояснити і по-тихеньку вказувати на помилки.А якщо з першого заняття нерви самі, то нічого ви не навчитесь, бо будете тільки і чекати, коли на вас будуть кричати.Кажу з власного досвіду
Розумна Губка• 02 августа 2023
Ответ дляхутряна володарка
Я сдавала четыре года назад. На третьем занятии по теории сказали - записываемся на практику, учим паралельно. И это не только в моей автошколе, с кем общалась из знакомых кто до и после учился (ну примерно в тоже время, поэтому обсуждали экзамены, школу) - у них тоже так.
автор В рот не ложи • 02 августа 2023
Ответ дляхутряна володарка
На практиці все відбувається зовсім не так.
МашМааш• 02 августа 2023
Ответ дляРозумна Губка
Поддерживаю. Я учусь сейчас, где-то с четверти теории начали записываться и на практику
автор В рот не ложи • 02 августа 2023
Ответ для60 метрів сметани
Оце я йому скажу при нагоді
ЯНаПэПэ• 02 августа 2023
Ответ дляРозумна Губка
Вже все не так. Минулого року були зміни, цього року зміни
автор В рот не ложи • 02 августа 2023
Ответ дляAlison_and
Вашего инструктора не Владимир зовут?)
Игорь
автор В рот не ложи • 02 августа 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Зміни лише на папері
хутряна володарка• 02 августа 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Замітьте, я ніде не написпла, що інструктор прав, або крутий. Так неадекват.
МашМааш• 02 августа 2023
Автор, а по теме, считаю, что задача инструктора спокойно указывать на ошибки. Тормозить за вас он должен только чтобы предотвратить аварию. Но и выпускать в город только если понимает, что вы более менее готовы

У меня было 4 занятие недавно, ездили начиная со 2 по оживлённым улицам, но именно на 4 я что-то лажала, мы оба нервничали.
На 5 поехади по более спокойной дороге, это дало мне уверенность в себе.
Короче, ещё раз - главное, чтобы вам было спокойно
Прилипало• 02 августа 2023
Ответ дляКудряшка Сью
так нормальный у вас инструктор. Он хочет чтобы вы сначала думали, а потом делали. И он наверное же вам показывал как нажимать педали и какая из них тормоз? Или вы сели в заведенную машину и сразу сама поехали?
Описане автором, то можна рахувати звичним, буденним явищем.
Інструктор певно з гумором ще, як зрозумів який пацієнт в нього )))

В мого чоловіка добрий знайомий, професійний водій, з великим стажем, колись надумав підробляти інструктором приватним.
Витримав то діло 5 чи 6 років, потім покинув те заняття, хоча досить прибутково було з його слів, але казав що здоров´я таки дорожче.
Кілька разів, в компанії розказував видатні перли і шедеври, таке в що повірити не реально, а як докази - все було на відеореєстраторі , реально шок і сміх до сліз
Як очевидно, більшість пригод про жінок, його термін ’блондинок’ , але й про чоловіків теж були перли 😉

В нього от така статистика ще була:
Чоловіки - приблизно всі однаково здібні до їзди, за рідкими виключеннями.
Жінки - більшість, таки швидко всьому вчаться, вчать правила, + їздять набагато акуратніше ніж чоловіки,, але є й такі, котрих і близько не можна до керма підпускати.

Ну от одне з того що досі памятаю, реєстратор писав відео синхронно , назовні+ в салоні, : стоять на перехресті, велике, 6 доріг розходиться, потік машин великий, тут зелене світло, рушають, поворот наліво , пропускаючи 1 дорогу, і в той момент у дамочки звенить мобілка, та кидає кермо, лізе в сумочку, звідти все вилітає, розсипається, на килимок, під педалі....
Інструктор в секунду хапає кермо, гальмувати не можна при повороті, і з ручніком паркується на зупинці,,, все це тривало макс 3-4 секунди, переглядали цей цирк, разів 100 )))
Далі, авто спинив, вийшов, відкрив дверку водія,,,, і даму на вихід. Це все проходило в абсолютному мовчанні, жодного слова, жодного матюка 😉

пс: водити авто, правила мене ще в дитинстві тато навчив, тоді мені то цікаво було, ну і випендритись заодно перед подружками))) , потім отримати права була лиш формальність.
хутряна володарка• 02 августа 2023
Ответ дляРозумна Губка
Уже такого немає. І в мене вже не було. Теж буде чотири в жовтні. Теорія, здача, потім допускають до практики. Ця інформація є на сайті даї.
Автор точно вчилась по новій версії.
МашМааш• 02 августа 2023
Ответ дляЯНаПэПэ
Сейчас так, учусь сейчас. Теория и практика параллельно
хутряна володарка• 02 августа 2023
Ответ дляВ рот не ложи
Дійсно, оце дивина. Я забула, що по вашій версії я не вчилась)))
хутряна володарка• 02 августа 2023
Ответ дляМашМааш
Дівчата, зайдіть на сайт і подивіться, вже давно так не здають. Автор так точно не 4 роки тому вчилась. Що ви поддержуєте? Правила змінилися, ви це розумієте?
Наивная Хо• 02 августа 2023
Ответ дляВ рот не ложи
Не слабо. Но шкандалЬ мне не нужен.
Вот получу права, тогда и скажу.
Так Вы уже узнали, где тормоз?
хутряна володарка• 02 августа 2023
Ответ дляМашМааш
В якій автошколі таке? Рік тому такого точно не було, моя дочка вчилася.
Меня много• 02 августа 2023
Ответ дляхутряна володарка
Це ви на швидкісті 40 чи 30 км в годину чуть не влупились? Чи не вивчили теорію перехрестя? )
Ви думаєте, автор вже до 30 розігналась?
Петриківна• 02 августа 2023
Ответ дляПрилипало

В нього от така статистика ще була:

Оце мабуть ті жінки, які завжди відповідають на дзвінок? Стоїть на касі, касир пробиває, тут бац - дзвінок, обов´язково треба дістати і відповісти, всі чекають, а та така все перепитує, бо то касирку не почула, то подругу по телефону.
Синиця у спідниці• 02 августа 2023
Если это автошкола, найдите ее в гугле и там же оставьте отзыв
МашМааш• 02 августа 2023
Ответ дляхутряна володарка
Поддерживаю то, что на практике и сейчас так может быть. Я учусь сейчас а автошколе, и у нас ещё только середина теории а я имела уже 5 занятий вождения. Как и почти все участники группы
Говорят, что учиться параллельно можно, сдавать просто сначала теорию, а потом практику