Моя дружина в мене за спиною хотіла отримати закордонний паспорт, щоб поїхати за кордон в Польщу для зустрічі зі своїми сестрами. Я випадково взнав. Виник скандал. Мене це обурило. Дружина сказала, що хотіла нишком це зробити, а потім поставити мене перед фактом. Бо знала, що я на відріз не дам дозволу їхати. Я вважаю, що це неправильно так зі мною поступати. Що чекати в подальшому від неї? Може вона хоче втікти на заробітки за кордон, чи на постійне місце проживання, а мене кинути таким чином, прикриваючись сестрами. Дві її сестри вже виїхали за кордон, одна ще залишається в Україні. Що Ви шановні про це думаєте. Пропала довіра до дружини.
Ответ дляМария-a546
Я бы от вас бежала навсегда и безвозвратно!
Що я таке зробив, що Ви бігли від мене. Поясніть. Я не хочу, щоб моя жінка їхала за кордон. Це нормально. Жінка повинна бути коло чоловіка, а не шататись по світу. Крім того, сестрички полюбляють пхати носа в наші відносини. Обидві без чоловіків. Боюся що моя прислухається до їх порад і це може призвести до проблем в сім´ї або розлучення
personality• 02 августа 2023
Ответ дляsecam
Дітей не має в нас. Проблема у жінки по жіночому
Харош! Оце закрутив! Прямо в топ
LoveYouOrNot• 02 августа 2023
Ответ дляsecam
Ні я чоловік, і од свого імені пишу
А точно? Бо чується мені жіноча рука.
Ответ дляsecam
Ні, не в рабстві. В нас гарні стосунки. Повага, любовь, цінним одне одного. Але це перший раз таке за 15 років
У вас такие замечательные отношения, что вы не даёте жене разрешения ни загранпаспорт сделать, ни с сёстрами в Польше встретиться ? Вы рабовладелец, а ваша жена ваша рабыня?
Александра333-0d63• 02 августа 2023
Ви не помічали свого відношення до неї. Я впевнена, що був контроль. Я від свого чоловіка нічого не приховую, бо він ніколи не тисне на мої рішення.
Ответ дляLoveYouOrNot
А точно? Бо чується мені жіноча рука.
Господі, я чоловік. В мене виникла ця проблема в житті. Не має з ким на цю тему порозмовляти. З жінками якось розмову вести на цю тему не зручно. Чоловіки не зрозуміють. Вирішив написати сюди. Може хто допоможе, підкаже, як бути
Мария-a546• 02 августа 2023
Ответ дляsecam
Мария -а 546. Чому Ви бігли від мене. Що я таке погане зробив?
Потому что уважающая себя женщина не допустит, чтобы ей кто-то что-то запрещал, даже если это супруг и еще если ваша жена делает втайне, что-то от вас, то не льстите себе, нет у вас гармоничных отношений!
Kusalochka• 02 августа 2023
Ответ дляsecam
Ми в шлюбі 15 років. Жили до цього моменту душа в душу. Мене взяло за живе, те чому не можна було нормально зі мною поспілкуватись, а робити все з підтишка, як можна після цього їй довіряти. Так легко можна й зраджувати
С вами незьзя нормально общаться. Потому, что вы больной. Адекватный человек конечно с таким жить 15 лет не будет... но то такое...
LoveYouOrNot• 02 августа 2023
Ответ дляsecam
Дозволити їй робити паспорт. Мати паспорт в війну дуже важливо - раптом ситуація критична, і треба виїжджати.
Яке місто? Вінниця, Полтава?
SunshineDiamond• 02 августа 2023
Ответ дляsecam
Ви що знущаєтесь на ді мною. ?
Нет, это ненормально, что она скрыла от Вас этот факт.
И так же ненормально, что Вы ей запрещаете куда либо выезжать, это как понимать?
Типа, ’если я не могу, то и ты сиди на привязи, слушай шахеды и взрывы’??
И кто такая Мария? Ваша жена? Она тоже есть на этом форуме?