Порадницi,
якщо нема в людини Приватбанку, десь ще можна отримати/cформувати електронний пiдпис онлайн, без необхідності їхати у столицю, велике місто та ходити інстанціями?
Може хтось вже робив,
Дякую.
Може хтось вже робив,
Дякую.
Чорт і Шо• 03 августа 2023
Ответ дляМамо Iра
Якщи замовляти через сайт дiї, то там все одно треба обирати пункт обслуговування у великому мiстi
Я вообще в дие не нашла как ее получить....
Вроде сделала, пишет *вы ещё не подписали ни одного документа ’. И шо?... А взять то ее где и как?...
Яичница с беконом• 03 августа 2023
Ответ дляМамо Iра
Навіщо? Там просто обираєш підпис дія і потім крутиш головою і кліпаєш очима на камеру. Але в застосунку, не на сайті
Чорт і Шо• 03 августа 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Хорошо. А как ее потом оттуда извлечь, чтоб что-то подписать?
Я, например, хотела подать заявление на ученический. Нужна подпись. И как???
Яичница с беконом• 03 августа 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Коли підписуєш через дію не потрібний фізичний файл, обираєш на сайті підписати через дію і через застосунок далі скануєш кьюар
Чорт і Шо• 03 августа 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Какой кюар? Где он ?
И на сайте не предлагало подписать через дию. Только ПриватБанк или другой банк.
Творог для розжига• 03 августа 2023
Ответ дляЧорт і Шо
ось тут спробуйте - дія. підпис -UA
заява у вас же в електронному вигляді?
Яичница с беконом• 03 августа 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Какой кюар? Где он ?
Не знаю куди ви хочете зайти але ось наприклад кабінет у податковій
Чорт і Шо• 03 августа 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Осьо.... Це і все ..
Який файл?
Відкушу все що стирчить• 03 августа 2023
Ответ дляМамо Iра
таким пiдписом можна пiдписувати українськi банкiвськi документи i вони їх приймуть?
А вот это я хз, я просто подсказала как вариант. Насчёт Украины не знаю, я в Польше, мне работодатель все доки туда присылает на подпись
Яичница с беконом• 03 августа 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Осьо.... Це і все ..
Який файл?
Прикольно, конкретно на вашому ресурсі баг, незважаючи на те що наче є можливість зайти через дію її по факту немає. Тоді тільки через банк айді
Ответ дляЯичница с беконом
тобто сам пiдпис робити спочатку через застосунок,
а вже необхiдний документ електронний пiдписувати через сайт дiї (заходити з компа на сайт- обирати пiдписати- дiяUA- сканувати код телефоном з додатком- пiсля чого робиться пеiрехiд у додаток?
Яичница с беконом• 03 августа 2023
Ответ дляМамо Iра
Все так,тільки я про вхід на ресурс а не про підпис документів. Але воно у вас не працює так, я обирала дію і воно все одно вимагає файл ключа, так не повинно бути
Чорт і Шо• 03 августа 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Я зайшла , все, что мне нужно сделала. А подписать, получается , не могу...
Ответ дляВідкушу все що стирчить
цей сайт каже:
Documents signed using the Autenti platform are legally binding in Poland and the EU.
тому це не для нашої країни, я так розумiю
Творог для розжига• 03 августа 2023
Ответ дляМамо Iра
цей сайт каже:
щойно отримала в ощадбанк, дякую за підказу автору поста 9
зберегла де зручно
а потім скористалась сайтом для підпису цим ключем
все працює
зберегла де зручно
все працює
Творог для розжига• 03 августа 2023
Ответ дляМамо Iра
тобто у Вас вже був рахунок в Ощад, тому змогли у них взяти ЕЦП?
так, там потрібні останні 4 цифри картки
але ж і в приваті потрібен рахунок
а підписати потім можна на багатьох ресурсах навіть з телефону
але ж і в приваті потрібен рахунок
Швендяю містами• 03 августа 2023
Ответ дляМамо Iра
Да, нужно быть клиентом банка.
Через Укрсиб тоже можно сгенерировать цифровую подпись
Ответ дляШвендяю містами
Да, нужно быть клиентом банка.
Дякую,
я дзвонила на гарячу лiнiю УкрСиба, розмовляла з двома рiзними операторами i на питання чи можу я онлайн сформувати ЕЦП менi вiдповiли що не знають про таку можливiсть!
I саме ця сторiнка УкрСибу не нагуглилася нiяк.
Дивно, але на цiй сторiнцi ключ робиться лише за прiзвищем та Iпн, бiльше нiяких даних по рахунку або картцi не треба, може вони перевiряють чи я є клiєнтом УкрCиб по Iпн....
Сгенерувався ключ dat i додатково ще два якихось файли .p10
буду пробувати пiдписувати
Ответ дляШвендяю містами
Да, нужно быть клиентом банка.
Ось що каже сайт Дiї у роздiлi перевiрки ключа, на ключ сгенерований УкрСибом:
Виникла помилка при зчитуванні особистого ключа. Опис помилки: Ваш сертифікат виданий іншим надавачем та не обслуговується в КНЕДП АТ ’УКРСИББАНК’.
((
Ось що написано на тому ж сайтiв роздiлi ’Клiєнтам’:
Для отримання послуги необхідно звернутись на обслуговуюче відділення до начальника
відділення для узгодження часу отримання послуги. При отриманні послуги необхідно буде
заповнити та підписати «Заява на реєстрацію для отримання кваліфікованого сертифіката відкритого
ключа для Фізичних осіб або Фізичних осіб-підприємців», при собі мати оригінал паспорта, оригінал ідентифікаційного коду, (для іноземних осіб та осіб без громадянства - дозвіл на працевлаштування
або посвідку на постійне/тимчасове проживання, для адвокатів – свідоцтво адвоката) та носій ключової інформації
Якщо, Ви клієнт банку, як Фізична особа-підприємець, отримати КЕП безкоштовно, можливо через систему Укрсиббізнес.
Після формування КЕП, необхідно з документами звернутись на відділення, для випуску сертифіката
Ответ дляШвендяю містами
Да, нужно быть клиентом банка.
так, нажаль Дiя не розпiзнає сгенерований там файл та не пiдписує ним нiчого. Така ж помилка i на цьому ж сайтi у роздiлi ’Формування/Перевірка підпису’
Не працює ((