Порадницi,
якщо нема в людини Приватбанку, десь ще можна отримати/cформувати електронний пiдпис онлайн, без необхідності їхати у столицю, велике місто та ходити інстанціями?
Може хтось вже робив,
Дякую.
Може хтось вже робив,
Дякую.
Ответ дляЯичница с беконом
Все так,тільки я про вхід на ресурс а не про підпис документів. Але воно у вас не працює так, я обирала дію і воно все одно вимагає файл ключа, так не повинно бути
Я змогла пiдписати сьогоднi пiдписом дiї,
просто заходила на сайт за цим посиланням
а потiм вiн дає кюар-код який перекидує у додаток для перевiрки обличчя.
Потiм завантажується файл для пiдписання i повторно треба перевiрити обличчя через кюар+додаток, пiсля чтого все пiдписане дається на скачування.
Це можно робити iбез компа, з того ж телефону де Дiя встановлена, просто пiд кюаром треба натиснути тодi на жирне слово Дiя.
Дякую ще раз.
Чорт і Шо• 04 августа 2023
Ответ дляМамо Iра
Подивiться мiй коментар вище, я змогла сьогоднi пiдписати пiдписом Дiї ,
просто заходила на сайт за iншим посиланням.
Може iншим разом знадобиться
Спасибо большое! Я себе зафиксирую.
Я вчера сделала подпись в привате и подписала, что мне нужно.
Но и это сохраню себе.
Творог для розжига• 04 августа 2023
Ответ дляМамо Iра
Ось що написано на тому ж сайтiв роздiлi ’Клiєнтам’:
Для отримання послуги необхідно звернутись на обслуговуюче відділення до начальника
відділення для узгодження часу отримання послуги. При отриманні послуги необхідно буде
заповнити та підписати «Заява на реєстрацію для отримання кваліфікованого сертифіката відкритого
ключа для Фізичних осіб або Фізичних осіб-підприємців», при собі мати оригінал паспорта, оригінал ідентифікаційного коду, (для іноземних осіб та осіб без громадянства - дозвіл на працевлаштування
або посвідку на постійне/тимчасове проживання, для адвокатів – свідоцтво адвоката) та носій ключової інформації
Якщо, Ви клієнт банку, як Фізична особа-підприємець, отримати КЕП безкоштовно, можливо через систему Укрсиббізнес.
Після формування КЕП, необхідно з документами звернутись на відділення, для випуску сертифіката
Перевірте, дія підпис повинна вже працювати.
Донька щойно спробувала
Успіхів.
Донька щойно спробувала
Успіхів.