Напланетянка• 03 августа 2023

Заначка на орендованій кв-рі. Кому вона належить?

Ситуація: квартиранти переклеюють шпалери на орендованій квартирі, яку знімають за копійки за умови що з´їдуть, щойно квартиру продадуть.
В розетці знаходять сховище з великою сумою.
Квартира належала померлим власникам, дісталася у спадок нащадкам, які здали як є, не оновлюючи ремонту і меблів - вони не в критичному стані, ремонт колись був гарний і дорогий, просто застарілий і пошарпаний вже.
Кому належать знайдені кошти?
Эскиз бесконечности• 03 августа 2023
Але крали не тільки орки, а й свої, от такі як автор, не зупиняться не перед чим, та шанс не втратять. Фу....

sur_sur• 03 августа 2023
Ответ дляНапланетянка
Не люди. Доля.
Усе, що знаходиться у квартирі, крім того, що принесли у квартиру орендарі, належить власникам. Можливо вони захочуть вам якось віддячити.
Попередній хазяїн міг просто раптово померти і навіть не залишити заповіта.
Але, схоже, що ви власнику про знахідку не повідомите) тоді віддавайте державі))
Це задача з підручника? Більше там нічого не зазначено? У кого квартиру придбав попередній власник?
Дама-мадама• 03 августа 2023
Деньги принадлежат тем кому досталась квартира, родственникам. Возможно старики внезапно умерли и не успели сообщить .
Хомо_сапиенс• 03 августа 2023
Ответ дляНапланетянка
Трохи знаю)
Автор, а ви попередили власника шо будете розетки міняти бо виявиться, що він знав про заначку
sur_sur• 03 августа 2023
Ответ дляНапланетянка
Навіщо? Їх дали в руки тому кому вони потрібні. Навіщо відмовлятися?
То перевірка на вшивість)
кнопкодав• 03 августа 2023
Ответ дляНапланетянка
Поки не знайшли - були не власники.
Але ж дали знайти чомусь не спадкоємцям)
Это вас проверяют высшие силы на вшивость. Поздравляю, проверку не прошли. Значит по закону в денежном выражении прибыло , а в другом (здоровье, личная жизнь и т.д.) убудет.
Хомо_сапиенс• 03 августа 2023
Я вас не засуджую, яке б ви рішення не прийняли. Я не знаю, як би я вчинила і даю вам гарантію 100%, що ті хто вас чмирить, теж не знають, як би вчинили.

Усі дартаньяни на словах
автор Напланетянка • 03 августа 2023
Ответ длякнопкодав
Зверху перевірили, впевнилися що видали кошти в правильні руки і в багато разів помножили видане.
За що дуже вдячні долі. Наразі, через багато років, розуміємо що так і мусило статися. Якби купили квартиру або не займалися добрими справими - думаю все було б інакше.
А так ті кошти реально принесли свої результати.
Kusalochka• 03 августа 2023
Ответ дляНапланетянка
З радістю, але саме на цю квартиру не вистачило б))
Отложите! И переберите всю квартиру по кирпичикам мало ли еще сколько чего найдете

Коленная ложечка• 03 августа 2023
Ответ дляНапланетянка
Если ситуация произошла давно, а вы ее не забыли, видимо все же мыслишки, что поступок не ок, бродят, раз не поленились написать и поддержку поискать)))
кнопкодав• 03 августа 2023
Ответ дляНапланетянка
Подождите автор, жизненный итог рано подводить пока не закрыли глаза. Неизвестно, что ещё ждёт впереди. Цыплят по осени считают.
Хомо_сапиенс• 03 августа 2023
Ответ дляНапланетянка
Так ця історія трапилася давно?
Чекаю завтра• 03 августа 2023
Ответ дляНапланетянка
Історії цій багато років)
Знайшла цю заначку молода колись пара, сума була велика, еквівалент двушки у Києві на той момент.
Як вчинили зі знахідкою: взяли кредит під сумісний бізнес, про якийсь колись мріяли, а знайденими грошима погасили його через кілька місяців.
Люди розумні та успішні, бізнес квітне і зараз.

Тож буває і так, інколи треба зрозуміти що це і є твій шанс.
Для тих , хто в танку.
Навіщо було брати кредит? Чому зразу ці гроші в бізнес не потратили?
Чекаю завтра• 03 августа 2023
Ответ длямиссДавеча
На ворованных деньгах бизнес построили. Пора платить по долгам’ . А меня пугать не нужно, я чужого не беру. А вор должен сидеть в тюрьме)))
У нас они в правительстве сидят))
Чекаю завтра• 03 августа 2023
Ответ дляНапланетянка
А з чим бізнес пов´язаний?)
Хомо_сапиенс• 03 августа 2023
Ответ длякнопкодав
Ой та ладно. Люди нормально розкрутилась, не убивають нікого, не обкрадають армію, не розводять на гроші. Створюють робочі місця
Эскиз бесконечности• 03 августа 2023
Ответ дляНапланетянка
Зверху впевнились, що ви гнилі люди, яким не можна довіряти. Я вже питала, ви не відповіли. Дітям розповіли?
Женщина_в_лосинах• 03 августа 2023
Ответ дляГуби з філером
Была такая тема, слово в слово .
и я помню похожую
Сама не знаю• 03 августа 2023
Ответ дляНапланетянка
А хто ж має?
Гроші-в квартирі, квартира-хазяїв. У вас же не виникло питання, чий диван в орендованій квартирі. Це відповідь на питання, хто має відношення до грошей.

ЗавЛабСнаб• 03 августа 2023
Ответ дляНапланетянка
Історії цій багато років)

Ну это для тех, для кого деньги ге пахнут. Кому не противно смотреть в зеркало на себя и знать, что ты крыса. Всё, кто в теме поддержал воров, не возмущайт5сь тогда тому, что чиновники воруют из бюджета, кто сидит на потоках. А там соблазн куда более большой.
Сама не знаю• 03 августа 2023
Ответ дляНапланетянка
Якби ті люди хотіли щоб досталося таке комусь конкретно, вони б його заповіли і сказали де воно.
Могли не встигнути сказати, або забути.
Сирожено_пирожено• 03 августа 2023
Ответ дляНапланетянка
Саме так і вважаю.
тогда зачем вы создали тему ? вас мучает совесть ?
автор Напланетянка • 03 августа 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Тому що закортіло поділитися. Чому б ні?
sur_sur• 03 августа 2023
Ответ длякнопкодав
Особливо, коли підключився колективний розум Совєтчіци та вирішив, що прикарманити знайдене не є добре.. Вищі сили вони такі, усе можуть змінити не на користь автора цієї теми. Краще було промовчати, недарма кажуть, що щастя, як і гроші, люблять тишу 😂
автор Напланетянка • 03 августа 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
І дали ще більше, ага)
автор Напланетянка • 03 августа 2023
Ответ дляЧекаю завтра
А з чим бізнес пов´язаний?)
Медицина
автор Напланетянка • 03 августа 2023
Ответ дляЧекаю завтра
Для тих , хто в танку.
Щоб не було питань
Коленная ложечка• 03 августа 2023
Ответ дляЖенщина_в_лосинах
и я помню похожую
Думаю, что таких, как автор, много)
Сирожено_пирожено• 03 августа 2023
Ответ дляНапланетянка
ну скажем так, якщо у вас таке бажання, ви можете поділитися десятиною на благодійність, це було б правильно
Коленная ложечка• 03 августа 2023
Ответ дляНапланетянка
Щоб не було питань
Так а у кого какие вопросы?))) это ж судьба, избравшая достойных)))