Ms. Искренность• 03 августа 2023

9 клас який одяг на 1 вересня купляють ваші дівчата 14-15 років

В чому підуть ваші підлітки 1 вересня в школу. Більшість дівчат ходять зараз у спортивному оверсайз одязі та кросівках. Чи будете купувати класичний одяг спеціально на лінійку у школу?
Кто крайний?• 03 августа 2023
Не буду. Все залишилось з минулого-позаминулого року.
Я натуралка• 03 августа 2023
Джинси і вишиванка. Білі кросівки. Вишиванку купила блакитну з білою вишивкою. Джинси широкі прямі. Я в принципі не проти, все одно одяг на лінійку не збиралася купувати)
Наполеон Бонапарт• 03 августа 2023
Та есть и юбка, и белая рубашка, и бежевая, и черная, и зелёная, и в клеточку, и в крапинку. А что, линейка будет разве, их же нет сейчас
Ермолайчик• 03 августа 2023
Взагалі не пам’ятаю коли останній раз була лінійка у доньки в школі. Мабуть в 1 класі. Зазвичай йде в звичайному одязі, зрозуміло що не в спортивному костюмі. Але не в білій блузці так точно
Дюймовочка• 03 августа 2023
Вишиванка і брюки
Непереможна• 03 августа 2023
Не буду, вона в такому не піде. Й де це зараз ’лінійки’ проводять ?
Мейк-ап форева• 03 августа 2023
В черных брюках палаццо, кроп топе, прозрачной футболкой и жакетом. На ноги лоферы
Все равно долго не будут ходить.
Рожайтретьего• 03 августа 2023
У нас уже третий год онлайн. Красота)) ничего не надо
Малая Налегке• 03 августа 2023
Ні
Пэрисхилтонша• 03 августа 2023
Мои не ходят на звонки. Дурная трата времени.
Посудомойка• 03 августа 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
А моя любить. Після літа всіх хоче побачити, любить одяг вибирати, в чому йтиме. Я теж любила дуже перший і останній дзвінок.
Зоркая Зорро• 03 августа 2023
Ничего. Ну или все повседневное
кураГАЛЯ• 03 августа 2023
Лінійок нема, 1 вересня звичайний шкільний день, з уроками, піде так як і щодня буде ходити - темні джинси + біла футболка або рубашка
Страхованная• 03 августа 2023
Белая юбка и белый топ.
Гарні диньки• 03 августа 2023
у нас в школі нема лінійки, роблять свято дітям, бігають, конкурси якісь, фарбами кидаються, на останній дзвоник в цьому році бачила яйця розбиті валялись біля школи. тому ніяких нарядів :)
Света С Приветом• 03 августа 2023
Оце проблеми у вас. Чекаємо в Харкові. Ані форми ані шкіл. В метр овсіх пустять як хто хоче.
Фея_3уровень• 03 августа 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Мы в Харьковской области,тоже ничего не планируется,но классная ещё в конце учебного года подчеркнула что первого сентября дети которые не выехали обязательно должны прийти с цветами поздравлять учителей(у сына 9класс),уже известно что 100процентов будет продолжаться дистанционка.
Кружите меня,кружите• 03 августа 2023
Я не поведу ребенка в школу чтоб он сидел в подвале в случаи тревоги. А учитывая то что некоторые виды ракет вообще не видят радары и не сбивают их, мы будет на онлайне