Лінива, не каюсь• 03 августа 2023

За 50тис грн може жити сімʼя спокійно місяць

Чому тут часто пишуть про якісь тисячі уе на чоловіка…
Ну на сімʼю в місяць нижче навела приблизні витрати, в середньому.. можна щось замінити одяг на ліки, бо витрати різні бувають щомісяця.

Їжа 10-15000
Комуналка,газ- 5тис
Одяг 5000
Відкласти 10000
Відпочинок, карманні -10000
Дорога/різне 5000

Якщо 2+2, то чоловіку і жінці по 20-30 тис можна заробити на сімʼю. Не такі це великі гроші щоб заробити. Маючи житло своє.
Якщо ні, то ще 7-8 на оренду потрібно, або без відкладання( багато людей ітак не відкладає нічого, бо їм не хочеться))
То чому тут так багато тем про бідність тут?
Як думаєте, за 50 тис може нормально жити в Україні сімʼя?
Результат:
вже голосів: 291
143 (49.14%) Заичайно може
65 (22.34%) Жити можна, а заробити важко
43 (14.78%) Може, але це бідність
22 (7.56%) Тиц
9 (3.09%) Ні, це копійки, не прожити
9 (3.09%) Мало!Заробити можна і більше
Чорнобаївка• 03 августа 2023
З дітьми нормально не вийде на таку суму , хіба що без відпочинку, розваг

Карусель-весель• 03 августа 2023
50 это так...только покушать и одеться, ни о чём
Крем для арбуза• 03 августа 2023
Ответ дляBudaynata@ukr.net
По мимо вышеуказанных расходов, есть ещё затраты на врачей, репетиторов, на машину, за обучение детей....
Так, освіта і медицина автором не запланована))) мабуть, то розкоші)))
КараПузовна• 03 августа 2023
Конечно, можно прожить на 50 тысяч, не шикуя
Мы тратим в несколько раз больше, потому что можем позволить
Не могли бы, и на 30 жили бы нормально
Колупалочка• 03 августа 2023
2+2 і 7-8 тис на оренду? Це ж як мінімум має бути двушка і то якщо діти однієї статі, а як ні, то і трьошка, де це такі ціни на оренду?
#Пойду_кгадалке• 03 августа 2023
Чим вищі доходи тим більше витрат.
Грошей завжди буде не вистачати на щось більше.
ПироженкА• 03 августа 2023
Ответ дляBudaynata@ukr.net
У нас еще и содержание мам, плюс их коммуналки
Budaynata@ukr.net• 03 августа 2023
Ответ дляКрем для арбуза
А кружки и развивалки для детей, это вАще.... роскошь роскошная
автор Лінива, не каюсь • 03 августа 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Ну з відкладених можна на медицину чи з карманних, якщо хтось хворий по ресторанам на 10 смішно ходити, як нема за що ліки купити

Екатерина27• 03 августа 2023
Насчет зачем на одежду каждый месяц тратиться. У меня двое сыновей, стабильно каждый месяц им что-то приходится докупать: то кроссовки старшему, то кеды/бутсы младшему, штаны, джинсы, худи, обновить футболки, белье…
Мы с мужем тоже обновляем одежду /обувь. Просто цены сейчас сильно подскочили, в июне купили мужу макасины в дырочку и кроксы- 5800 грн. И это ж только обувь на лето. Сейчас ищу вышивание детям обновить. Красивые это около 4000-5000 на двоих.
МашМааш• 03 августа 2023
Жить можно
Но, автор, у вас в расчетах нет медицины, ремонта, няни для ребенка или каких то кружков репетиторов
НЛОша• 03 августа 2023
так меня ваша тема прямо разозлила
вы описали не жизнь а какое то нищее выживвние
во первых какие 10000 отложить, с чего?
какие 10000 на питание, мы вчетвером еле вписываемся в 18000 и питаемся скромнл, хожу с калькулятором по акциям
дальше, что за странные у вас статьи расходов, вы теоретик?
давайте я вам добавлю реальных статей для стандвртной семьи с детьми
проезд
обеды на работе и в школе
канцелярия
книги игрушки
корм животным
помощь родителям
иногда замена техники
мыльно рыльное, всякие ваниши порошки и т.п
комлетика
парикмахер и другой уход за собой
спортзал
бензин
ремонт страховка всякие шины для автл
и штраф иногда заплатитьтприходится
и за парковку
и хоть раз или два вмесяц условную пиццу макдональдс с семьей поесть
а культура? кино концерты театры
а лекарства врачи условные брекеты?
и я уверена что этот список можно дополнять бесконечно
но если вы счастливв поев и заплатив коммуналку, а также купив иногда кому то пару недорогой обуви - я за вас рада
Я Вас не боюся• 03 августа 2023
Ответ дляКолупалочка
Це вологі фантазії, як і про те, що легко можна заробити 30 тис зп.
НЛОша• 03 августа 2023
Ответ дляКапитанша
Мені з 30 тис вдається 10, але я ношу брендовий одяг, ходимо в ресторани, салони, чоловік витрачає більше він все купує, комуналка, але в нього є ще додаткові доходи коли інколи вистрелює тоді і відкладаємо
вы исюмеете в виду что вас содержит муж а вы из своих личных откладываете? тогда поверю
или он в министетюрстве строительства дорог работает и додаткові кошти нормально так выстреливат?
ПироженкА• 03 августа 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Аренда 7-8 это где и какие условия? Харьков до войны платили 400$, за два месяца перед войной повысили до 500$.
НЛОша• 03 августа 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Я ж написала- орієнтовно, звичайно в кожні сімʼї різні витрати. Комусь погуляти важливіше фруктів, не судіть усіх по собі
хаха много фруктов накупишь при затратах 2500 в месяц на еду на человека
тут бы на хлеб с ножками куриными хватило
Кили и Манджаро• 03 августа 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Причем тут фрукты?
У каждой семьи разные растраты и это не значит, что они правильно или не правильно тратят свои деньги
Кили и Манджаро• 03 августа 2023
Ответ дляКрем для арбуза
+
Ничего не сказано. А это очень не дешево.
Кили и Манджаро• 03 августа 2023
Автор, по вашему детям только покушать надо и одеться. Да?

Ответ дляНЛОша
так меня ваша тема прямо разозлила
во первых какие 10000 отложить, с чего?
проезд
обеды на работе и в школе
канцелярия
книги игрушки
корм животным
помощь родителям
иногда замена техники
комлетика
парикмахер и другой уход за собой
спортзал
бензин
ремонт страховка всякие шины для автл
и штраф иногда заплатитьтприходится
и за парковку
а культура? кино концерты театры
а лекарства врачи условные брекеты?
А стаття відпочинок/карманні- 10 тис
Це на піцу не вистачить і мак два рази в місяць і на концерт?
На їжу я порахувала не 10, а 15 тис
В когось 10, в когось 15
Ви ще Мальдіви забули добавити
Я написала середній рівень.
Не у всіх авто є не всі на бензин витрачають і на концерти ходять!
Нащо машина, якщо немає за що її обслуговувати.
Не міряйте по собі усіх.
Крем для арбуза• 03 августа 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Прикольне життя) або в кіно сходити - або ліки купити) але не все одразу.
Ви собі уявляєте, наприклад, вартість ортодонтичних апаратів? Чи от просто окуляри на невеликий мінус? Чи, припустимо, дитина боксом займається - скільки інвентар коштує, тренер? Та навіть фарби дітям на безкоштовний гурток скільки тягнуть, уявляєте? Смішно слухати про нормальне життя з кишеньковими на медицину…
Маргарита и Мастер• 03 августа 2023
А хто тоді відповість залишитись з двома дітьми на зарплату 8 тис. грн. при тому що ще і робота така що по стану здоров´я не витримуєш це реально? Бо деякі кажуть не будемо тикати пальцями що цим дітям батько не потрібен вони другосортні і якось самі виживуть батько потрібен тільки там де троє і більше дітей
Сусідка зверху• 03 августа 2023
Ми живемо на 50тис 2+2, відкладень немає, не з чого. Їжа 25-30тис, комуналка ( кВ своя 3000). Ліки дочці на два місяці 10500 , машина заправка 4-5тис . Репетитор ін мов дітям приблизно 5000тис. Все. Одяг по необхідності. Не хворіємо. Є кошика скільки на неї не рахувала
Ответ дляКрем для арбуза
Ну якось же тут живуть сімʼї і на 30 і пишуть, що про 50 мріють
Не всі на пособіях сидять в європі.
Та_все_ок_будет• 03 августа 2023
Бля, у нас в місті сім´ї живуть на 10-13 тисяч грн в місяць. За 50 можна дуже добре жити і їсти їжу смачну, і купувати новий гарний одяг у магазині, і відпочивати їздити.
Крем для арбуза• 03 августа 2023
Ответ дляМашМааш
Жить можно
Ні техніки нема, ні побуту, ні спорту, ні освіти, ні меблів, ні ремонтів, ні батьків - одна їжа і заощадження. Все інше - на кишенькові)))))
Ответ дляТа_все_ок_будет
Ну бачите, тут навпаки спорять, що 50 це копійки
Бо на театри не вистачає
Ще й досить агресивно, що я нічого не запланувала на ці 50))
Посудомойка• 03 августа 2023
Жити може, питання в тому як саме жити?
НЛОша• 03 августа 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
А стаття відпочинок/карманні- 10 тис
На їжу я порахувала не 10, а 15 тис
В когось 10, в когось 15
Ви ще Мальдіви забули добавити
Я написала середній рівень.
Не міряйте по собі усіх.
в мене дуже середній рівень, які мальдіви
якщо я додам цифри до того списку що я озвучила то стане зрозуміло що умовних карманних 10000 на це точно не вистачить
і я ще важливі статті забула додати - секції і курси мови дітям
ваша тема виглядає так ніби ви мрієте про такий доход і вам здаєтьсятщо це прямо море грошей
а це зовсім не моое грошей, на жаль в сьогоднішніх реаліях це мізер
і я дуже співчуваю тим хто вимушений виживвти на мінімалку
це просто не по людськи, те що з нами роблять
Tammy21• 03 августа 2023
Авторка, а на що ви відкладаєте п´яту частину прибутку? Це ж не заощадження, так? А на стоматолога, форс-мажори, подарунки, відпустку т.ін. Накопичувати там мінімально, і то, якщо вдасться.
Я це до чого пишу. У всіх різні потреби та можливості. Ваша сума, то дійсно не багато...чи цілий статок для людей, які живуть на мінімалку.