Почему, например, в Бельгии 3 языка государственных и живут люди нормально)) а у нас сейчас считают, что из за русскоязычных украинцев , типо,, война началась. Ведь это полный бред языковая тема. 30 лет грабили Украину властьимущие , разоружили, обанкротили, а сейчас сталкивают лбами нас украинцев. Неужели это не понятно уже?
Mariya Prokhorova• 04 августа 2023
Ответ для vihola
Так, на жаль, деякі українці досі не можуть самоідентифікуватись.
Соромляться бути українцями, навіть після того, як весь цивілізований світ нами захоплюється.
Була тема на днях анонімна «хто ви по національності». Волосся дибки ставало, кожна друга німкеня, росіянка, полька, іспанка, італійка, гречанка, болгарка.
Українців відписалось у темі кілька чоловік.
Та якби мені навіть бабці розказували байки про якесь там заморське коріння.
Я всеодно зараз у цей важливий момент, коли ведеться боротьба за виживання українського народу, ідентифікувала б себе українкою.
А про російську кров взагалі треба забути й ніколи не згадувати.
На аналіз брати ніхто не буде.
Національність . як термін з‘явився у людства тільки в 18 ст у другій половині
Люди плутають термінологію , що таке Нація , а що таке Етнос
Flower Girl23• 04 августа 2023
Ответ для vihola
Все банально і сумно, бо якщо ти українець, повстає питання навіть до самого себе чому твоя рідна мова не українська.
А якщо знайшов в собі трохи такого, трохи такого коріння, то можна ще повикручуаатись, покататись на радном і нєзамєнімам язикє матєрі.
А можно у Вас спросить, что Вы понимаете под словом ’украинец’? 5-ю графу в паспорте отменили в начале 90-х, насколько мне помнится... Учитывая советское прошлое нашей страны, определить есть ли у украинцев российские корни или наоборот - крайне сложно...
Ответ дляFlower Girl23
Хто ідентифікує себе українцем, той і є українцем. Якщо ця особа не транслює позицію ворога, не прагне, не очікує перемоги ворога.
Ответ дляFlower Girl23
Власне, визначити є чи нема коріння за зовнішніми ознаками взагалі неможливо.
Це тільки сама людина вирішує, визнати в собі російське коріння, надавати йому якогось значення, чи ні.
natallochka• 04 августа 2023
Ответ дляFlower Girl23
Українець, це представник чоловічої статі українського народу.
Який знає та поважає свою мову, історію і культуру
Миленька Лебідко• 04 августа 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Капець .Це ж 2001 р.а в українських школах уроки читали рос.мовою.якийсь сюр...
Я зі Сходу. Школу закінчила в 2006. Також все російською.. І взагалі там дуже сильно пручалися українізації освіти. А мій син 2012 р.н. навчався в тій же школі вже українською))
Mrs.Ochmonek• 04 августа 2023
Ответ дляPrervana
И причем тут украинский?
А до чого в Україні було значно більше половини російськомовних шкіл в той час як українців 75-80%, це ще коли графа ’національність ’ була в паспортах? Часом не до того, щоб української як і білоруської було все менше і менше?
Flower Girl23• 04 августа 2023
Ответ для vihola
Ну тогда, как бы - эта картинка довольно известная, но повторю её ещё раз для Вас...
Mrs.Ochmonek• 04 августа 2023
Ответ дляPrervana
А как дела с киргизским, казахским, абхазским? Они не вымирают при наличии второго русского. Почему не посмотреть на этот пример?
В Казахстані зараз б´ють на сполох з приводу того, що молодь не знає казахської. І вживають заходів, щоб це змінити.
Mrs.Ochmonek• 04 августа 2023
Ответ дляFlower Girl23
Ви заперечуєте існування українського етносу? ))
Flower Girl23• 04 августа 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Где именно в Украине? В Киеве их количество было практически одинаковым, мои родители ещё думали, в какую меня записать...
Ответ дляFlower Girl23
Ви зайшли здалеку, очікували підловити мене на відповіді, що російськомовні не українці, чи що російськомовні це вороги.
Звісно, не вийшло і до чого ця ваша картинка?
Flower Girl23• 04 августа 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Отнюдь нет... Просто корни украинского этноса, очень тесно переплетены с российским, и это констатация факта... И требовать от русскоязычных людей, живущих вУкраине, чтобы они все сразу перешли на ’рідну мову’ или ’чемодан - вокзал - Раша’, как по мне - огромная глупость...
Ответ дляPrervana
Два гос.языка навсегда бы закончили этот бесконечный срач. Но это никому не выгодно - его заканчивать. Он очень питательный, его прекрасно можно использовать в своих целях политикам
мовні срачі влаштовують саме рускоязичні, отже робіть висновки ..
Ответ для vihola
На аналіз брати ніхто не буде.
Повністю з вами погоджуюсь. Національна ідентичність - це не зовсім про кров. Є дуже цікаві відео в ютубі, де розповідають про становлення тієї чи іншої нації, як воно відбувалось.
В темі, яку ви згадали, я також відповідала. Мати українка, саме українка, не дивлячись на батька руського, мій батько араб, але я саме українка, я сповідую українську культуру.
Мені сподобалась почута думка, що наша провина по відношенню до себе, що ми не змогли зробити зі своєї культури бренд. Наголошу, щоб не було непорозумінь, що мова йде не про те, що через це на нас мали право напасти. Ім’я та імідж потрібно будувати зараз, а як їх можуть створити люди, що розмовляють російською мовою? Я чесно не знаю.
Flower Girl23• 04 августа 2023
Ответ для vihola
Я никого ни на чём не хочу подлавливать... Я хочу, чтобы наше государство, с одинаковым уважением относилось и к украиномовным и к руссковорящим жителям своей страны...
Mrs.Ochmonek• 04 августа 2023
Ответ дляNoel
’Не той українець , чиї батьки були українціями, а той - чиї діти’ (с)
Екатерина27• 04 августа 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Які у вас є монографії з історії мови, наприклад? Бо у Фаріон ви їх знайдете.
Чи ваше образованіє вас привело аж до рівня тікток через багато років?
Скільки не повторюй ’ образованіє’, знання не з´являться.
А от послухавши хоч один випуск Величі особистості Фаріон - так ))
Удалено администрацией...
Ответ дляFlower Girl23
Яким чином держава проявляє до російськомовних недостатньо шанобливе ставлення?
А принципові російськомовні як ставляться до держави, та її мови?
Ответ дляMashaizDusha
ми судимо по собі, що наше суспільство вже б після такого бурління вибухнуло. Але ж то русня, амьоби, вони так бухтіти можуть довго й заливати те все горілкою на кухні. Ви знаєете, десь казали, що русня - то народ-Гірасісм. Нащо втопив Муму? Бо бариня приказала. Все, дальше їх мозок не працює, що цар сказав - те й роби, а сам ти завжди невинна жертва бо ти внє політікі й тебе змусили. А ще вєлікій з загадковою ’душею’. Тьфу, мразота.
Може, і так, але війна це потужний каталізатор соціальних процесів. Революція 17-го року якраз сталася на тлі війни.
Flower Girl23• 04 августа 2023
Ответ для vihola
Без комментариев...
natallochka• 04 августа 2023
Я взагалі, не розумію цього опирання українській мові. Шановні поважайте нас українців та країну в якій живете.
Припиніть притискати україномовних прямою агресією в тому числі і тут на форумі!
Навіть якби до війни було 2 державні мови, ракети на голову мали б змінити ситуацію на визнання єдиної державної мови - української. Люди, які не розуміють історію і далі висерають теми, подібні до цієї, - це або свідомі шкідники, або несвідомі (отже, дуже тупі) громадяни
Ответ дляPrervana
Почему? Ведь ее любят и на ней хотят говорить множество людей. Никаких предпосылок к смерти, наоборот, всяческое развитие и поддержка.
Вы лукавите. Русификация при советском союзе удалась, до сих пор подинаем плоды.
Хотя до нее на украинском разговаривала практически вся Украина и даже некоторые регионы, которые сейчас являются российскими.
На данный момент более жесткие цели - денацификация или смерть.Выше кто-то правильно заметил: цель раши стереть любые признаки нашей идентичности, к которой не в последнюю очередь относится и язык.
По сути, ввести русский вторым государственным - это облегчть им задачу.