Почему, например, в Бельгии 3 языка государственных и живут люди нормально)) а у нас сейчас считают, что из за русскоязычных украинцев , типо,, война началась. Ведь это полный бред языковая тема. 30 лет грабили Украину властьимущие , разоружили, обанкротили, а сейчас сталкивают лбами нас украинцев. Неужели это не понятно уже?
Mariya Prokhorova• 04 августа 2023
Ответ дляFlower Girl23
Отнюдь нет... Просто корни украинского этноса, очень тесно переплетены с российским, и это констатация факта... И требовать от русскоязычных людей, живущих вУкраине, чтобы они все сразу перешли на ’рідну мову’ или ’чемодан - вокзал - Раша’, как по мне - огромная глупость...
А з поляками не переплетени , з словаками , молдованами , тільки з росіянами переплетини (совецькі наративи про братські народи )? Ви плутаєте генетеку , біологію , але етнос український це зовсім инше ! А руськімі вони стали при сталіне , а до того вони були великоросами , а при путлере стали росіянами ( а взагалі вони нація рашистів
Mariya Prokhorova• 04 августа 2023
Ответ дляZhukOlena
Ну-ну, акаунт з місячною реєстрацію....
Війна почалася б в любому випадку. Як казала повія з ’Принцеси на бобах’ : Я мілий і на карякском могу, єслі надо.
Тільки хіба що наша влада не крала, а озброювала нас до зубів...десятками років. Рашка ж тільки на слабких лізе.
Вся рашкіна історія , починаючи з московського княжества будується на захваті чужих теріторій ( Цієї країни , взагалі не має бути на мапі , з ядеркою ця країна є сьогодні загроза планеті Земля
AnnaK-29fd• 04 августа 2023
Ответ дляТанюша
А от погоджусь з автором!
Я за три державні мови!
Українська, англійська.
Третя сумніваюсь чи польська чи німецька
Я за три державні мови!
Українська, англійська.
Прально! В Украине ж много англо и немецкоязычных проживает!
Mariya Prokhorova• 04 августа 2023
Ответ дляPrervana
А до этого им удалась украинизация. Почему об этом процессе не вспоминаете, который предшествовал русификации?
ви знаєте про розстрілянне Українське Відродження ? В один день було розстріляно більше тисячі науковців , філологів, письменників , мітців , музикантів (
Спочатку дозволили українізацію , а потім сталін об‘явив їх національно-буржуазними елементами і розстріляв ( за то що люди розмовляли чистою українською мовою
Візьіміть підручник і почитайте історію країни в якої ви зараз живете , хоч може ви з-за поребрика пишите (
Mariya Prokhorova• 04 августа 2023
Ответ дляPrervana
У меня все в порядке со знанием истории и я отдаю себе отчет, что языковой вопрос кто только не тягал в своих интересах. Может хоть когда-нибудь наиграются
ви можете , звісно вважати , що у вас з історієй ’ порядок ’ , але ваші дописи , говорять про зворотнє
Мне кажется, что дело не в национальности и не в языке на самом деле. Рашка нашла бы другую причину напасть, ’защита русскоязычных’ - это просто повод.
В этой теме тоже упоминали, как много в россии живет украинцев с украинскими фамилиями. Даже в телеге где-то видела список, сколько выходцев из Украины с чисто украинскими фамилиями сидит в их думе, правительстве, армии. И естественно их немало воюет с той стороны.
В то же время много этнических русских с чисто русскими фамилиями в ВСУ. И много других национальностей в обоих армиях.
По моему личному мнению - это война идеологий, направлений развития: демокраптии и диктатуры, прозападного пути развития и ордынского и т.д.
Просто нам не нужно опускаться до рашкостанского уровня, когда победив дракона, мы станем новым драконом.
Я за то чтобы государственный язык был один - украинский, но и гнобить другие не нужно. Считаю неправильным запреты и тем более штрафы за язык и музыку.
Mariya Prokhorova• 04 августа 2023
Ответ дляsergla
Я розумію , що життя барвисте , але є ситуації , коли стає все або чорним , або білим , слухайте собі в навушниках парашинські пісні ( ніхто не забороняє) , а в місцях загального користування - штраф !
Ответ дляMariya Prokhorova
Ну так стране, породившей монстра - претензии предьявить не хотите? Родина Джугашвили где? В куче кони, люди, царская россия и совок
Mariya Prokhorova• 04 августа 2023
Ответ дляPrervana
Де логіка в вашому дописі, до чого справжне призвіще сталіна ? Ви не визнаєте факт , що був лінгвоцид української мови , спочатку рос імперієй , а потім совком ?
Вас почитати так винні українці , не хотіли вчить укр мову !
Ответ дляMariya Prokhorova
Ну я ж не нанималась вам преподавать краткий курс истории. Засим извините, у меня масса дел
Mariya Prokhorova• 04 августа 2023
Ответ дляPrervana
А я вас прошу , хіба ? На відміну від вас я знаю історію країни , де живу !
Mrs.Ochmonek• 04 августа 2023
Ответ дляFlower Girl23
Ви помиляєтесь щодо тісного переплетення з російським етносом. Це переплетіння активним стало аж за совєтів, але все одно: і генетично, і антропологічно, і тим більше ментально, культурно завжди ми були далекі від них.
Мова теж: українська від російської відрізнялась набагато більше два століття тому, наприклад, ніж відрізняється зараз.
А з приводу ’требовать чтоб перешлі’ - логічно очікувати переходу за власним бажанням від тих, кого зрусифікувати пару поколінь тому, коли йде така війна.
Татьяна_М5• 05 августа 2023
Ответ для vihola
А хто в росіян ганьба нації?
Можете приклад навести?
Конечно. Это те, кто гребёт всех под одну гребёнку. Кто ненавидит ни в чем не повинных людей. Кто кидается и ведёт себя не адекватно.
Ответ дляТатьяна_М5
То це описання більшості росіян. Нарекли всіх нацистами, накинулись на Україну, поводяться неадекватно, ненавидять та вбивають ні в чому невинних людей.