Околовита• 04 августа 2023
Я воспитала монстра. Что делать...
Значит вот в чем вопрос 12я девочка настраивает сдать моего папу, тобишь дедушку в дом присторелых, т.е. она считает я что слишком много с ним няньчусь, а он этого не заслуживает. У него ранняя деменция, пол года назад похоронили маму .Для меня это дно, я просто не знаю как убедить ребёнка, что такие мысли даже в голову не должны приходить. Она психует, что придётся переехать из Киева в Харьков, тк папа сам без контроля быть уже не может. Естественно з/п будет в разы меньше, переживает,что её хотели перестанут удовлетворять.Такая история, я в ужасе думаю что ждёт меня...
Не виправдовуюсь• 04 августа 2023
Ответ дляДжем Шакіри
У него деменция, ему пофиг. Что-то не сильно правдоподобна ваша история, ну то такое)
Не пофиг, автор все правильно говорит
Упругая попка• 04 августа 2023
Ответ дляДжем Шакіри
Не пофиг
Акукарача• 04 августа 2023
Ответ дляМушля з Криму
Дочке просто закрыть рот и все.
Сопли под носом пусть вытрет, прежде, чем лезть во взрослые дела.
Одна в Турцию не хочет ехать, другая деда сдать в дом престарелых..... воспитали принцессок, ну-ну.
Через несколько лет такой жизни дочка свалит и все связи оборвет. А автор придёт причитать с новой темой: за что ? Как вот недавно была тема про сына-инвалида и сестру.
Джем Шакіри• 04 августа 2023
Ответ дляЛеди Репях
Почему Вы так о людях отзываетесь? Кошмар. Как отработанный материал. Это человек. И еще недавно он ясно мыслил. Сейчас есть проблемы. Но это всё еще человек!
Где я его оскорбила? К чему ваши нелепые фантазии? Да, он человек и заслуживает достойной жизни, но ему пофиг - жить в Киеве или Харькове, и это факт. Ничего кроме этого я не написала, к чему ваши эмоции?
Околовита
• 04 августа 2023
Ответ дляВідповів всім
Так снимите значит. Человек с деменцией не хочет - и вы прислушиваетесь. А дочь не хочет переезжать - и на ее мнение плевать.
Где отец девочки? Почему девочка не может с ним жить?
Сказал, что у него нет возможности снимать 2_х комнатную квартиру, и если все же она придёт к нему жить то мне нужно от неё отказаться. У него только родился ребёнок
Леди Репях• 04 августа 2023
Ответ дляВельми шановна
Ну, мать же не уважает выбор дочери - с чего ей уважать её выбор?
Вы рассуждаете незрело. Вам тоже 12?)
АБВГДейка• 04 августа 2023
Ответ дляАкукарача
А також професійний догляд спеціально навчених людей.
Деменція переживе цю жіночку і перемеле, а потім ще й онуку. Це з совка пішло - страждати, терпіти і мучитися. Бо не було ні коштів, ні закладів. В Європі нормально провести старість під доглядом професіоналів, а не змушувати родину судна виносити та стіни від гім... на чистити.
Але люди похилого віку в Європі не у захваті від перспективи жити в притулку.
Как нефиг делать• 04 августа 2023
Ответ дляАкукарача
Тем более наследственность с вероятностью деменции. Дочка явно не станет автора дохаживать. Помня как она поступила.
Акукарача• 04 августа 2023
Ответ дляМушля з Криму
А они есть, нормальные??
Есть. Почему нет ? Смысл им травить пациентов, если вы на это намекаете. Оплата идёт за живых. Интерес персонала ухаживать подольше.
СирОжино пирОжино• 04 августа 2023
Мою подругу дідусь виштовхав з вікна. Йому здалось, що в квартиру вліз злодій. Добре, що вони жили на другому у поверсі і був лише перелом ноги.
Теж батьки наполягали допомагати дідусеві.
Електрохарчування• 04 августа 2023
Ответ дляВельми шановна
Вы считаете что ребенок в 12 может сделать адекватный выбор?
Леди Репях• 04 августа 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
Это было сказано как мой опыт не более. Бабушка как только узнала что мамы нет дома накинулась на меня . Они очень сильные в этот момент . Короче … этот фактор тоже надо учитывать
Капец, конечно😔
Поддакиваю иногДА• 04 августа 2023
Ответ дляОколовита
Не вариант, тк все равно придётся ездить каждые 2е недели в Харьков,съемное жилье, так ещё и сидела, оно того не стоит, то на то и выйдет
Так заберите отца в Киев. Вам самой не страшно везти ребёнка в Харьков , учитывая какая там обстановка по сравнению с Киевом ?
Акукарача• 04 августа 2023
Ответ дляОколовита
Мы не сможем жить в одной квартире, у меня в Ха своя квартира. Да он и не хочет нивкакую.
То есть он не хочет - это нормально, а дочка не хочет - дочку заставим.
А где отец дочки? Она не может к нему уйти жить? Или к другим родственникам. Пока вы будете жизнь свою жертвовать в угоду болезни.
осень харашо• 04 августа 2023
Ответ дляЖелезобетон
Уявляю. Навіть більше. Треба шукати шляхи, а не йти на повідку у бубочки, яка з зони комфорту вилізти не хоче.
От те, що в Харкові небезпечно - інша розмова. Треба думати. Але точно не з позиції як би не потурбувати маленьку.
Мне кажется, не очень представляете. У моей бабушки была деменция и длилось это все 8 лет. Человек с каждым годом деградирует все больше и на каждой стадии очень трудно. Всего тут не расскажешь, но например бабушка часто ходила по ночам, могла открыть газ и воду. Потом начали все перекрывать на ночь. Один раз включила душ в ванной на полную и бросила на пол и залило весь коридор. Потом чуть не проглотила пуговицу, хорошо, что я во время заметила, что она что-то жуёт. Не говоря о том, что все туалетные процессы не контролируются и хорошо если это делается в памперс
Відповів всім• 04 августа 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Тут мать не может, везет ребенка в прифронтовой город
Ответ дляЖелезобетон
Ой, бляха, такі всі офігенні. Понароджують бубочок і жмухають х них пилинки. Жизнь їм не портьтє. Через 20 років вона маму заштовхає в такий же будинок престарілих, бо ж морє/лєто/пляж. Життя - це не країна рожевих поні. Відповідальність ще в людей є. Совість. Обов´язок. І чисто людяність.
Але подивіться скільки анлилайків Вам влепили(
Чеширская кошечка• 04 августа 2023
Вам тут вже написали, а що Ви ляжете зіпсувати життя дитині. Батько, звісно, важливий, але не ціною дитини.
Забирайте його до Києва. Чому Ви хочете везти дитину під обстріли??
Околовита
• 04 августа 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Обстановка одинаковая, поверьте
Чеширская кошечка• 04 августа 2023
Ответ дляПодмигашка
Дочці 12, ви навіть не уявляєте, на яку небезпеку ви її наражаєте. В неї все життя попереду, а в Ваш батько вже його майже прожив (може жорстоко, але так). Думайте за дитину, дайте їй можливість бути щасливою, є безліч пансіонатів, будете приїжджати до батька, забирати до себе на вихідні.
Автор обзиває дитину монстром, а насправді завуальовано показує, що в неї немає коштів ані на пансіонат, ані на доглядальницю, тому дитина монстром виявилась
ДА да да• 04 августа 2023
Ответ дляБорщичок
Автор, сейчас почти все дети эгоисты. У меня тоже переживает за свое только благополучие, бабушке и дедушке не позвонит,не поедет в гости , считает, что ей там делать нечего, никакого сочувствия и понимания. Я бы не сказала,что я ее так воспитывала или наставляла, но растет сухарь.
Я тоже не любила эти вынужденные поездки к бабушке
Борщичок• 04 августа 2023
Ответ дляТигрЛьвович
А бабуся з дідусем приймали участь в житті внучки? Проводили з нею час? Часто буває, що бабусям не до внуків, а потім вимагають уваги.
Ми живемо в різних містах. Я не потребувала допомоги, так як для мене це ліпше, але коли потрібно було ніколи не відмовлялися. На море завжди забирали її з собою без мене і коли мені потрібно було її залишити на декілька днів, також приїздили, завжди непогані подарунки на день народження та Різдво.
Навіть коли вона до них приїздила, то ніхто не вимагав з неї працювати на городі, як це було у мене в дитинстві.
Тому я вважаю, що на дзвінок вони заслуговують!
Железобетон• 04 августа 2023
Ответ дляПодмигашка
Ви зустрічали в своєму житті людей з дименцією? Людей, які можуть злякатися власної внучки (просто забути її), схопити ніж із кухонного столу і впихнути його в будь яку частину тіла. Людей, які окріп на обличчя можуть вилити. Я вже не говорю про туалет де завгодно, навіть ліжко. Обов´язок? бубочок? я після місяця життя біля такої людини, готова була її вбити, не те, що що відправити в пансіонат з усіма умовами, ліками та доглядом
Ви точно зрозуміли в чому питання? Я прекрасно знаю, що таке деменція. Більше того скажу, я рада, що я встояла, мені зараз легко з цим жити, бо я була до останнього.
Але тут першопричина, що дитина ставить умови. Серйозно? Тобто, завтра матір/батька переїде машина... ой, як невдобно, це ж теж життя міняти прийдеться.
Шукати шляхи, щоб було максимально нетравматично для всіх. Але точно не з причини, що ой, дитинці не сподобається
АБВГДейка• 04 августа 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Ви знаєте скільки грошей коштує пансіонат?
Ку ка ку ка ку• 04 августа 2023
Ответ дляАкукарача
А на дочери ? За ней будущее.
Грубо, но это правда.
Значить можна з обрива викинути, як робили дуже давно з тими, хто фізично не тягнув вже.
Околовита
• 04 августа 2023
Ответ дляЧеширская кошечка
Так і є, більш менш нормальний пансіонат коштує 25к
Електрохарчування• 04 августа 2023
Ответ дляВідповів всім
Ну откровенно говоря меня здесь тоже в Харьков отправляли.
С ребенком.
А на прилёты обзывали матрешкой и жаловались
Так что ...
С ребенком.
Так что ...
Ответ дляМалявка ще та
Ви знаєте, я настільки люблю батьків, що ніколи в житті б не дозволила сдати у будинок пристарілих. Тільки сама доглядати. Але так сталося, що батьку став потрібен гемодіаліз пожиттєво і розпочалася деменція. А для мене розпочався АД.
Але , слава Богу, що все минулось, бо ще існує лжедеменція. З цього стану вивели медикаментозно.
Але я вже заговорила про будинок престарілих, бо те, що він витворів - жах. Ще і день з ніччю в нього переплутався. Загинути може вся сім´я, дії такої людини не контрольовані, за секунду відкриє газ, вилізе у вікно тощо
Так а шотакое ,уже не любите?
Как нефиг делать• 04 августа 2023
Ответ дляОколовита
Обстановка одинаковая, поверьте
В смысле одинаковая? Вы шутите несмешными вещами. Реально в желании троллить уже переходите границы.
Ворую вкусняшки• 04 августа 2023
Ответ дляПодмигашка
Да… Меня так бабушка хотела убить однажды . Деменція .