Чорт і Шо• 04 августа 2023

Яка ваша реакція на п´яного чоловіка?

Чоловік п´є майже щодня горілку. І так вже декілька місяців. Розмови, ультиматуми - до сраки. Вчора з самого ранку пив. Я приїхала з роботи - в квартирі срач, смердить страшно перегаром, він спить п´яний. Проснувся і почав наїжджати на мене чого немає поїсти нічого. Кажу бо я бляха тільки приїхала і мене понесло, в мене сталася справжня істерика. Я його била, матюкала, верещала, як різана, ридала, виганяла. На завтра було кафе заброньоване, в дитини день народження, прийшлось все відмінити і без повернення завдатку. Бо я не хочу позоритись з чоловіком завжди п´яним. Бронювала ще до того, як почав так пити. Навіть не знаю істерика це адекватна реакція на запой, бо сьогодні дзвонить кума з наїздів як я могла чоловіка виганяти з дому
Like-995b• 04 августа 2023
А зачем вам это все?

Я_и_моя_собака• 04 августа 2023
Ответ дляLike-995b
А зачем вам это все?
#затонеодна
#затозамужем
БоХатая• 04 августа 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Ми живем лише 4 р. В нього бувають періоди п´є підряд щодня, поки печінка не схватить, потім перестає. Не знаю чи це запої
Діти є? Він не працює?
Лівий Локіть• 04 августа 2023
Правильно зробили, поки не пізно. Нема чого своє життя псувать з алкашом. Головне не пробачить і не прийняти його нвзвд. Ото буде біда, біг по колу.
Готова до другої• 04 августа 2023
Чоловік раз на тиждень з кумом випивають в ресторані бутилку віскі. Приходе пʼяний, або якщо ми разом були то я відвожу кумів додому, приїжджаємо, вкладаю спати, і все. Яка реакція, ну ти ж його здоров’я, хоче пити хай пʼє, доводи що то шкідливе не працюють. Даю ферменти для швидкого виведення алкоголю з організму.
Краденые абрикосы• 04 августа 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Він не бачить проблеми. Каже, що життя в нього важче. Кажу з´їздь під Бахмут, розвієшся, зразу легше стане
пусть к куме идет,а вы нормального найдете, допьется до цирроза,возись потом с ним
Говорю відверто• 04 августа 2023
Питання яка реакція? Мені цікаво до чого жити з алкашем. Ви все правильно зробили , тікайте
ДелайКак_Я• 04 августа 2023
Автор, Ви що! Чому дитина має розплачуватися скасуванням свого свята за п´яного дорослого дядю????
Вам не муляє? Зовсім? Влаштовує, що ви посварили його, покричали, випустили пару і можна далі так само жити?
На фб Ігор Гох, зверніться на консультацію - самі, для себе, заради свого життя і життя дитини. Ви співзалежна, невже хочете для дитини такого життя?
Админко• 04 августа 2023
Лишить ребенка праздника, потому что мужик алкаш - это сильно. Можно его было просто не брать с собой.
А каких советов вы ждёте? Он алкоголик. Вы думаете, что отменили кафе, и муж резко бросит пить? У него зависимость. На ваши нервы, истерики ему плевать. Любой прессинг, не прессинг - это повод выпить.
А вот скажите, а нахрена он вам нужен???? Какой от него толк? Чем он такой классный, что вы с ним живёте, нюхаете вот это всё говно, убирает, жрать готовите?Не понимаю...

Ollka• 04 августа 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Так, це запої
Снідаю авокадо• 04 августа 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Каже мені я свого чоловіка ніколи не виганяла, це приниження для нього! Кажу бо в тебе чоловік не п´є взагалі, поживи з моїм, побачиш як це
Терпилы 🤦‍♀️
У вас сколько жизней в запасе?
Из Кукуева я• 04 августа 2023
Ответ дляЧорт і Шо
У мене брат ігроман і п´є. В минулому військовий. Мобілізували. Вже 3 місяці на передовій.
Інша людина. В кращу сторону
Снідаю авокадо• 04 августа 2023
У меня пил папа
Одно из первых детских воспоминаний, это когда в пьяном угаре папа бил маму. Своим детям я не хотела таких воспоминаний, поэтому мужа выбирала, в том числе, что б не пил.
Фу, у меня аллергия на алкоголиков, а ваш муж именно такой.
Но тема ж не о изменить свою жизнь.
Ребенка жалко,вас нет
Не за Будка• 04 августа 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Боже,бегите от него. Сохраните себе жизнь и своему ребёнку. Мне вас искренне жаль
Вилами по Воде• 04 августа 2023
А зачем кафе отменили то ? Ребенок то причем ? Ну папа загулял, люди взрослые ,поймут. Темболее алко,это болезнь
Сама не знаю• 04 августа 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Развелась бы , такое не нужно
Для меня табу , муж если . Гостиная
И это чтобы не хропетьь. Пару раз в месяц бывает или реже
Сама не знаю• 04 августа 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Автор алкоголик зачем вам он еще и депрессивный
автор Чорт і Шо • 04 августа 2023
Ответ дляАдминко
Я плачу вже другий день, яке свято. Здохнути хочеться, а не свято. Тим більше треба ще купу всього поїхати купити, привезти, я не їжджу на авто, а чоловік п´яний
автор Чорт і Шо • 04 августа 2023
Ответ дляВилами по Воде
Припреться п´яний на свято

Админко• 04 августа 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Нехрен делать вам. Такси возьмите. Вы решаете из-за человека, которой живёт свою жизнь. Зачем? Что вам это даёт? Успокоение, что вы бедная несчастная? Так вы сами это выбираете ради алкаша. Ищите какую-то свою зависимость от него. Такси есть. Зачем это вам? Разберитесь с собой? Вы праздник отменили, чтобы тоже себя жалеть: бедная несчастная, из-за мужа, задаток потеряла. Вы из-за самой себя страдаете. Муж-алкаш здесь ни при чем. Вы сами все это выбираете.
Вилами по Воде• 04 августа 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Припреться п´яний на свято
В вашем кругу знаю,что муж любитель выпить ?
автор Чорт і Шо • 04 августа 2023
Ответ дляВилами по Воде
Знають звичайно
Диви яка я пава!• 04 августа 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Терпилы 🤦‍♀️
У вас сколько жизней в запасе?
В том то и дело!
автор Чорт і Шо • 04 августа 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Терпилы 🤦‍♀️
У вас сколько жизней в запасе?
Терпила, жертва. Наче впала в болото і не можу вигребстись. А ще чоловік по вухах їздить, мене ще й винить в своєму алкоголізмі. Не можу більше терпіти це все і не можу наважитись развестись
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 04 августа 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Яке взагалі її діло? Нашо ви дозволяється ці розмови.
автор Чорт і Шо • 04 августа 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Допомогти хоче, вона психолог
Директриссимо• 04 августа 2023
Во всей этой истории жалко только ребёнка, он заложник ситуации.
Ему и так не повезло с отцом-алкашом, так ещё и день рождения отменяют. Ребёнку это за что???? Автор! Вы в своём уме???
Сколько лет ребёнку?
автор Чорт і Шо • 04 августа 2023
Ответ дляДиректриссимо
Сколько лет ребёнку?
Два має бути
Директриссимо• 04 августа 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Два має бути
Вам скільки років?
Аристократка-тунеядка• 04 августа 2023
Хреновый кума психолог,если бы была нормальная не внушала бы вам так рьяно свою точку зрения.Она может боится,что если выгоните,то муж ваш к ним приходить станет,у каждого своя выгода. У каждого человека свое ,,дно,, и вот чтобы алкоголику до него дойти его как раз и нужно перестать опекать и прикрывать, а то получается семья полная чаша для людей,а за закрытыми дверьми страх и ужас