Колупалочка• 04 августа 2023
Вимоги жінок до чоловіків в сучасному світі
Всім доброго дня. От цікаво, які вимоги у дівчат в теперішній час в Україні до хлопця, чи то потенційного чоловіка? Мається на увазі, що важливо для жінок? В плані матеріальному, типу власної квартири, автомобіля, хорошого доходу. Також в моральному і особистісному плані, також в плані сексу (типу тривалість акту, розмір члена чоловіка), і т.д. За якими критеріями ви собі вибирали/вибираєте чоловіка? Дякую за відповіді, всім гарного дня і мирного неба)
Додаю напруги• 04 августа 2023
Судя по тому, с какими ’мужиками’ живут некоторые, то единственный критерий - чтоб не ссался под себя.
Море Щастя• 04 августа 2023
У меня в критериях возраст до 35, лучше до 30, доход от 3 к, машина, на квартиру все равно.
Возможность работать за границей. Симпатичный, следущий за здоровьем, пьет не часто, раз в месяц, примерно. На курение все равно
Спасу мир• 04 августа 2023
Так само, як і двісті років тому - у кожної жінки свої вимоги. Хтось не любить рудих, хтось лисих, хтось картавих. А так - з якими тільки не живуть, яким тільки не народжують.
кнопкодав• 04 августа 2023
За содержание наши жиночки на всё готовы: унижаться, жить с алкашами, хамами, без оргазма. У дам сейчас конкуренция, а после войны ещё больше будет.
парИла я парИла• 04 августа 2023
Если коротко,то ’на каждую кастрюльку найдется своя крышечка’)) . У всех разные требования,все люди разные)
Колупалочка
• 04 августа 2023
Ответ дляМоре Щастя
3к доларів? Афігєть... Не всі ж айтішники...
Колупалочка
• 04 августа 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Высокий доход, хорошее авто, щедрость , хороший секс
А ви що можете йому запропонувати?
Мамина корзиночка• 04 августа 2023
Ответ дляКолупалочка
А ви що можете йому запропонувати?
Себя
Губи з філером• 04 августа 2023
Ответ длякнопкодав
Вы мужчина?
Море Щастя• 04 августа 2023
Ответ дляКолупалочка
Ну примерно столько же, не хочу чтобы мужчина зарабатывал меньше
Сегодня не целуюсь• 04 августа 2023
Мені 30.
Розглядаю чоловіка до 35, без минулого шлюбу і дітей.
Добрий, розумний, без шкідливих звичок, який прагне до розвитку у своїй професії.
Тобто чоловіка свого рівня.
Море Щастя• 04 августа 2023
Ответ длякнопкодав
За наших дам конкуренция не только в Украине
Спасу мир• 04 августа 2023
Ответ дляДодаю напруги
Колись давно була тема про чоловіка з ’неврологічним енурезом’. Нічого, вона вийшла заміж, народила йому дитину. Вона описувала істерику чоловіка, коли він забирав дитину з садка і няня віддала йому запісяні трусики. Бо для нього запісяні труси це реально тригер.
Море Щастя• 04 августа 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Мені 30.
Тобто чоловіка свого рівня.
Кстати, да, пункт без детей забыла
Ms. Dolly• 04 августа 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Мені 30.
Тобто чоловіка свого рівня.
Вы опоздали, лет на 10
Колупалочка
• 04 августа 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Мені 30.
Тобто чоловіка свого рівня.
А ви високого рівня? Маєте власну квартиру і машину?
Сегодня не целуюсь• 04 августа 2023
Ответ дляКолупалочка
Маю квартиру.
Машини немає, як і прав.
ХуАнита• 04 августа 2023
Ответ дляMs. Dolly
По любви выбираю
Если бы я по любви выбирала,то я бы велосипеда и того б ыне имела (с)
Колупалочка
• 04 августа 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Маю квартиру.
Машини немає, як і прав.
Самі купили квартиру, чи батьки?
Сегодня не целуюсь• 04 августа 2023
Ответ дляКолупалочка
Самі купили квартиру, чи батьки?
Сама, без допомоги батьків, без боргів, кредитів і іпотек.
Золото Партии• 04 августа 2023
Ответ дляДодаю напруги
И то возможен компромисс
Золото Партии• 04 августа 2023
Ответ дляМоре Щастя
А вы ему зачем?)))
Колупалочка
• 04 августа 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
Напевно, в маленькому місті живете, де житло дешеве, раз змогли купити квартиру.
Ms. Dolly• 04 августа 2023
Ответ дляХуАнита
Так не влюбляйтесь в неликвид
Море Щастя• 04 августа 2023
Ответ дляЗолото Партии
А вы ему зачем?)))
У меня такой есть, значит нужна .
Мішечок щастя• 04 августа 2023
Ответ дляКолупалочка
А ви що можете йому запропонувати?
Удалено администрацией...