Анонім Завгосп• 04 августа 2023
Вступ 2023. Якщо отримали "рекомендацію до зарахування" сьогодня з одного вишу.
Треба скоріше підтверджувати вибір (вступ на бюджет), чи можна дочекатися завтра (останній день роглядання заяв) - може прийдуть з іншої спеціальності повідомлення? Чи так можна втратити бюджетне місце?
Стефанія• 04 августа 2023
Сьогодні все прийшло, вже нового нічого не добавиться. Рекомендація на бюджет можлива лише 1.
Повітруля• 04 августа 2023
Ответ дляЩебетушка
Бюджет може бути тільки один.
Так може автор чекає інші відповіді на контракт, тому питає, якщо бюджетне не перший пріоритет, наприклад
Анонім Завгосп
• 04 августа 2023
Ответ дляНуКаНаКа
а какой статус первого ?
’Допущено до конкурсу’.
Анонім Завгосп
• 04 августа 2023
Ответ дляПовітруля
Подавали 5 заяв тільки на бюджет
Анонім Завгосп
• 04 августа 2023
Ответ дляСтефанія
Дякую
Анонім Завгосп
• 04 августа 2023
Ответ дляЩебетушка
Бюджет може бути тільки один.
Дякую за відповідь, зрозуміла
Повітруля• 04 августа 2023
Ответ дляАнонім Завгосп
Подавали 5 заяв тільки на бюджет
А ну тоді все, можете подавати туди де пройшли, вітаю), моя чекає контрактної відповіді, бо хоче саме на перший пріоритет…