ЯсноВидящая• вчера в 21:48

Бабуся впала в кому

97 років, втратила свідомість різко, до того звісно вже була дуже слабенька. швидка приїхала, зробили огляд і висновок ГМПК та кома. Сказали, що на наш вибір - їхати в лікарню, що навряд чи дасть результат або тільки догляд дома. Кормити і поїти її зараз звичайним чином не можливо. Поділиться, будь ласка, досвідом може у кого була така сиуація, яке ви приймали рішення.
Рубаю олівлє• 2 часа назад
Удивительно.Обычно скорая в таких случаях не забирает и говорит,чтобы готовились.

Рожева юбка• 2 часа назад
Ответ дляКіна не буде
Розкажіть нам секрет довголіття бабусі вашої)
Вона в такому віці на скільки ще зберігає комунікацію з усіма?
Пережила голодомор, 33, заслання в Німеччину, голод 47. Напевно інстинкт самозбереження зашкалює. При своєму розумі ще відносно, по дому пересувається з опорою
автор ЯсноВидящая • 2 часа назад
Ответ дляРубаю олівлє
Ну у нас приехала на 2 вызов. Сначала и ехать не хотели. По поводу больницы сказали, что мы можем настоять, но они не советуют.
Захекалася читать• 2 часа назад
Ответ дляРожева юбка
Дивовижно які кріпкі і вольові люди є. Цікаво, а її батьки старожили були?
Муркошечка• 2 часа назад
Ответ дляЯсноВидящая
Ну ми дома, вирішили не везти у лікарню. Але то виходить просто чекати..
Оставьте человека в покое. Прожила 97 лет, дайте умереть в коме без боли.
Умереть без боли - это ещё нужно заслужить.
Рубаю олівлє• 2 часа назад
Ответ дляЯсноВидящая
К моей маме приехали и сказали,что ничем помочь не могут,обращайтесь к семейному доктору.
Кіна не буде• 2 часа назад
Ответ дляРожева юбка
Оце бабуся у вас має гарне здоров´я 👍
Сподіваюсь ви пішли по її стопам і теж проживете довго і з гарним здоров´ям

Рожева юбка• 2 часа назад
Ответ дляЗахекалася читать
Зовсім ні, на жаль
Лупаю цю скелю• 2 часа назад
Ответ дляРожева юбка
Постараюся коротко. Два роки тому моя бабуся на той час 102-річна раптово почала дуже важко дихати і не реагувала на зовнішні чинники. Швидка приїхала і сказала, що це інскльт і кома, відмовили від госпіталізації. Ми викликали повторно швидку за пару годин і бабусю повезли в лікарню. Було 3 л води в легенях. Воду відкачали, бабуся на 2 день прийшла до тями, через 10 днів виписали. Досі жива, але відкачуємо раз в 6 місяців воду.
Ого, бабусі вже 104 роки!
МОЛОДЕЦЬ вона у вас!
Неробименінерви• 2 часа назад
Ответ дляПростоБелка
А в больнице она придет в себя?
Може бути, там все ж таки якось спробують лікувати.
Оце фіфа• 2 часа назад
Ответ дляУкраиночка
Капец. А что ’бабуси’ не люди, не граждане страны? Они что, не хотят жить?
Звісно люди, але і лікарні не гумові. Треба розуміти що фізично неможливо вічно тримати там помираючих стареньких.
Украиночка• 2 часа назад
Ответ дляОце фіфа
Я не видела хронического дефицита мест в больницах, чтобы людей выбрасывали на улицу
Меня не звали• 2 часа назад
Що значить, на ваш вибір?
Викликайте швидку і везіть в лікарню.
Чи ви спадок чекаєте?
Меня не звали• 2 часа назад
Ответ дляДу да ду да ду
Автор, співчуваю, це останні дні. Звісно вдома. Всеодно вірю, що є якесь відчуття навіть у такому стані. І краще бути вдома.
Вдома в комі?
Люди, ви в коматозі чи як?
Меня не звали• 2 часа назад
Ответ дляОце фіфа
Лікарні таких не тримають, максимум тиждень та виписка. Вони не можуть всі ліжка заполонити бабусями та дідусями.
І приймають, і крапельниці ставлять, і навіть підгузки змінюють.
Меня не звали• 2 часа назад
Ответ дляРубаю олівлє
Швидка багато чого може говорити. Пацієнти і їх родичі навіть не всі знають, як спілкуватися з фельдшерами.
Оце фіфа• 2 часа назад
Ответ дляУкраиночка
Ну таке, що ви не бачили. На вулицю звісно не викидують, виписують додому. Або людина помирає в лікарні, якщо родичам не зрозуміло що ніхто там не буде трястися над дійсно помираючим.
ТихоЯ• 2 часа назад
Найкраще - відвезти до лікарні. По-перше, якщо прийде до тями, можливо знадобиться медична допомога, а по-друге - з лікарні простіше поховати
Меня не звали• 2 часа назад
Ответ дляЯсноВидящая
І ви розвісили вуха і повірили чужим людям, які не виконують своїх прямих функцій?
Наступний виклик у них може буде на передоз конченого наркомана, якого вони будуть з мигалками везти в лікарню, а тим часом ви і ваша бабуся...

Меня не звали• 2 часа назад
Та, яка мені ліпить рукоморду, ти лінивий фельдшер чи наркоман, чи просто бухаєш?
Дуже чужа• 2 часа назад
Ответ дляУкраиночка
В смысле не видели?Вы в реанимации всё доследили?Бабусь таких нужно туда на аппараты положить,а жизнь такова,что и без бабусь там мест нет,те же инсульты,инфаркт,травмы, катастрофы,аварии,военные,после тяжёлых операций.В любой больнице таких коек не больше 10.Смысл её туда помещать?Она ещё столько же жить не будет, а место кому-то другому жизненно необходимо.
Никакое другое отделение не примет человека без сознания.
Оце фіфа• 2 часа назад
Знаю у нас тільки один випадок, коли тримали багато років людину в комі в лікарні, за держ. рахунок. В нього там була окрема палата. https://www.pravda.com.ua/rus/news/2009/06/01/4487...
Сон і дрімота• 2 часа назад
Це тільки в нашій країні людей після 50 списують, як непотріб. Що значить ’ на ваш вибір’? бляха. Ви медик, вмієте доглядати?
В потім лікарі верещать на всіх кутках,що їх не цінують.
Людина в комі,в її просто кинули вмирати
Сон і дрімота• 2 часа назад
Ответ дляЗахекалася читать
Моя сусідка померла восени, не дожила до 99 місяць. Був перелом бедра у віці 83 роки. лежала вдома, робила зарядку. Через рік впала , зламала ногу, гіпс. Кожен день ходила , навіть онуці на городі намагалась допомогти. Життя в ній горіло просто. А потім , за один тиждень, сказала , все, не можу більше. І тихо пішла.
Бритоножка• 1 час назад
Ответ дляУкраиночка
98 лет, очнитесь
Или кто-то живёт вечно?
Зачем эти тряски, поездки, зачем пытаться натянуть сову на глобус, поднять то, что уже не поднимается, если уж откровенно?
Капец, народ, ну организм же не вечный, подумайте сами
У всех своё время
Есть такие, что и по 100 лет живут, но это уже не жизнь, это чисто овощи, никак иначе: поели - попили и сидят в 1 точку смотрят изо дня в день
Жизнь крутая, ага
Знали, видели
Потому не стоит играть в эту вот благодетель и толерастику, это ни к чему
Украиночка• 1 час назад
Ответ дляДуже чужа
Замените слово ’бабуся’ на слово человек, деншина, гражданка Украины, налогоплателик. Я все понимаю, конечно. Но зреновастенькр, когда лбли сами поддерживают дискриминацию. Инсульты, говорите? А подилые с инсультом меньше хртят дить, чем люли среднего возраста?
Вам кто дал право судить, кому жить, а кому умирать, кому более жизненно важно? Если у человека есть шанс, его нужно использовать. Нет - увы
Радуга-дуга• 1 час назад
Ответ дляМуркошечка
про свою маму так же скажете?
Дуже чужа• 1 час назад
Ответ дляУкраиночка
Вы хоть читайте,что написали,прежде,чем умничать.Ошибки не судьба поисправлять?
Да,говорю,прикиньте.Когда стоит выбор,кого положить на аппарат в условиях войны,обстрелов,выключений света и ранений,особенно, когда везут молодых,то выбор очевиден.
И да-некому уже ухаживать за бабусями,никто не хочет выгребать г@вно за 6-7 тыс,доумничались уже.Вот теперь всё сами.Нанимать сиделку или самому,это уже паллиатив.
Украиночка• 1 час назад
Ответ дляБритоножка
98 лет, очнитесь
Или кто-то живёт вечно?
У всех своё время
Жизнь крутая, ага
Знали, видели
Я сейчас говорю не о конкретеом случае, а отвечаю на комментарий. Все случаи - разные.
А если 98? Что, дома оставлять.
А как живут... Знаете, не нам с вами судить. У меня прабабушка до 94 лет продила. Не была овощем. И если бы не воспаление легких, прожила бы дольше. Но врачи пытались поддержать ее как могли. И не считали себя богами - не судили, кому жить, а кому нет
Украиночка• 1 час назад
Ответ дляДуже чужа
За вами поисправлять? После прежле запятая не ставиться. Дальше не читала - лень. Смысла в написанном нет. Бред несете