Радикальная• 04 августа 2023

Ризики відкриття ФОП 3 група.

Підкажіть, будь ласка, хто в темі.
Доньку беруть на роботу (графічний дизайнер) і пропонують зареєструвати ФОП 3 група. Податки кажуть, що будуть платити, а звіти в податкову має подавати сама.
Донька студентка. Які ризики для неї? І які нюанси реєстрації ФОП.
Пекельнi Борошна• 04 августа 2023
Реєстрація швидка, он-лайн за день. КВЕДИ можна додаваьи. Це зараз легко і шаидко також.
Ризиків особливо ніяких, головне матитлад с документах. Мати всі угоди, здавати звіти, вчасно платити податки. Але у порівнянні зі штатними співробітниками, немає декретних, лікарняних, відпускних і інших соціальних гарантій. Роботодавець економить податки, або ж Ви отримуєте вищу оплату. Фактично тобі платять за надання послуги.
палка-копалка• 04 августа 2023
Податки будуть скоріш за все не оплачувати,а скидати на карту з відсотком аби вона сама оплачувала. Нічого складного як би . Оплата податків ,звіт річний ,два) практика часта такого працевлаштування
elegante• 04 августа 2023
Пусть наймет бухгалтера 500 грн в месяц и ниче не будет сдавать , все ФОП открывают никто не хочет платить на зарплату налоги , это нормально .
Ума Палата• 04 августа 2023
Фоп отвечает своим имуществом
автор Радикальная • 04 августа 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Дякую за розгорнуту відповідь. Щодо КВЕДів, можна додавати згодом ще, якщо одразу не обрали потрібні?
Кажуть, що відпустку надають.
автор Радикальная • 04 августа 2023
Ответ дляУма Палата
Фоп отвечает своим имуществом
У неї немає ніякого майна.
автор Радикальная • 04 августа 2023
Ответ дляelegante
Дякую, запропонують такий варіант.
Пекельнi Борошна• 04 августа 2023
Ответ дляРадикальная
Кажуть, що відпустку надають.
Так, КВЕДИ можна додавати. Щодо відпустки, це ’неформально’. Ми також домовляємось і відпускаємо ФОПів відпочити.
автор Радикальная • 04 августа 2023
Ответ дляпалка-копалка
Дякую. Страшно трохи, бо не в темі зовсім.
автор Радикальная • 04 августа 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Дякую!
Бюст Березуцкого• 04 августа 2023
Я відкрила за умови, що вестиме все бух. Вже рік як ФОП
Леплю из пластилина• 04 августа 2023
Ответ дляelegante
500 грн в месяц за то, чтобы нажать одну кнопочку в Дии и отправить декларацию???
elegante• 04 августа 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Фоп 3 ? Ну нажимайте , кто-то мешает :))))? Одну кнопочку
Леплю из пластилина• 04 августа 2023
Ответ дляРадикальная
Дякую, запропонують такий варіант.
автор, есть сервис taxer, не тратье деньги зря, это не сложно абсолютно, можно все делать самой через свой кабинет или вот в этом сервисе, там 40 грн в месяц и консультация в любое время бухгалтеров
Леплю из пластилина• 04 августа 2023
Ответ дляelegante
а что не так? 2 дня назад выслала декларацию через дию, ФОП 3 гр, нажала 2 кнопочки, даже проще чем в таксере, хотя он у меня тоже есть
Леплю из пластилина• 04 августа 2023
если некуда девать 500 грн в месяц, то можно и бухгалтеру отдать, дело личное, все хотят кушать)))
Леплю из пластилина• 04 августа 2023
«Такой простоты в сложном вопросе по уплате налогов в Украине еще не было. Все максимально понятно при минимальном количестве полей для заполнения. Дія уже знает счета, куда платить. Декларации тоже упростились. Вместо нескольких страниц и более тридцати полей следует ответить всего на 4 вопроса и внести сумму дохода», - говорит министр.

Так, он отмечает, что с прошлой недели ФЛП 1−3 группы могут подавать годовую декларацию прямо в приложении ’Дія’. Всего в несколько кликов. Это весьма удобно, когда есть возможность самостоятельно подать отчет максимально быстро, без необходимости донимать бухгалтера платных сервисов.
«В общей сложности годовая декларация занимает три страницы, в которой нужно правильно заполнить необходимые поля. Но мы сделали так, чтобы можно было ввести только сумму дохода, а остальная информация в декларации заполняется автоматически.
Все работает очень просто. В приложении нужно выбрать Услуги, раздел ’Налоги ФЛП’ и пункт ’Декларации’. Для 1−2 группы следует ввести сумму дохода за год и контактные данные. Для 3 группы — сумму дохода за 4 квартал. Дія автоматически подтянет данные, необходимые для всех групп. Далее подписываете декларацию Дія.Підписом, и все — она направляется в налоговую. Это занимает менее минуты.
Леплю из пластилина• 04 августа 2023
у меня заняло ровно 5 секунд
Пирожкиня• 04 августа 2023
Я ФОП з 5 курсу ось вже 13 років. Ризики тільки в разі несвоєчасної сплати податків і подання звітів. Ну як ризики? Нарахують борг.
Були компанії де мій фоп вели штатні бухгалтери, а там де не було бухгалтера то користувалася послугами найманого бухгалтера 500грн в місяць. Я сплачую сама податки (компанія покриває суму), вона подає декларації.
Зараз багато хто так працює. І це набагато краще ніж з зп в конверті.

Щодо відпустки, лікарняних - це все від компанії залежить. Буває шо взагалі немає ні того ні того, буває шо є відпустка оплачувана але термін в кожній компанії різниться.
Є компанії які навіть короткочасно (2-3 місяці) оплачують декретну відпустку.

Взагалі це дуже класно шо Ваша донька будучи студенткою знайшла роботу і має бажання працювати.
автор Радикальная • 05 августа 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Дякую за інформацію!
автор Радикальная • 05 августа 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина

Дякую, буду вивчати питання.
автор Радикальная • 05 августа 2023
Ответ дляПирожкиня

Дякую, що поділились своим досвідом!
автор Радикальная • 05 августа 2023
Всім, хто відгукнувся, щира подяка!
Хай всі питання вирішуються вчасно!
Миру всім і перемоги Україні!