Бабця в мештах• Изменено 04 августа 2023

Вартість портрета акрилом на полотні. Яка ціна, на вашу думку, норм?

Скільки б ви готові були заплатити за портрет акриловими фарбами на полотні, якби реально хотіли б собі таку картину на стіну? Беремо приблизно розмір 35*45 см без рамки. Ну, звісно, не 100 гривен, а допустимо реальну ситуацію і приблизний адекватний ціновий діапазон. Майстерність художника, його ім´я теж спростимо. Портрет буде красивий (нехай не супер реалізм, а середньостатистичний)

До чого це все. Я дуже давно брала замовлення на портрети, потім дуже стомилась і закинула це діло. Тоді використовувала лише олівці. Зараз знову є натхнення і сили, але перейшла вже на фарби. так от, думала казати десь 2000 за одну людину, але подивилась ціни конкурентів, то здивувалась. в одних - 5000 , в інших 900 гр. Перший випадок - наче дорогувато , а другий - це себе не поважати.
СвітланкаОК• 04 августа 2023
Цінуйте свою працю. Я б десь 5 тис заплатила, більше навряд чи. Але має значення техніка, тобто як воно загалом виглядає.
автор Бабця в мештах • 04 августа 2023
Ответ дляСвітланкаОК
тобто, 2000 - це, напевно малувато? ставити більше?
Всіх підсаджую• 04 августа 2023
Вы бы пример работы показали. Хотя сейчас вроде как никто не вешает дома картины со своими портретами.
автор Бабця в мештах • 04 августа 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
повірте, дуже багато людей хочуть свій портрет. Я не буду показувати фото, щоб не пішло за рекламу. Я чисто з інформативним інтересом
СвітланкаОК• 04 августа 2023
Ответ дляБабця в мештах
Я б на вашому місці ставила стільки, скільки мені б психологічно комфортно було б отримувати. Якщо постачите менше - будете мучитись від ввдчуття недооціненності ваших зусиль і таланту. Поставите більше - будете страждати від синдрому самозванця, тобто вважати, що обманюєте людей.

Ставте коміортну ціну, але з таким прицілом, що якщо охочих буде вдосталь, то поступово підійматимете цю суму.
СвітланкаОК• 04 августа 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
Дофіга таких, ще й просять себе як якогось полководця чи імператора намалювати. Особливо серед всяких ментів-силовиків-суддів така тема популярна 🤣
автор Бабця в мештах • 04 августа 2023
Ответ дляСвітланкаОК
таакк.. ну я беру лише ті замовлення, які мені цікаві
СвітланкаОК• 04 августа 2023
Ответ дляБабця в мештах
Беріть і імператорів, по подвійному тарифу))) озолотитесь
Всіх підсаджую• 04 августа 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Ну с этих можно три шкуры сдирать, для них мелочь.
автор Бабця в мештах • 04 августа 2023
Ответ дляСвітланкаОК
морально мені таке складно. я люблю робити з душею, а там її не буде
СвітланкаОК• 04 августа 2023
Ответ дляВсіх підсаджую
100% або ту ж ціну, тільки в доларах 😂
СвітланкаОК• 04 августа 2023
Ответ дляБабця в мештах
Как така любов )))) Зато баблішко 🤣
автор Бабця в мештах • 04 августа 2023
дякую, любі дівчатка, за поради. Є над чим задуматись.Гарного всім вечора і головне - тихого
Розвідка Маші• 04 августа 2023
Я начинающий художник. 2к это просто материалы. Я так беру и не за портрет.
автор Бабця в мештах • 04 августа 2023
Ответ дляРозвідка Маші
а скільки б ви взяли за акриловий портрет на полотні розмір трохи більший, ніж а3?
Відморожена• 04 августа 2023
Перед війною замовляла репродукцію Далі ’ Постоянство памяти’ 50×70 см, масло, 110 долл разом з рамкою
Відморожена• 04 августа 2023
Автор, Вам порада: вони друкують на холсті, а потім зверху розмальовують фарбами. Тому і ціна така.
Розвідка Маші• 04 августа 2023
Ответ дляБабця в мештах
Я не пишу портреты, но если б умела, то 4 тыс точно