Невже справді розбомблять? У всіх новинах пишуть що летить на нього з усіх сторін і він палає, евакуація...
diamond_shop• 05 августа 2023
боюся, що до ранку доведеться чекати, бо тільки пишуть, що атака дронів повітряна та з води, ще б пару Storm Shadow туди
Ответ дляRonia Aronia
Да пишите сразу, что весь Крымский полуостров разваливается от тектонических сотрясений, а население босиком бежит прямо по воде в Турцию. Чего мелочиться?
Біжать нехай кацапи, а татари кримські і українці нехай сидять, хто ж відкриє нам бархатний сезон у вересні
Ronia Aronia• 05 августа 2023
Ответ дляNat-li
Мы вас ждали.
Подружки будут?
Без понятия. Спросите у них.
diamond_shop• 05 августа 2023
я краще почекаю з якогось каналу, де не пишуть фейки, Ванька, Ігаля Левіна, Справді, Інформаційний спротив, Олександра Коваленка... коротше тих, що спочатку перевіряють, бо так ще зрадію зненацька, а зранку виявиться, що те одоробло на місці
svetlapanna• 05 августа 2023
Ответ дляdiamond_shop
Згодна, але.. чекаймо ранку
VivaForever• 05 августа 2023
Ответ дляOchen_lubov
А что будет потом, когда взорвут? Нас что ждёт?
Они будут там заблокированы и им станет страшно
Ronia Aronia• 05 августа 2023
Ответ дляглазурька1
А чего они там сидят, а не в Украине? Там все с российскими паспортами, кстати, и татары, и украинцы.
diamond_shop• 05 августа 2023
Ответ дляArgesha
Друге посилання на Познякова, це не Паркер.
Ну так, будемо дивитися, звісно, поки інфи малувато.
ну поздняков теж не наш, почекаймо краще, що наші скажуть
Vik_tori07• 05 августа 2023
Ответ дляdiamond_shop
Ванёк уже написал
Ответ дляMellisa
В чатах пишут, не пострадал, надеюсь, как всегда «не пострадал» и как корыто их сегодняшнее тоже «не пострадало»
Нехай не страждає, просто пливе за кораблем
VivaForever• 05 августа 2023
Ответ дляLeshkatr
Напевно пальці схрестив 🤞 не може друкувати…чекаємо
Написав вже
Ответ дляdiamond_shop
У Левина есть
И Ванек уже написал