05 августа 2023

Залишилася фарба для волосся, чи можна

Залишилася змішана фарба з молочком-проявником. Чи можна ще нею підфарбувати через 2 місяці волосся?
margaritavoronina1 05 августа 2023
Ні, тільки якщо нерозведена
автор kisylia1 05 августа 2023
Ответ дляmargaritavoronina1
Ні, тільки якщо нерозведена
Дякую, за відповідь👍
enigma07 05 августа 2023
А що виробник пише в інструкції?
автор kisylia1 05 августа 2023
Ответ дляenigma07
А що виробник пише в інструкції?
Та, так і пише викинути. Дякую;)
Арабелла. 05 августа 2023
Нет конечно. В смешанной краске происходит химическая реакция.
enigma07 05 августа 2023
Ответ дляkisylia1
Та, так і пише викинути. Дякую;)
Тоді, не ризикуйте:)
автор kisylia1 05 августа 2023
Ответ дляАрабелла.
Нет конечно. В смешанной краске происходит химическая реакция.
У мене свекруха, казала, що розведеною через пару місяців покрасилась. Стало цікаво чи ще хто з дівчат таке експерементує. Дякую за відповідь👍
Natal_ka91 05 августа 2023
Ответ дляkisylia1
У мене свекруха, казала, що розведеною через пару місяців покрасилась. Стало цікаво чи ще хто з дівчат таке експерементує. Дякую за відповідь👍
Я експериментували,все норм)) але я так нікому не раджу, по інструкції так не можна)
автор kisylia1 05 августа 2023
Ответ дляNatal_ka91
Я експериментували,все норм)) але я так нікому не раджу, по інструкції так не можна)
Все було добре. Але я вже зрозуміла, так експерементувати не буду😉 Значить їй просто повезло))
Natal_ka91 05 августа 2023
Ответ дляkisylia1
Все було добре. Але я вже зрозуміла, так експерементувати не буду😉 Значить їй просто повезло))
Ну тут діло таке, в мене просто дуже багато фарби залишалося і мене внутрішня жаба їла)) залишила на свій страх і ризик на півтора місяці, потім підфарбувала, але я тоді ще самостійно фарбувалася)) Розказала своєму майстру, в якої вже волосся зараз тоную, вона трошки була в шоці) Зараз не знаю чи так ризикну
автор kisylia1 05 августа 2023
Ответ дляNatal_ka91
Ну тут діло таке, в мене просто дуже багато фарби залишалося і мене внутрішня жаба їла)) залишила на свій страх і ризик на півтора місяці, потім підфарбувала, але я тоді ще самостійно фарбувалася)) Розказала своєму майстру, в якої вже волосся зараз тоную, вона трошки була в шоці) Зараз не знаю чи так ризикну
Перепрошую, я не так зрозуміла, бо у Вас опечатка ’Я експерементувалИ’, я подумала, що то запитання’Як проексперементували’. Тепер зрозуміла, що то Ви про свій досвід написали. Так то фортуна, і у мене також багато фарби залишилось.Але зрозуміла, що то не те з чим варто експерементувати☺️ Дякую, що поділилися)))
Natal_ka91 05 августа 2023
Ответ дляkisylia1
Перепрошую, я не так зрозуміла, бо у Вас опечатка ’Я експерементувалИ’, я подумала, що то запитання’Як проексперементували’. Тепер зрозуміла, що то Ви про свій досвід написали. Так то фортуна, і у мене також багато фарби залишилось.Але зрозуміла, що то не те з чим варто експерементувати☺️ Дякую, що поділилися)))
Телефон все любить виправляти))