СамавиховуюКота• 05 августа 2023

Стоматолог рекомендує видалити 6 зуб зверху.

Я зараз закордоном. Болить при накушуванні 6 зуб. Стоматолог говорить ,що дуже велика дирка цьому зубі і пломбу неможливо поставити, тому тільки виривати. Чи є якісь варіанти ,щоб спасти зуб? Тільки не говоріть ,щоб їхати в Україну, нажаль для мене (і моїх малих дітей) - це є неможливим.
Плакулька• 05 августа 2023
Ответ дляПотужна махіна
У мене 11 імплантів. Усі встановлені одразу після видалення. Імплантам по 5 років. Встановлені одним з найкращих імплантологів Києва
А намекните кто ваш имплантолог, плиз
Потужна махіна• 05 августа 2023
Ответ дляПлакулька
А намекните кто ваш имплантолог, плиз
Правила сайту не дозволяють. Якщо хочете, можу в особисте повідомлення.
Плакулька• 05 августа 2023
Напишите имя без фио, это ведь не реклама
Потужна махіна• 05 августа 2023
Ответ дляПлакулька
Дмитро
Ласковая_львица• 05 августа 2023
Ответ дляПотужна махіна
И кто найкращий имплантолог Киева?Сори,и сколько вам лет,что уже 11 имплантов?Похоже,вас хорошо развели.
Потужна махіна• 05 августа 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Точно! Що б я без вас робила? Дякую, що відкрили очі. Розвели, як маленьку мене...
ПС була не у одній клініці. Робила КТ обох щелеп, які дивились різні хірурги. Нараховували набагато дорожчі варіанти.
Ласковая_львица• 05 августа 2023
Ответ дляПотужна махіна
Так что ж самый найкращий то?
Потужна махіна• 05 августа 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Так что ж самый найкращий то?
Чого причепились до мене? Я написала один з найкращих, а не найкращий. І навіщо вам? Ви ж краще знаєте, як і де лікуватись, щоб не розвели
martink@• 05 августа 2023
Ответ дляПотужна махіна
Дмитро
Напишіть, будь ласка, в особисті, прізвище та контактні дані Вашого імплантолога. Дякую)
Потужна махіна• 05 августа 2023
Ответ дляmartink@
Я вже боюсь писати... Раптом Ви - Ласковая_львица.
Наша взяла• 05 августа 2023
Ответ дляМоторошні троянди
После того как вырвут шестёрку, имплантат раньше чем через полгода не ставят.
Є одномоментна імплантація, за певних умов
Наша взяла• 05 августа 2023
Ответ дляЧу Ча
Не только смещение, но и отрафирование кости. Потом на это место имплант не поставишь. Нужно будет доращивать кость.
Можна одразу після видалення ’підсипати’ лунку
Наша взяла• 05 августа 2023
Ответ дляПотужна махіна
Можна без посилання. Це ж Порадниця, ми радимо. Є цілі теми, де контактами лікарів діляться
Кондуктор маршрутки• 05 августа 2023
Ответ дляПотужна махіна
На советчице разрешается говорить фамилии докторов. Куча тем тменно по поиску доктора. Напишите, пожалуйста, фамилию
Nastja-70• 05 августа 2023
Ответ дляПотужна махіна
Можете мне написать в личку. Спасибо.
martink@• 05 августа 2023
Ответ дляПотужна махіна
Ясно. Але це не я. Ви ж можете всі мої дописи переглянути, натиснувши зліва значок.