Рассказница• 05 августа 2023

Де можна побачити приблизне меню для дитини 1.5 роки

Якось одноманітно їсть
Є улюблені продукти
Овочі мало їсть
Швидка Настя• 05 августа 2023
Общий стол с года.
Отдельно я не готовила с 10 мес

Точная копия плова• 05 августа 2023
Моїй дів от зараз тушу їй кабачок з морквою і цибулею може трошки помідора дам і плюс варена телятина окремо зварена
Банка з медом• 05 августа 2023
Нашій 1.7. Вчора було наприклад таке меню. Буває відмовляється від чогось, але кажуть все одно треба пропонувати дитині щоб звикала
Зранку вівсянка на молоці, варене яйце, їсть тільки білок з яйця.
Перекус банан
Пепед сном суп( картопля, мясо, капуста цвітна, морква, цибуля) і суміш
Після сна хек відварений з буряком( буряк ріжу кубиком і в мультиварці на пару готується швидко)
Вечеря малина, кефір трохи, макарони на молоці.
Перед сном суміш