Клин_Кляйн• 05 августа 2023

Иду на рекорд!)

За 2 месяца отправила больше 200 резюме. Сделала 32 ТЗ и прошла 47 собесов)
Оффера пока нет. Идем дальше)
В курсі діла• 05 августа 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Продолжу) Я по этим тз научилась больше, чем на любых курсах

В курсі діла• 05 августа 2023
Ответ дляСмешнюча
Ого . Я на пяти собеседованиях была и так все надоело 🤮
Везде отказ?
В курсі діла• 05 августа 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Да, мне везет вообще, что на резюме так активно реагируют)
А сколько вам лет?
автор Клин_Кляйн • 05 августа 2023
Ответ дляВ курсі діла
А сколько вам лет?
автор Клин_Кляйн • 05 августа 2023
Ответ дляКлевотница
А чим ви не підходите? Може краще попрацювати над скілами?
Над скілами працюю постійно.
В курсі діла• 05 августа 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Ну, в 33 это ожидаемо. Будет хорошо, если и в 47 так активно будут реагировать)
Клевотница• 05 августа 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Над скілами працюю постійно.
Як ви відчуваєте, чого вам не вистачає?
автор Клин_Кляйн • 05 августа 2023
Ответ дляКлевотница
Як ви відчуваєте, чого вам не вистачає?
Дивлячись де. Робота тестувальника досить специфічна. У кожної компанії свої вимоги. Десь потрібно ідеально знати SQL, десь ідеально володіти Fiddler/Charles. Десь взагалі потрібно тестувати ігри, а там своя специфіка. У кожному місці причина відмови інша. Але після неї я підтягую момент, на якому завалилася.
Ну і англійська. Я працюю над цим, але зараз у мене Б1, а багато де потрібен рівень від Б2.
мегамоСГ• 05 августа 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Это где идеальный SQL нужен?

Мамзелькіна• 05 августа 2023
Удачи! Ваша работа ждет вас уже очень скоро)
Смешнюча• 06 августа 2023
Ответ дляВ курсі діла
Везде отказ?
Из всех нормальное одно место было , оттуда увы не позвонили. Остальное дерьмо , отвратительные хлевы вместо офисов и многое что заявлено , в Реале ужас . И оплата как миллионерам 15-17 тыс .. пусть сами там пашут )))
автор Клин_Кляйн • 07 августа 2023
Ответ дляСмешнюча
Не встречала нигде плохих офисов.
Смешнюча• 07 августа 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Не встречала нигде плохих офисов.
Я имела глупость пойти на собеседование от советчицы )) потеря времени((
Масяня Я• 14 августа 2023
Дуже тестування?
Масяня Я• 14 августа 2023
Уже писали багато. Великі компанії не заводять проекти в Україну з початку великої війни.
Мій чоловік мідл з хорошою англійською і досвідом уже пів року не може тут знайти роботу і така картина вцілому по всьому ІТ і так буде до кінця війни
Щедрик• 17 августа 2023
Ответ дляМасяня Я
А майбутнє є в Україні в айті? Якщо складно з роботою, чим би можливо хотіли зайнятись?