Лівий Локіть• 05 августа 2023
Дочь хамит
Дочери 15 лет, постоянно хамство, говорит очень грубо, одни претензии и требовани. Ей только деньги нужны, айфон, вкусненькое, фирменную одежду. Обвиняет меня во всем, что родила младшего брата, что не купила отдельную квартиру (живём с моей мамой и сестрой, но скоро стезжаем). Говорит, что ненавидит меня. У меня уже нервный срыв на срыве,я уже просто не вывожу это все. Началось лет с 12-13 и только усугубляется. Говорю что люблю ее, что она талантливая и красивая. Объясняю, что мне больно от такого отношения. В ответ: "мне все равно". Были попытки уходить и дома. Сил уже просто нет....
Я не Тролль• 05 августа 2023
Кожного разу в таких темах я рекомендую звернутись до психолога. Який буде не тільки працювати з дитиною, а ще і з вами. Бо нас виховували не правильно, і ми це продовжуємо робити зі своїми дітьми. Мені психолог на багато що очі відкрила. Мала теж видає, бо це нормально для такого віку, але без агресії.
Сладко-соленая• 05 августа 2023
Ответ дляВерСаСе
как практике?? у меня два сына близнеца, дочь и приемный сын (все взрослые), поверьте у меня была практика!!!
Так ви не порадили щось конкретне, ви самоствердилися.
Лівий Локіть
• 05 августа 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Дитина навідріз не погоджується спілкуватися з психологом
personality• 05 августа 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Нет, мы в Украине. Купила квартиру в ипотеку. Теперь претензия,что это несправедливо,что младший брат будет жить в квартире больше, чем она, что у нее в детстве не было своей отдельной комнаты. Что не надо было ее рожать, пока не купили квартиру
А де батько?
Завтра не пью• 05 августа 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Брату 9. Она изначально его невзлюбила. Я максимально старалась уделять ей внимание после рождения брата, но что-то это не особо помогло
Ну она же не просто подходит и говорит ’Я вас не навижу’’. Наверное перед этим вы либо заставляете что-то сделать или просто понимаете разговором. В этом возрасте этого достаточно для выбрыков.
Allein74999• 05 августа 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Как выжить эти 3 года....
Вот так. Введите правило - чтобы что-то получить, нужно это заработать. Хамишь - сиди на голой …опе.
Моему 11, у меня жесткие методы, сидели дома на онлайне - учился через крик. Надоело. Подвела к окну, говорю, хочу показать тебе твое возможное место работы и жительства, знакомься - два оранжевых мусорника. Смотрит на меня. Говорю - с ними ты не пропадешь, тк знаний у тебя нет и не будет, а кушать и жить где-то надо будет - вот тебе оптимальное решение вопроса. И жилье и еда. Я с ним часто общаюсь в режиме сарказма, у него не моральной травмы. Говорит - мама, я все понял и пошел учится. Щаз что не так, говорю - выгляни в окно, не украли ли твое рабочее место, а то таких, как ты много, на всех может не хватить. Этого ему достаточно.
Я не Тролль• 05 августа 2023
Ответ дляСладко-соленая
Ви так гарно написали, лиш не порадили як на практиці. Як саме достойно все це пережити. І не завжди причина тільки в тому, що вчасно не обняли ...
Нема єдиної підказки. Кожен випадок унікальний, а коли дитині вже 15, то ще і запущений. Тут потрібна терапія, довготривала, можливо.
Лівий Локіть
• 05 августа 2023
Ответ дляЗавтра не пью
Ну сьогодні наприклад попросила повечеряти. ’Дістала, о Боже, чого пристала, не хочу, не буду, хочу нагетси а не нормальну їжу (останні дні тільки і їсть, нагетси, вареники та млинці). Пояснюю, що будуть проблеми зі здоров´ям. У відповідь хамство
Люблю Украину• 05 августа 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Я теж її розумію. Але. Це ж не тому, що я не хочу. На всі мої пояснення,як це все для мене складно реалізовувати, відповідь одна: ’мені все рівно, а я хочу’
автор, ну дивіться, зараз діти не такі, як були ми.. по суті, в неї не було такого дитинства, як у подружок? своя кімната, коли можна запросити в гості, ще і ви народили брата, не давши раду одній дитині, ну чесно.. вона так компенсує зараз те, чого не отримувала 😒
папа з вами є?
Блондинка в Шоколаде• 05 августа 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Ви не хотіли б проконсультуватися з дитячим психіатром? Уходи з дому - серйозний симптом
Я уходила из дома в 15 лет, жила на вокзалах. Потому что дома было невыносимо.
Я не Тролль• 05 августа 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Тоді спілкуйтесь ви. Психолог вам підкаже, як правильно діяти. У мене було таке, що перед тим, як говорити з малою, я звʼязувалась з психологом, і вона пояснювала чому саме дитина так робить і як маю реагувати я. І якби я зробила так, як хотіла, - ввалила пілюлей, то хорошим би це не скінчилось.
personality• 05 августа 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Так то вам треба йти до психолога
Зупка_цем• 05 августа 2023
’Ей только деньги нужны, айфон, вкусненькое, фирменную одежду.’ - типу Ви б цього не хотіли?) Просто у неї клепки в голові менше, а емоцій більше.
Я пам´ятаю свої вибрики. Я би порадила як найменше з нею комунікувати. Бути привітною, але не чіпати ’ одягни іншу шапку, ця не пасує’,’ тобі не холодно/спекотно/попий води/з´ їж ягід’, в третій раз перепитати ’хочеш в кіно?’
Лівий Локіть
• 05 августа 2023
Ответ дляAllein74999
Ой, в 12 то ще працює. Але вона робить спроби йти з дому. Мене це лякає. До 14 щее якось вдавалося стримувати, зараз все пішло шкереберть. З´явився хлопець, потім поїхала у табір, де була в загоні з 17 річними. Приїхала ще більш хамовита.
ВерСаСе• 05 августа 2023
Ответ дляСладко-соленая
ну если вы в моем первом коменте увидели что то про самоутверждение... ну тогда, у нас разные взгляды.
Лівий Локіть
• 05 августа 2023
Ответ дляSo_so
И папе тоже так говорит?
З папою нажаль вони контактують виключно в побутовому плані. Він така людина, не емоційний, товстошкірий
Лівий Локіть
• 05 августа 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
В мене теж буде дитинство нестерпним, але в моєму дитинстві то була загроза життю і здоров´ю. В неї все більш менш нормально у житті. Щоб не купив, щоб не дав, подяки нема, а на горизонті нові претензії та бажання.
Бабуся Бетман• 05 августа 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Жахливо. Але це не випадок автора.
Пи Пи Пилюля• 05 августа 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Психолога ще теж треба хорошого знайти
personality• 05 августа 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Та як проблеми? Скажіть їй що від такої їжі її срака з джинсів буде вивилюватись як тісто з діжі і прищі по всьому обличчі. І хай їсть свої вареники з нагетсами. А взагалі- є борщ (умовно) більше нічого немає. Будеш/нє? Ну гуляй.
Allein74999• 05 августа 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Далеко уходит и надолго? Или так, попугать? Знает ли она, чем это может закончится? Есть каналы тру крайм историй( ток надо отфильтровать), там рассказывают, что бывает с девочками, которые делают необдуманные поступки. Я в детстве тоже хотела бы сбежать( мать тиран еще тот), но чувство самосохранения меня останавливало
Лівий Локіть
• 05 августа 2023
Ответ дляЗупка_цем
О ні, стосовно одягу я її взагалі не чіпаю, не вказую та не критикую. Коли йде гуляти, єдине питаю куди і з ким, не надокучаю дзвінками і т.д. Але це мало допомагає. Я ж не можу взагалі їх ігнорити
Кусман Сиру• 05 августа 2023
Буває важко це слухати, але відноситесь до цього легше. Вона переросте, для неї ці слова небагато значать насправді, сказала і забула, такий вік. Моїй 12, теж видає, але я тримаюсь. Вже як путає береги, то нагадую хто тут головний і які сімейні цінності.
А ось і я• 05 августа 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Скажите,что и это можно исправить.
personality• 05 августа 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Я свою після такого табору теж пару тижнів до тями приводила.
Лівий Локіть
• 05 августа 2023
Ответ дляpersonality
Ну от вона і не буде той борщ. Але це ще така людина, вона буде ходити за мною і надокучати: ’я хочу, дай’, хоч тікай десь.
personality• 05 августа 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Психолога ще теж треба хорошого знайти
Мені здається навіть не самий топовий психолог зможе вести цей кейс.
Я не Тролль• 05 августа 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Психолога ще теж треба хорошого знайти
Можу порадити нашого та не знаю чи є в неї час. Але ми її давно знаємо, вона була директором школи малої, тому і вона добре доньку знає і донька їй довіряє.