Пусин Кукин• 06 августа 2023
Запах тіла
Донька 11 років, з´явився неприємний запах, гігієни дотримується, але цього недостатньо, оскільки достатньо понервувати або порадіти і запах знов є.
Що з цим робити і до кого звертатись, окрім дитячого лікаря, він у нас не дуже...
Мандолина Бу• 06 августа 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Нікуди не звертатись. Це нормально. Гормони. Пройде з часом.
Що пройде? Заказ поту? Не пройде, може стати не таким ядучим з часом, Але не пройде. Антиперспіранти, гігієна, натуральні тканини
from Ukraine• 06 августа 2023
Ответ дляМандолина Бу
Запах тіла. І запах поту також зміниться. У період статевого дозрівання він особливо їдкий.
Мандолина Бу• 06 августа 2023
Ответ дляfrom Ukraine
А я що написала? Зміниться, але ж не пройде
Снегурочко• 06 августа 2023
Ответ дляМандолина Бу
Жара 35
А вы какой запах хотели?
from Ukraine• 06 августа 2023
Ответ дляМандолина Бу
Ви про запах поту написали. А автор питає про запах тіла. І питання полягає саме в тому, як це лікувати. Але ж тут лікар не потрібен.
Пусин Кукин
• 06 августа 2023
Ответ дляСнегурочко
Жара 35
А вы какой запах хотели?
Від жари не так залежить, більш виражений при емоційних збудженнях
Мандолина Бу• 06 августа 2023
Ответ дляСнегурочко
Жара 35
А вы какой запах хотели?
Це ви до автора зверніться
Снегурочко• 06 августа 2023
Ответ дляПусин Кукин
У меня с самого детства пот ручьем прям. Заливало до 30 наверное. После 35 отпустило.
from Ukraine• 06 августа 2023
До речі, правильним харчуванням можна позбавитись від запаху поту. При чому настільки, що можна про антиперспіранти забути навіть в спеку. Перевірено на собі.
Мандолина Бу• 06 августа 2023
Ответ дляПусин Кукин
Це гормони. Ви нічого глобального не зробите поки що
Снегурочко• 06 августа 2023
Ответ дляfrom Ukraine
А ещё 1000 человек хотя бы участвовала в эксперименте?
from Ukraine• 06 августа 2023
Ответ дляСнегурочко
Не 1000, але декілька прикладів теж знаю)) Причому саме в мене це не був експеримент, а так просто приємний бонус від чистого і якісного харчування.
Снегурочко• 06 августа 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Я не по вашей теме. Но знаю людей питающихся исключительно правильно. Колят ботокс подмышки. И запах тела никуда не девается.
from Ukraine• 06 августа 2023
Ответ дляСнегурочко
Ну не знаю... В кожного своє розуміння поняття правильного харчування.
Красота неземная• 06 августа 2023
До речі, по роботі знаю одну дівчинку років 10-12, від якої дуже сильно пахне! Їй особисто про це говорити не хочеться, а з мамою не було нагоди поговорити тет-а-тет. Але необхідно! Бо це біда - і для дівчинки, і для оточуючих.
Але тут написали, що це особливість віку. Я ще не стикалася з такими ’пахучими’ підлітками. Припускаю, що ця дівчинка дотримується всієї гігієни. але це не допомогає... Тоді можна тільки поспівчувати. Або звернутися до лікаря.