Затишне кубло• 05 августа 2023
кто более года не был дома в Украине? как вы?
Скоро первый год пройдет в новой стране , и он был сложным в плане решения новых задач .
Вопрос , сколько надо прожить в иной стране, чтобы решиться на фразу ’мы тут сможем остаться на долго ’ , когда люди и в какой момент обретают уверенность , что они теперь будут долго жить в иной стране ?
В начале августа 22 я не верила и в первый год, но как то все сложилось , и мне казалось, что через год или за первый год мы точно решим, или тут на долго или нет.
Но , год прошел, а вопрос все тот же
Відморожена• 06 августа 2023
Ответ дляКраїна мрій
ну я ж и пишу - умереть не дадут, хоть до 100 лет живи инвалидом.
В Европе продолжительность жизни тоже выше, но, думаю, что процентов 80-90 выехавших уже «оценили» европейскую медицину, поэтому в эти показатели я больше не верю. Жить условно 100 лет, из них 70 инвалидом из-за неоказанной вовремя помощи - так себе перспектива. Лучше я всего 70 проживу, но в уме, здравии и возможностью лечит хоть сопли, хоть понос, простите, когда мне это нужно и как я считаю нужным, а не «подожди месяц или два до приема, потом еще год до операции, ой, уже и операция не поможет, вот Вам инвалидное кресло. Зато бесплатное!»
Нема такого. Якщо вам справді потрібна допомога, то її нададуть негайно , а планові ситуації, звичайно, можуть почекати. Обом у 80+ здорові, активні , живуть повним життям, я на н х дивлюся з захопленням
Ответ дляЗатишне кубло
У нас нет уверенности , что вытянем и сможем. И сложно постоянно в арендованном и шансов тут купить в кредит нет. И жить тут хорошо, но накопить на что то очень сложно
Ну от то нафіг пробувати прилаштовуатися там, де ти ніколи не зможеш купити житло? І гнатися в бешеному ритмі від оренди до оренди?
КараПузовна• 06 августа 2023
Ответ дляSmusish
Аж смішно, ви зрівняли дикі пляжі натюрель з шикарно турцією де тобі дупу заносять і всі забаганки, твоє дідо лише прилетіти і доїхати до готелю, все інше пидумали за тебе. Це зовсім різний відпочинок і ну ніяк не в користь канадського.
Рыдаю! Ну, кому-то нужен турецкий пляж с толпой народа и бухлом ’все включено’, а кто-то хочет спокойно отдохнуть. Кстати, что такое ’дикий пляж’? У нас тут туалеты, волейбольные площадки, еда-напитки, зона для прогулок, зона для барбекю, дорожка для велосипедистов.
КараПузовна• 06 августа 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...
Жалоба за хамство.
КараПузовна• 06 августа 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Вот именно. Пахать и спать
Не только. Очень много доступных активностей, в зависимости от ваших вкусов.
Тану на сонці• 06 августа 2023
Ответ дляSmusish
Краще і не скажеш! Але вони це зрозуміють з часом тільки. Зараз ще ейфорія, бо з совка ще таке поняття було що виїхати то круто
МАМА НИКИТКИ-2• 06 августа 2023
Ответ дляКараПузовна
Да вам вообще все пофиг. Общайтесь дальше сама с собой. Или с гуглом, чтобы узнать, что обозначает термин ’социальная программа’.
Ви взагалі поняття не маєте про що пищите…
Всі програми щодо України вони соціальні. Школи, медицина, садочки це по вашому що?
Всі держави зробили соціальні програми для українців, які втікають від війни.
Включіть нарешті мізки, міс програми для українців щас соціальні, всі без виключення і у всіх країнах, які приймають наших біженців
Відморожена• 06 августа 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Не всі, нема нічого спеціального для українців , все на загальних підставах
Я_канеша_извиняюсь• 06 августа 2023
Ответ дляКараПузовна
Когда пашешь 5 дней в неделю
То те активности наф*г не нужны. Некоторым людям ближе европейская размеренная 40 часовая неделя и много праздничных дней
Тану на сонці• 06 августа 2023
Ответ дляКараПузовна
Не рівняйте, там в Канаді такі пляжі що і скупатись проблема, хвилі страшні, водорослі, пісок темний гидкий. Ще й вода холодні, тільки глянути і годі
МАМА НИКИТКИ-2• 06 августа 2023
Ответ дляВідморожена
Да ви шо… це ж в якій країні на загальних підставах,
Тану на сонці• 06 августа 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Вони просто не бачили різниці, приїхали на все готове і думають що так положено. Через це і не долюблюють місцеві українців уже.
Відморожена• 06 августа 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Вже писала, в якій. Документи оформили в швидшому режимі через великий наплив біженців, їх потрібно поновлювати кожних 6 міс, а все інше на загальних підставах
КараПузовна• 06 августа 2023
Ответ дляТану на сонці
Сегодня утром. Отдыхали с 7:30 до 10:30. Я купалась, рядом девочки с Филиппин на матрасе плавали.
Леди_на_драндулете• 06 августа 2023
Я с марта прошлого года в Германии не привыкла и не хочу оставаться. Старшему сыну и мужу очень нравится. Нет стимула к изучению языка, у мужа уже Б 1 , осенью идет на Б2 . Я не хочу....
Відморожена• 06 августа 2023
Ответ дляSmusish
А де ви? Я теж тут, але додому тягне не можу просто. Не можу навіть думки допустити, залишитися тут назавжди.
Париж
Тану на сонці• 06 августа 2023
Ответ дляКараПузовна
Ну це на вид як наш старий Салтів, більш менш
МАМА НИКИТКИ-2• 06 августа 2023
Ответ дляВідморожена
Точно? Тобто те, що ви приїхали у Францію по програмі Pour L´Ukraine, вас взагалі не бентежить?
🤦🏻♀️
То ж до війни чого ж не їхали на загальних підставах, щоб відразу і страхування і дозвіл на роьоту И безкоштовне житло, яке до речі, Франція, як раз надавала українцям)
🤦🏻♀️
КараПузовна• 06 августа 2023
Ответ дляТану на сонці
Я ваш Салтов не знаю, погуглите The Beaches, Toronto.
МАМА НИКИТКИ-2• 06 августа 2023
Ответ дляТану на сонці
Я взагалі в шоці від нЄзамутньонності деяких.
Людина приїхала у Францію по програмі Pour L´Ukraine, Но вважає. Що на загальних підставах
Відморожена• 06 августа 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
🤦🏻♀️
Я приїхала у Францію в перші дні війни, коли не існувало жодної програми. Житло орендувала на Airbnb, потім оформила тимчасовий захист і пішла працювати, страхування від роботодавця, квартира орендую на загальних підставах.
Прокачую сідниці• 06 августа 2023
Не была с начала марта 2022 года.
Странное ощущение, чем больше налаживается жизнь здесь, тем больше тоскую за домом. Живу в прекрасной стране, но сердце мое дома, куда мы уже не вернёмся
Тану на сонці• 06 августа 2023
Ответ дляКараПузовна
Це наше водохраніліще в Харк обл, такі ж берега, трохи хвилі, холодне. Але ок для рибалки, чи з палаткою. Єконом варіант в передмісті.
Ответ дляШвабристка
Ви знаєте, я виїхала за 1.5 роки до війни. Скучала, депресуввла, коли почали прибувати перші біженці, кинулась з усіх ніг допомагати... і шо почула і побачила? Відношення до країни через губу, всі місцеві для приїхавших тупі, стукачі, негарні... то це їм я маю допомагати, їх на свої податки утримувати?
Звісно, біженці є різні. Але загальна картина так собі.
А знаєте чому так? Бо ви в свій час хотіли виїхати, готувались до виїзду і вам все кльово і подобається. А людей виїхали з дому, а тим людям було кльово вдома. От і все,тому таке відношення. Це велика різниця, хотіти мігрувати і коли тебе заставили мігрувати .
Тану на сонці• 06 августа 2023
Ответ дляSmusish
Вас з Мукачево пидворили чи з Києва?
КараПузовна• 06 августа 2023
Ответ дляТану на сонці
Сравнили...
Тану на сонці• 06 августа 2023
Ответ дляКараПузовна
Сравнили...
Типа все українське не таке гарне як канадське, чи що? Не любите Україну?
МАМА НИКИТКИ-2• 06 августа 2023
Ответ дляВідморожена
Так, а що загальні підстави говорять? 90 днів по безву. То на яких загальних підставах ви там знаходитесь?
Відморожена• 06 августа 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я ж написала, що оформила тимчасовий захист, якраз , щоб не перевищити дні безвізу. Більше ніяких пільг а мене нема