Галя-краля• 06 августа 2023

Довідка із ВРАЦС

Дівчата, підкажіть будь ласка, збираємось укласти шлюб, треба довідка про те що подали заяву, щоб на роботі оформити відпустку, як правильно називається цей документ?
В кого тако було• 06 августа 2023
Вроде в Дие такую можно взять.
Только через комп открывать
автор Галя-краля • 06 августа 2023
Ответ дляВ кого тако було
Вроде в Дие такую можно взять.
Только через комп открывать
Дякую, треба пошукати
Бабуся мороз• 06 августа 2023
А на слово вам на работе не верят?
автор Галя-краля • 06 августа 2023
Ответ дляБабуся мороз
А на слово вам на работе не верят?
Мені взагалі пофіг, я на лікарняному, а чоловіку треба довідку до рапорту прикласти, бо «за сімейними обставинами» 10 днів не дають без підтвердження
автор Галя-краля • 06 августа 2023
Ответ дляБабуся мороз
А на слово вам на работе не верят?
Знайшла:
Згідно з п. 8 ч. I ст. 25 Закону Про відпустки, особам, які одружуються, за їх бажанням в обов’язковому порядку надається відпустка без збереження заробітної плати тривалістю до 10 календарних днів. Підставою для надання працівникові відпустки у зв’язку з вступом в шлюб є: довідка з РАЦСу про подання заяви; заява працівника на ім’я керівника установи про надання йому відпустки без збереження заробітної плати у зв’язку з одруженням із зазначенням конкретної дати початку відпустки та її тривалості.