Mrs.Sexuality• 07 августа 2023
Подарунок похресниці
На хрестини. Що б вибрали ви?
Результат:
вже голосів:
41 (36.28%)
Підвіс
35 (30.97%)
Сережки
33 (29.2%)
Тиць або свій варіант
4 (3.54%)
Браслет
Mrs.Sexuality
• 07 августа 2023
Ответ дляСтрахованная
Який вік і який метал?
Біле золото, діамант(и). 3 місяці. Браслет як приклад, не знайшла в інтернеті той самий, який хочу купити
Страхованная• 07 августа 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Точно нічого з цього на такий вік
Мрію про космос• 07 августа 2023
Червона нитка і церква - це ну дуже далекі речі…
По темі: функціонально можуть згодитися сережки. Їх би і обрала
Mrs.Sexuality
• 07 августа 2023
Ответ дляМрію про космос
Нитка - це просто браслет
Мрію про космос• 07 августа 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Нитка - це просто браслет
Та якось ні
Просто червона нитка на запястку - не виглядає як просто браслет.
Замрійлива• 07 августа 2023
Купите просто серебряную ложку или золотую булавку. Это актуальнее на 3 мес.
Mrs.Sexuality
• 07 августа 2023
Ответ дляМрію про космос
Та якось ні
А як виглядає? Нитка може бути будь - якого кольору, але не розумію, що не так з червоною
Mrs.Sexuality
• 07 августа 2023
Ответ дляЗамрійлива
Не можу уявити, що робити зі срібною ложкою, тим більше - зі шпилькою. Я маю дитину, й ложку, й шпильку.
Mrs.Sexuality
• 07 августа 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
Іграшку чи щось корисне
Це даруємо без приводу
Замрійлива• 07 августа 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
А браслет как вы представляете в 3 мес?
Очень интересно услышать ваше виденье? Или сережки….
Краще сережки. Але не такі. Не обов´язково з янголом, тим більше такі дорогі. Навіщо? В садок не дозволяють, загубить. Шкода. А в 10 років вони вже не актуальні. Подаруйте звичайне золото без янголів і діамантів. Яке можна носити і не так шкода загубити. І подаруйте щось пам´ятне, але миле. Зайця, з датою народження/вагою/зростом. Сертифікат на фотосессію.
Mrs.Sexuality
• 07 августа 2023
Ответ дляБаба Йога
Все варианты не подходят
Порадьте, будь ласка, той, що підходить
Mrs.Sexuality
• 07 августа 2023
Ответ дляЗамрійлива
А браслет как вы представляете в 3 мес?
Не обов´язково його одразу носити
Замрійлива• 07 августа 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Не обов´язково його одразу носити
Тогда сандали 40 размера. Пусть ждут своего часа.
Тану на сонці• 07 августа 2023
Я за срібну ложку або булавку срібну з янголом. Нашій дитині вже 11, ложкою користуємось щодня, як і булавкою:). Ще нам дарували ладанку - теж носить щодня, але це дорога золота річ, ікону вишиту -стоїть в ніші в вітальні, хрестик - поки не носимо, біблію- почали вивчати в 8 років.
Mrs.Sexuality
• 07 августа 2023
Ответ дляЗамрійлива
Сандалі - такий собі подарунок, на будь - який вік
Mrs.Sexuality
• 07 августа 2023
Ответ дляТану на сонці
А що робите з булавкою? Ложкою ж їсте?
Тану на сонці• 07 августа 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
А що робите з булавкою? Ложкою ж їсте?
Ложкою почали перший прикорм і досі їсть йогурти тощо...шпильку приколювали до одягу, іноді не на виду, Маленька з янголом. Червону нитку маємо, гарну з ім´ям та міні шармиками, можу скинути де брали.Але це десь із років трьох носити...
постою_послушаю• 07 августа 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Если без красной нити, то можно рассматривать. С красной нитью это как из анекдота про крестик и трусы
постою_послушаю• 07 августа 2023
Ответ дляЗамрійлива
Булавка это из разряда красной нитки. Ложечка да, хороший подарок
постою_послушаю• 07 августа 2023
Ну да, минусуйте мои посты, и дарите крестникам подарки, ношение которых Церковь считает большим грехом. Можно сразу абонемент на выкатывание яйцом и выливание воском подарить, чоужтам
Не гоню• 07 августа 2023
Ответ дляТану на сонці
Біблія, ікона, булавка… ви в курсі, що забобони - гріх за версією церкви?
Дитині 11 років - микання пора закругляти… ще років 11 тому…
Не гоню• 07 августа 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Я теж підофігіла. В голові просто каша в людей, але це не біда - її можна їсти срібною ложкою…
постою_послушаю• 07 августа 2023
Ответ дляНе гоню
Ну может иконы вам не подходят, если вы протестантка, а с Библией что не так?
Насчёт мыканья- не ваше дело.
Тану на сонці• 07 августа 2023
Лікуйтеся. Що з вами? На булавці янгол, де ще мала дитина має це носити? На цепочці чи браслеті. Нашу булавочку з янгеликом освячували при хрещені, як роблять із всіма подарунками, іконою, Біблією...В нас в родині Священники, не судіть когось в міру своєї темряви
Не гоню• 07 августа 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Насчёт мыканья- не ваше дело.
Та воно і на рахунок ниток і булавок на хрестини не моя справа.
І не ваша.