Nova LALI• 06 августа 2023

Штраф 85 тисяч за продаж у інтернеті.

​❗️❗️❗️ ШТРАФ 85 000 ГРИВЕНЬ І БЛОКУВАННЯ КАРТКИ ЗА ПЕРЕКАЗ «З КАРТИ НА КАРТУ»

❗️❗️❗️ СИСТЕМАТИЧНЕ ОТРИМАННЯ КОШТІВ НА КАРТКОВИЙ РАХУНОК ФІЗОСОБИ ЗА ТОВАРИ Є ОЗНАКОЮ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЯКА ПІДЛЯГАЄ РЕЄСТРАЦІЇ!

☝🏻 Державна податкова служба України констатує щоденне збільшення випадків приймання оплати продавцями товарів (послуг) на карткові рахунки фізичних осіб. Здебільшого продавці, які використовують зазначену схему продажу, НЕ зареєстровані суб´єктами господарювання у встановленому порядку.

‼️ ..а це ГРУБЕ ПОРУШЕННЯМИ ПОДАТКОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА:
1️⃣ продавці отримують необліковані доходи;
2️⃣ не сплачують визначені податки, збори та обов’язкові платежі.

Податківці уважають, що отримані кошти, ймовірно, використовують на придбання контрафактних товарів, виплати зарплат «у конвертах», тощо. Проте, звісно, найбільше їх турбує те, що бюджет від таких операцій не отримує ані копійки.

❗️❗️❗️ Систематичне отримання коштів на картковий рахунок фізособи за товари (послуги) має всі ознаки господарської діяльності, яку треба ОБОВ´ЯЗКОВО РЕЄСТРУВАТИ.

‼️ За госпдіяльність без держреєстрації передбачена адмінвідповідальність – ШТРАФ У РОЗМІРІ ДО 85 ТИСЯЧ ГРН з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення такого адміністративного правопорушення (стаття 164 КУпАП).
Магазин ШАРМ• 06 августа 2023
С*ки

Rolisa• 06 августа 2023
А что не так? Вроде все логично. Систематические поступления -ведешь деятельность -платишь налоги.
Okk -7ebd• 06 августа 2023
Ага хай докажуть спочатку, значить навчаться обходити я думаю не проблема знайти 10 лівих карток на маму, тата чоловіка, це якщо дійсно бізнес маленький.
Kosulia15• 06 августа 2023
А что не так?
Вроде ж все логично, не?
Espresso_caffe• 06 августа 2023
Ответ дляOkk -7ebd
ради чего все это?
Okk -7ebd• 06 августа 2023
Ответ дляEspresso_caffe
ради чего все это?
Є магазини які торгують мало, з чого їм платити, якщо дійсно там обороти то я згодна, але мої всі майже інста магазини фоп
Юля Неюля• 06 августа 2023
Ответ дляOkk -7ebd
Им всем заблокируют карты
Юля Неюля• 06 августа 2023
Ответ дляOkk -7ebd
Если настолько мало продаж, то пора закрывать ’бизнес’ и искать работу
Юля Неюля• 06 августа 2023
Я рада, что наконец-то взялись за теневой бизнес.
Они ничем не лучше тех, кто работает официально и платит налоги

Okk -7ebd• 06 августа 2023
Ответ дляЮля Неюля
А якщо це мама в декреті яка працює дропшиппінгом і коли є замовлення, а коли немає
katenka_• 06 августа 2023
Ответ дляOkk -7ebd
Я торгую по дропу 13 лет и вот столько же времени из года год подобные статьи пишутся
автор Nova LALI • 06 августа 2023
В любом случае пострадают все. Так как теперь по дешёвке покупать не получится🤷 А сейчас, когда у людей денег нет, и все пытаются выжить хоть как-то, зарабатывая или покупая таким образом, это особенно грустно.
Okk -7ebd• 06 августа 2023
Ответ дляkatenka_
Я на олх розпродаю свій гардероб, або маю звичку одягнути 2 рази і продати, то мені також треба реєструватися і платити…
автор Nova LALI • 06 августа 2023
Ответ дляkatenka_
Возможно сейчас могут взяться серьезнее просто потому, что сейчас особенно острая нехватка финансов. А так можно потрясти ещё народ и ещё какая-никакая копейка появится🤔 В любом случае я только буду рада если это всброс.
sammy• 06 августа 2023
А обмеження по сумі в місяць є?
princess of wonderland• 06 августа 2023
Ответ дляNova LALI
Неясно откуда нехватка
katenka_• 06 августа 2023
Ответ дляNova LALI
Вы не помните подобные ’сейчас’ в прошлом году или три года назад? Не помните как ПриватБанк реально блокировал карты продавцов после ’жалоб’ покупателей, а потом прикрыл эту лавочку, потому что не имел законных оснований на это? Видимо, вы не так давно в интернет торговле
автор Nova LALI • 06 августа 2023
Ответ дляprincess of wonderland
Неясно откуда нехватка
Действительно, это загадка)
автор Nova LALI • 06 августа 2023
Ответ дляkatenka_
Поживем - увидим) Из страны тоже незаконно не выпускать людей, но как видите всем на это начхать. Так что почему бы и тут всем не было бы начхать?🤷 Если это будет выгодно, то это войдёт в силу, а будет не выгодно, то прикроют.

Татьяна_М5• 06 августа 2023
Ответ дляOkk -7ebd
А мамы освобождены от уплаты налогов?
Татьяна_М5• 06 августа 2023
Ответ дляOkk -7ebd
Покажите чеки, что это ваши вещи - и никаких проблем
Татьяна_М5• 06 августа 2023
Ответ дляkatenka_
Потому что банк не имеет право, не было закона. А сейчас будет
Asya.od• 06 августа 2023
Ответ дляsammy
А обмеження по сумі в місяць є?
17 грн в мес не облагается налогом😉
Remensa• 06 августа 2023
Звідки у вас така сума штрафу?
Іринка Українка• 06 августа 2023
не знаю як в Києві, а у Дніпрі в порядку речей частину зп платити в конверті
katenka_• 06 августа 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Банк не имеет права такого и не сможет иметь
Spicy -02f0• 06 августа 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Как чеки докажут чьи вещи и кто из хранит после месяца после покупки?
Ollka• 06 августа 2023
Ответ дляNova LALI
Да там платить 5% в войну.
Не так много.
А то мы все хотим жить лучше, но как налоги платить - не, мы не хотим.
MashaizDusha• 06 августа 2023
періодично такі погрози з´являються, але чогось ще не чули про те, щоб людей масово щимили за це...

Хоча попадалося мені, нещодавно, що як люди збирали на карту пожертви, то їм банк блоканув її за підозріло велику кількість надходжень.
VasilisaLisa• 06 августа 2023
Ответ дляЮля Неюля
а вы за свой навар на марках оплатили налоги? Чисто интересно)