ПуГоФФка• 06 августа 2023
Чи можна заразитись через оральний секс?
Параноя з приводу захворювань, що передаються статевим шляхом. Вагінальний секс завжди в презервативі, але оральний ні. Чи можна через рот заразитись тим же хламідіозом чи трихомоніазом? На всіх сайтах різна інформація, в Добробуту пишуть, що ні..
Булькаю• 06 августа 2023
Всем тем же можно и заразиться, чем и при других видах секса. Есть салфетки специальные для орального секса. И неважно вы или вам.
Бавовнятко• 06 августа 2023
Ответ дляБулькаю
Вы их пробовали? Опишите процесс и ощущения. Очень интересно, я серьезно
Я такая - жду трамвая• 06 августа 2023
Хламидиозом и тризомонадами нет.
Но вот впч, Герпес, гепатит, спид, стфилис и тд
ПуГоФФка
• 06 августа 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Хламидиозом и тризомонадами нет.
Дивно, що на багатьох ресурсах пишуть, що першими двома можна теж…так і не знайшла точну відповідь
Я такая - жду трамвая• 06 августа 2023
Ответ дляБулькаю
Нет конечно
Есть болезни который передаются исключительно половым путем, а не через рот - половой орган
Булькаю• 06 августа 2023
Ответ дляБавовнятко
Нет, не пробовала. У меня 10 лет постоянный партнёр, поэтому нет нужды. Знаю просто- часто смотрю образовательный контент. Sexinforia в инсте, например, рассказывала и показывала.
Я такая - жду трамвая• 06 августа 2023
Ответ дляБочка порохУ
Да. Всем тем, что и при вагинальном сексе
😅😅😅😅😅
ПуГоФФка
• 06 августа 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Та блин что за темы
Тока решилась на встречу))
Я так теж наважилась. Класичний секс у захисті звісно, а от оральний був ні, тепер сиджу накручуюсь. Мабуть не для мене такмй формат.
Булькаю• 06 августа 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Нет конечно
Лень вам ликбез проводить. Здоровье ваше- считайте, как хотите.
Я такая - жду трамвая• 06 августа 2023
Ответ дляПуГоФФка
Почему б вам не сходить к врачу? :)
Я такая - жду трамвая• 06 августа 2023
Ответ дляБулькаю
:))
Мне он не нужен.
Причем тут мое здоровье?
Мне он не нужен.
Причем тут мое здоровье?
ПуГоФФка
• 06 августа 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Почему б вам не сходить к врачу? :)
Та я піду, звісно.
Дуболом• 06 августа 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Та блин что за темы
Тока решилась на встречу))
Одевай скафандр
Безлім на все• 06 августа 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Нет конечно
Половой путь - это не только вагинальный, но и АС, и оральный секс
Бочка порохУ• 06 августа 2023
Ответ дляБезлім на все
Оно не понимает, что главное тут слизистая
Я такая - жду трамвая• 06 августа 2023
Ответ дляБезлім на все
Короче, через вагину-пенис
Так понятнее?
Скромняшка• 06 августа 2023
Ответ дляПуГоФФка
Дивно шо ви знаєте всі види сексу, але досі не знаєте про те як передаються статеві інфекції.
Нк дуже розумію, чому простіше піти на форум, а не здати аналізи і спокійно займатись сексом
ПуГоФФка
• 06 августа 2023
Ответ дляСкромняшка
А з чого ви взяли, що я не піду здавати аналізи, якщо хвилююся? Це якось відміняє право запитати на форумі?
Скромняшка• 06 августа 2023
Ответ дляПуГоФФка
З того шо їх треба здавати ДО сексу