Янка-угомонись• 06 августа 2023
Порадьте сумку до 100€
Підкажіть актуальну модель, форму, колір і виробника під звичайний кежуал на літо, так би мовити "під все", дякую!
Янка-угомонись
• 06 августа 2023
Ответ дляКротоТо
Пвд все це типу шопера?
Ні, більш думаю про кроссбоді, тому що завжди з маленькою дитиною.
Сколько_мне_лет?• 06 августа 2023
Колись мала декілька сумок Wittchen. Носилися довго і гарно. Зараз бачила в них знижки, якраз на вашу суму точно щось знайдете.
Диви яка я пава!• 06 августа 2023
Venezia.pl
Ryłko.pl
Любую кожаную которая вам понравится и подходит под размеры.
Качество и там и там отличное
Ryłko.pl
Качество и там и там отличное