Тётя Хрюша• вчера в 15:18
Ви україномовна, чи російськомовна? Опитування
Залиште свій голос. Опитування проводиться для європейського видання. Результати оприлюднимо у вересні 🍊
Результат:
вже голосів:
103 (63.58%)
Російськомовна
59 (36.42%)
Україномовна
Іноді Да• вчера в 15:20
проверяете что тут поменялось за пару дней? или нашо эти опросы через день?
Чумачечая Весна• вчера в 15:20
Російськомовна вдома, але мені це не подобається, пишу всім вже 4 роки лише українською, але чоловік говорить російською і я не автоматі з ним, швидко говорити не зможу, хоча всі слова знаю.
Престидижитатор• вчера в 15:21
Яке опитування на форумі , де кишить орчихами? Ще й анонімно? Автор, ви троль?
Карапулька• вчера в 15:22
Ответ дляПрестидижитатор
Паранойя
Золота орда• вчера в 15:22
За останні роки перейшла на українську. Я хз, але російською вже не сприймаю себе..здається смішно і якось кончено звучу на ній....
Мама Чели• вчера в 15:22
Я двомовна, тому якесь опитування у вас буде неінформативне. Вдома з сином спілкуюся російською, з донькою українською, на роботі між собою переважно російською, не виключаючи українську, на вулиці переважно українською, але якщо людина звертається до мене російською, переходжу на російську
Дюагональ• вчера в 15:23
Ответ дляКарапулька
Суржик до якого язика относиться?
К белорусскому
Тётя Хрюша
• вчера в 15:23
Ответ дляІноді Да
Справа у тому, що опитування проводимо загальне, потім увесь зібраний пласт йде через комп´ютерний фільтр і ми отримуємо об´єктивний результат
Дюагональ• вчера в 15:23
Ответ дляпарИла я парИла
Якщо двомовна ? Додайте пункт для тих, хто супер вумний )))
И еще на выбор, каких именно 2 языка
парИла я парИла• вчера в 15:23
Ответ дляМама Чели
У рашкиной ботихи в голове не укладывается, как можно быть гением и знать два языка )))
Дюагональ• вчера в 15:24
Ответ дляТётя Хрюша
😂😂😂
Объективный
Престидижитатор• вчера в 15:24
Ответ дляТётя Хрюша
Який результат?
Об´єктивний? 🤣
Іноді Да• вчера в 15:27
Ответ дляПрестидижитатор
за 13 лет тут я видела эти опросы очень много раз. и, по-моему, ни разу не победила мова. всегда русскоязычных больше. думаете, всегда были эти ваши орчихи?
так а чё минусим? найдите мне тутошний опрос в котором мова победила, если такие есть.
Карапулька• вчера в 15:25
Ответ дляДюагональ
К белорусскому
Я белорусского суржика не знаю.Только украинский на русский манер
Мама Чели• вчера в 15:25
Ответ дляТётя Хрюша
Я вам вище вказала, ваше опитування взагалі необ´єктивне. В який розділ двомовних віднесете?
Престидижитатор• вчера в 15:25
Ответ дляІноді Да
Думаю - так. Їх тут завжди валом було
Іноді Да• вчера в 15:27
Ответ дляПрестидижитатор
Думаю - так. Їх тут завжди валом було
главное шоб наши на Багине нигде не голосовали.
Svit_from_It• вчера в 15:29
Двомовна - добавьте в опрос. Говорю на обоих языках в зависимости от того с кем общаюсь, и сама общаюсь на том и на том. Люблю украинский больше, но росла на русском