Тётя Хрюша• вчера в 15:18
Ви україномовна, чи російськомовна? Опитування
Залиште свій голос. Опитування проводиться для європейського видання. Результати оприлюднимо у вересні 🍊
Зробіть вибір:
вже голосів:
Російськомовна
Україномовна
Карапулька• вчера в 15:29
Ответ для7_кг_рыбы
Тётя Хрюша , у меня вопрос.
Как называется это європейське видання?
Зюддойче цайтунг же.Где же ещё у беженок столько свободного времени, как не у дойчей.
культУра• вчера в 15:29
Ответ дляМама Чели
Я двомовна, тому якесь опитування у вас буде неінформативне. Вдома з сином спілкуюся російською, з донькою українською, на роботі між собою переважно російською, не виключаючи українську, на вулиці переважно українською, але якщо людина звертається до мене російською, переходжу на російську
Все мы билингвы изначально, кто постарше, то 100%. Но я билингв с преобладанием русского.
Тётя Хрюша
• вчера в 15:29
Ответ дляSvit_from_It
Двомовна - добавьте в опрос. Говорю на обоих языках в зависимости от того с кем общаюсь, и сама общаюсь на том и на том. Люблю украинский больше, но росла на русском
Ні, тільки одну мову можна обрати
Svit_from_It• вчера в 15:30
Ответ дляТётя Хрюша
Ні, тільки одну мову можна обрати
ну тогда ваш опрос через жопу
культУра• вчера в 15:31
Ответ дляТётя Хрюша
Ні, тільки одну мову можна обрати
Нет. Можно выбрать два языка. В жизни. У вас опрос о жизни или абы було?
Карапулька• вчера в 15:31
Ответ для7_кг_рыбы
Хотелось бы все таки услышать Тетю Хрюшу, то есть автора
Хорошо.Не буду вам мешать.Услышайте
культУра• вчера в 15:33
Ответ дляІноді Да
за 13 лет тут я видела эти опросы очень много раз. и, по-моему, ни разу не победила мова. всегда русскоязычных больше. думаете, всегда были эти ваши орчихи?
так а чё минусим? найдите мне тутошний опрос в котором мова победила, если такие есть.
Обычно примерно 50/50. Без сильных перекосов в сторону украинского.
Мольфарочка• вчера в 15:42
Ответ дляТётя Хрюша
Ні, тільки одну мову можна обрати
Я неправильно проголосувала, отак вам і треба
парИла я парИла• вчера в 15:43
Ответ дляТётя Хрюша
Ні, тільки одну мову можна обрати
Тогда опрос не объективен , так и передайте своему ’ европейскому изданию’ из рашки .
Оченьценная• вчера в 15:55
Який сенс в опитуванні на форумі, повному рашаботів і «принципових» корисних ідіоток?
Злюсь до кипіння• вчера в 15:59
Ответ длякультУра
Шоб було. Вы, чё? нужно разгонять по новому, с ещё большем рвением
Іноді Да• вчера в 16:00
Ответ дляОченьценная
вот ваши предки были непринципиальными и молча перешли на русский без всяких принципов. а теперь вам принципиальные не нравятся.
Оченьценная• вчера в 16:03
Ответ дляІноді Да
Удалено администрацией...
Начальник Анонимов• вчера в 16:04
Більшість українців з народження як мінімум двомовні, що є тільки плюсом
Цикавенная• вчера в 16:14
Російськомовна, але з незнайомими тільки українська, іноді плутаю все підряд російська/украінська/ англійська
Последний вагон• вчера в 16:16
Немає мого варіанту: спілкуюсь мовою зручною для співбесідника.
З легкістю переходжу з української на російську і з російської на українську.
Аль де Барановна• вчера в 16:17
Ответ дляЛеннон_Жив!
Вся семья русскоязычная. Киев
И у нас все русскоязычные. Тоже Киев. И братья-сестры с семьями. Только одна сестра перешла на украинский.
Аль де Барановна• вчера в 16:18
Ответ дляОченьценная
Удалено администрацией...
Вот пример почему я не украиноязычная
они всегда агрессивные. Не хочу быть подобной быдлу
СамавиховуюКота• вчера в 16:20
Ответ дляТётя Хрюша
Справа у тому, що опитування проводимо загальне, потім увесь зібраний пласт йде через комп´ютерний фільтр і ми отримуємо об´єктивний результат
Хто ми?
СамавиховуюКота• вчера в 16:21
Ответ дляпарИла я парИла
У рашкиной ботихи в голове не укладывается, как можно быть гением и знать два языка )))
Або 4. Тому що ще як правило англійська і ще одна
СамавиховуюКота• вчера в 16:22
Ответ дляТётя Хрюша
Ні, тільки одну мову можна обрати
Чому це? Я вільно спілкуюсь на двох мовах. Думаю на тій, якою сьогодні більше говорила.
СамавиховуюКота• вчера в 16:25
Ответ дляАль де Барановна
Вот пример почему я не украиноязычная
Ищите причину в себе. Очевидно,что дело не в языке, а в вас.
Ніколи не збрешу• вчера в 17:08
Ответ дляЧумачечая Весна
Російськомовна вдома, але мені це не подобається, пишу всім вже 4 роки лише українською, але чоловік говорить російською і я не автоматі з ним, швидко говорити не зможу, хоча всі слова знаю.
Бо думаєте російською, тому і не можете швидко