Мішечок щастя• 06 августа 2023

Догляд за шкірою обличчя від Clinique хто

Користується як вам
Не стесняюсь• 06 августа 2023
В мене крем є днівний. Мені підходить.
Будьте так ласкаві• 06 августа 2023
Мне только крем all about eyes нравится и то есть лучше и дешевле. И еще тоник у них для проблемной кожи был ничего
ИграйМойГормон• 06 августа 2023
Мне всё нравится, но купить сейчас не могу..
Спасу мир• 06 августа 2023
Я вважаю, що все треба тестити. Наприклад, моя мама обожнює Ланком, я чесно намагалась щось собі підібрати, але не підходить.
НеГолосую• 06 августа 2023
Яка саме лінійка вас цікавить ?
автор Мішечок щастя • 06 августа 2023
Ответ дляНеГолосую
Яка саме лінійка вас цікавить ?
Для комбінованої шкіри, 35+
Ловлю капці• 06 августа 2023
Тоник хороший розовый,но не на каждый день
НеГолосую• 06 августа 2023
Ответ дляМішечок щастя
Для комбінованої шкіри, 35+
Клінік це вже минуле сторіччя. Подивіться у сторону професійних засобів , по ціні +- однакове , а по ефекту різниця велика . Якби це для віку до 25, то щось і можна в клінік взяти, а для 35+ нема там нічого .
Кракадэ• 07 августа 2023
У мене денний зволожуючий крем від них , у рожевій такій баночці.
Мені підходить, не провокує висипи, залом один розгладив.
Але у мене ще молода шкіра.
Морковку дай• 07 августа 2023
Мне нравятся их средства для демакияжа, особенно бальзам. Косметику брала разную, не в восторге, если честно. Из последнего взяла на пробу набор смарт. Плохого моей коже ничего не сделал, но и видимого эффекта тоже нет. Так что советовать не стану.