ДваДваВісім• 06 августа 2023
Некст. Коли оновлюються розміри
Добрий вечір. Не можу виловити розмір ( Український сайт некст. Можливо знаєте о котрій годині вони оновлюють розміри... Вдень заходила, все розібрано, товар не доступний, а зайшла тільки що,то залишився тільки 1 розмір і не мій(
ДваДваВісім
• 06 августа 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Я в течение суток ловила, и утром бывало, и днем
Дякую. Буду ловити
УраганнаЯ• 06 августа 2023
розміри можуть оновлюватись в різний час. я особисто ловила і в 23, і в 1, і в 11, і в 15. виловлювала футболу-штанці-майку.
буває що модель не продовжують і розміри не з´являються, хіба що по 1 шт повернення.
ДваДваВісім
• 06 августа 2023
Ответ дляУраганнаЯ
От і я сьогодні вже подумала, що цю модель вже знято,але ж вона ще навіть в новинках рахується, а потім дивлюся знову є. Доречі теж звичайна футболка, але мені колір такий подобається)