Леди Г• 07 августа 2023
Вы верите в Бога?
И раньше не сильно в него верила,но после известных событий вообще сомневаюсь ,что он есть,раз допустил такое .А вы верите в Бога?
Результат:
вже голосів:
69 (51.88%)
Да
42 (31.58%)
Нет
22 (16.54%)
Результат
Одна_на_всей_планете• 07 августа 2023
Кажуть, що на фронті стають віруючими ті, хто не вірив до цього.
Тобто, протилежна думка до вашої.
Мелочунь• 07 августа 2023
Бог допускает, потому что людям эти уроки нужны. Вы посмотрите, как ожесточились общество. Зависть, злоба, ненависть руководит большинством. Дабы привести общество в баланс, нужно подобное потрясение. Закон Вселенной. Вспомните Содом и Гоморру...
Слоник-тоник• 07 августа 2023
Верю. Зло, которое происходит идёт от дьявола и от людей, которые осознанно или нет ему служат, а не от Бога.
Мой_ужин• 07 августа 2023
только в славянского,
а не чужого,
который был нам, славянам, навязан
а не чужого,
который был нам, славянам, навязан
Морковна• 07 августа 2023
Ответ дляМелочунь
Так наоборот, война только озлобила людей
Мелочунь• 07 августа 2023
Ответ дляМорковна
Ну, кого озлобила, а кто-то стал верующим, потому что спасся под обстрелами.
Пишу_граммотно!• 07 августа 2023
’Легко любить Бога, сомневаться в котором не хватает мозга’.
А.П.Чехов
Говорю відверто• 07 августа 2023
Ні. Віра в бога це лише інструмент керування людьми і спосіб привчити їх перекладати відповідальність за своє життя на щось абстрактне. Ну і бізнес непоганий такий.
Мелочунь• 07 августа 2023
Ответ дляГоворю відверто
Так зручно думати тим, хто не бажає над собою працювати духовно і ставати кращими. Немає Бога - тож, ’мені нічого не буде за крадіжку, брехню, вбивство’, так?
Говорю відверто• 07 августа 2023
Ответ дляМелочунь
Не бачу зв´язку між вірою в бога і роботою над собою і своїми моральними якостями. Вас від крадіжок, брехні і вбивства зупиняє лише віра в бога?
Урок атеизма в школе, учительница говорит детям: «Дети, кричите в
небо — Бога нет!» Вдруг замечает, что мальчик еврей стоит молча. Она его
спрашивает: «Почему ты молчишь?» А он ей и отвечает: «Если там никого
нет, то зачем кричать? А если там кто-то есть, то зачем портить
отношения?»
Как-то так, да
отношения?»
Как-то так, да
Ло Шарик• 07 августа 2023
Не верю. Тема вечная. Амосов был прав, когда говорил что у большинства людей психологическая потребность в ком-то более умном, главном, сильном. Сначала главные родители, потом воспитательнмца в садике, лидер в классе, начальник на работе... Поэтому люди всегда придумывали несколько богов или одного.
Мелочунь• 07 августа 2023
Ответ дляГоворю відверто
Не в останню чергу. Бо зло, яке породжує людина, за законами Всесвіту до неї ж і повертається врешті-решт. Всі ж це відчували колись, правда? Всі.
А коли людина несподівано рятувалася від смерті, то завжди звучить зізнання, що то янголи, Бог врятував.
120-120-120 (не худею)• 07 августа 2023
Вірю лише у Вищий Розум, нехай буде зватися Богом. В енергетику. В тому числі енергію Молитви.
В усі ті релігії, рай, пекло, ангелів, демонів і тд і тп не вірю. То вже все люди для управління стадом вигадали.
Сиджу тихенько• 07 августа 2023
До 30 років я з піною у рота могла кричати, що він існує. А потім зрозуміла, що щось не те...На сьогодні мені 37 і я повний атеїст
Просто звязда• 07 августа 2023
Ответ дляГоворю відверто
Завжди перекладати неможливо - стає нецікаво жити. Але коли дуже важко нести цю відповідальність, то чому б і не перекласти? Це заспокоює і дає можливість набратися сил, щоб знову взяти відповідальність на себе.
Говорю відверто• 07 августа 2023
Ответ дляМелочунь
Коли людина врятувалася від смерті, то дякувати треба лікарям і рятувальникам, а не боженькі.
Мелочунь• 07 августа 2023
Третина не вірить поки що. Багатенько все одно. Отже, шановні, саме тому у нас війна. Путлєр теж не вірить, бо він є антихрист.
Не люблю натовп• 07 августа 2023
Ответ дляГоворю відверто
Бизнес - это религия, а не вера
Чупокабра• 07 августа 2023
Ответ дляGalina_vinsport
Нет, опиум для народа.. вот с этим я согласна..
Так ви плутаєте релігію і бога
Просто звязда• 07 августа 2023
Ответ дляЛо Шарик
Ну вы сравнили - начальник на работе и Бог)) И лично для меня Бог не умный, главный, сильный. Бог есть любовь. Мне этого достаточно.
Не люблю натовп• 07 августа 2023
Ответ дляГоворю відверто
Если врачам удалось спасти человека от смерти - значит, на то была Божья воля
Ло Шарик• 07 августа 2023
Ответ дляМелочунь
Подивіться на YouTube або почитайте на анг.сайтах долю пілотів які скинули атомні бомби на Хіросіму і Нагасакі. Як хочете я сама знайду і скину посилання, інформація у відкритому доступі, на всіх мовах. Вони померли у 80-90 років, хворіли не довго. У пілота який вбив у Хіросімі 70-80 тис людей за 1 раз стався мікроінсульт, через короткий час помер у 80+. У старості давав інтерв´ю і казав що спить спокійно і не шкодує, якби повернувся у минуле нічого б не міняв.
Опенгеймер розкаявся. Його кар´єра скотилась, у 62 роки помер від раку.
Мелочунь• 07 августа 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Дійсно. Самі лікарі часто моляться перед операціями. Тож, розуміють, що їхні руки в руках Божих.
Говорю відверто• 07 августа 2023
Ответ дляПросто звязда
Можливо, і такий варіант навіть може бути корисним, наприклад люди які позбуваються алко або нарко залежності, часто вдаряються в віру, і нехай, краще віра ніж самознищення, але в такому випадку це просто заміна однієї залежності на іншу, і не треба стверджувати що бог безперечно існує і все вирішує.
Мелочунь• 07 августа 2023
Ответ дляЛо Шарик
Це не показник. Треба відстежувати життя цілої родини в кількох поколіннях. Іноді за бездуховне життя предків відповідають нащадки. На жаль. Безневинні абсолютно. Карму заробили їхні батьки або бабусі-дідусі і тп.
Galina_vinsport• 07 августа 2023
Ответ дляЧупокабра
Так ви плутаєте релігію і бога
Думаю, если бы он был, то не допустил бы такого.