долой_лама• 07 августа 2023

Ви б зробили відкриття 13 числа?

Плануємо відкрито магазину. В суботу не дуже зручно, бо ДР. А в неділю 13 число.
Результат:
вже голосів: 55
46 (83.64%) Яка різниця
6 (10.91%) Інше
3 (5.45%) Погане число
Жинси на дитину• 07 августа 2023
Еще и убывающая луна. Нет конечно
Санта Барбара• 07 августа 2023
Для меня это число наоборот счастливое, с годами заметила эту закономерность.Все у нас в голове
Сизоока бестія• 07 августа 2023
А в чем число 13 виновато ?? Число как число
Черговий по кухні• 07 августа 2023
Ответ дляСанта Барбара
І у мене
автор долой_лама • 07 августа 2023
Ответ дляЖинси на дитину
Еще и убывающая луна. Нет конечно
То коли б Ви порекомендували?
Жинси на дитину• 07 августа 2023
Ответ длядолой_лама
То коли б Ви порекомендували?
Это был сарказм. Когда угодно.
автор долой_лама • 07 августа 2023
Ответ дляЖинси на дитину
Это был сарказм. Когда угодно.
Зрозуміла
Дивне створіння• 07 августа 2023
я сина народила 13 числа, тепер його не боюсь
Жинси на дитину• 07 августа 2023
Ответ длядолой_лама
Зрозуміла
Ну реально, это все только в Вашей голове. Если будете ждать неприятностей, они придут. Не парьтесь и настраивайтесь на успех.
Дюагональ• 07 августа 2023
Ответ дляДивне створіння
Назвали Омэн?
Tammy21• 07 августа 2023
Так)
Але якщо для вас то важливо, тобто, ви вірити в прикмети, гороскопи і т.ін., то краще перенесіть.
ПС. Якщо вірити зіркам чи Таро, зараз не треба нічого відкривати, десь до середини чи початку вересня. Не питайте звідки я то знаю)))
Дивне створіння• 07 августа 2023
Ответ дляДюагональ
Назвали Омэн?
майже, Влад Дракула
Дюагональ• 07 августа 2023
Ответ дляДивне створіння
майже, Влад Дракула
Ляпота
Мой завтрак• 07 августа 2023
Если у вас есть такой забобон, а он есть т.к. вы создали тему,то лучше не надо. Вам психологически должно быть комфортно
Броніки для Моніки• 07 августа 2023
Для мене це щасливе число, яке мене переслідує. Захищала диплом 13, всі візи,які відкривали, то теж відкривали саме 13 , і донька народилась 13)
Вэнди Стар• 07 августа 2023
Само число 13 не несет в себе ничего негативного. Придумки.
Как и отмечание ДР в 40 лет.
Помаранчова душа• 07 августа 2023
У меня дочка родилась 13 числа, да еще и в пятницу. Но относиться с опаской к числу 13 я не перестала
dulenok• 07 августа 2023
Предрассудки - это зло. Если вас это напрягает, то дабы не испортить событие, перенесите на другой день
Кошка Мурка• 07 августа 2023
Я в понеділок намагаюся нічого нового не починати
Цей день тиждня в мене в голові , мої таракани🤷🏼‍♀️
Проти 13-го нічого не маю, але якщо ви сумніваєтесь -не треба!!!!! Тоді всі негаразди ви будете переносити на день відкриття саме 13-го.
Сама не знаю• 07 августа 2023
Ответ дляВэнди Стар
Как и отмечание ДР в 40 лет.
А що несе негатив? З того, що людина може уникнути?
Люблю читати Ваші поради🌷
Чумачечая Весна• 07 августа 2023
Якщо вас це турбує і ви схильна накручувати себе то відкрийте краще в інший день. Бо що то опитування, комусь Ок, а комусь ні а вирішувати вам
Вэнди Стар• 07 августа 2023
Ответ дляСама не знаю
Люблю читати Ваші поради🌷
поверье про пятницу 13 пошло с ранних времен, потому что именно в этот день проводили ритуалы как раз на очищение от 13 бед..

Вопрос про негатив в каком смысле? Вы про числа или приметы?
Бува і таке• 07 августа 2023
Ответ дляДивне створіння
Ооо, и у моего 13, ещё и в пятницу родился, для нас это счастливое число))
Mede• 07 августа 2023
Ответ дляПомаранчова душа
В мене так само, ще й в травні, але число 13 я навпаки дуже люблю. І чорних котів також)
Сама не знаю• 07 августа 2023
Ответ дляВэнди Стар

Ну, наприклад, як уникнути зглазу, невезіння, якоїсь поганої енергії?
Вэнди Стар• 07 августа 2023
Ответ дляСама не знаю
поставить защиту.