Примарочка• 07 августа 2023
Вчителі і їх примусові обовʼязки.
Маю маму, яка працює вчителем в школі.
І мене завжди бісило, що дуже багато для класу вона повинна була робити саме за свій рахунок і це крім постійних якихось там примусових внесків вчительських які хз куди підуть.
От сьогодні розмовляю, а вона каже. Що чекають обʼїзд шкіл і вчителі повинні прийти, загребти територію школи, висадити квіти і побілити передню частину школи.
І я тепер тупо зла.
Якого хєра це повинні робити вчителі???
І чи можливо на це якось вплинути?
І я тепер тупо зла.
Якого хєра це повинні робити вчителі???
І чи можливо на це якось вплинути?
Коханозадовільна• 08 августа 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Помітила, діти всі в них) спадковість -с. Якщо порадниця не може зрозуміти написаного на форумі і в інтернеті, то це дуже погано для генофонду. От пишу людині про Черкаську область де багато міст, а людина в істериці вперто тиче мені меж очі саме місто Черкаси. От що їй порадити, ще раз в школу сходити, хай читать навчать, чи до окуліста з психотерапевтом?
Удалено администрацией...
Коханозадовільна• 08 августа 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Навіть в самих Черкасах не всі школи були офлайн, 20 вийшли на очне, але то ж думати треба, напрягатися.
Удалено администрацией...
Зашла на 5минут• 08 августа 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Удалено администрацией...
Коханозадовільна• 08 августа 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Удалено администрацией...