Примарочка• 07 августа 2023
Вчителі і їх примусові обовʼязки.
Маю маму, яка працює вчителем в школі.
І мене завжди бісило, що дуже багато для класу вона повинна була робити саме за свій рахунок і це крім постійних якихось там примусових внесків вчительських які хз куди підуть.
От сьогодні розмовляю, а вона каже. Що чекають обʼїзд шкіл і вчителі повинні прийти, загребти територію школи, висадити квіти і побілити передню частину школи.
І я тепер тупо зла.
Якого хєра це повинні робити вчителі???
І чи можливо на це якось вплинути?
І я тепер тупо зла.
Якого хєра це повинні робити вчителі???
І чи можливо на це якось вплинути?
Коханозадовільна• 07 августа 2023
Ответ дляПримарочка
Де онлайн? В неї в школі його майже не було. В мене діти в школу ходять цілий рік цей.
В Україні, де був ковід і іде війна.
Примарочка
• 07 августа 2023
Ответ дляКоханозадовільна
В Україні, де був ковід і іде війна.
Я в Києві, наша школа працювала в різних режимах, в тому числі і офлайн.
Чи ви думаєте всі сиділи на онлайн?
Не обижаюсь• 07 августа 2023
Вот эти все лишние обязанности зависят исключительно от руководства школы. В школе, в которой учится мой ребёнок, учителя таким не занимаются. Частично какие-то технические работы отники школы, частично родители, но не учителя.
ИграйМойГормон• 07 августа 2023
Ответ дляПримарочка
Як саме це зробити?
І чи повинні вони не ігнорувати такі повідомлення?
Є навіть можливість електронною то подати (але не впевнена що у кожний департамент). Офіційна форма. Офіційне звернення. Обов´язково буде офіційна відповідь. Можете навіть не вказувати ніякі причини. Просто запитання. Від відповіді вже будете відштовхуватись. Вирішіть для себе що саме вам потрібно в результаті кіпішу. Бо якщо основна маса вчителів - тупе стадо рабів - це одне, будьте морально готові що мамі доведеться звільнитись. Якщо там більш менш люди - то директору час готуватись до перевиборів.
ПЛЮС-МИНУС• 07 августа 2023
Ответ дляПримарочка
Так, ця інформація те ж на сайті школи.
І гроші державні і гроші з фонду.
у нас такого нет. тайна.
УраганнаЯ• 07 августа 2023
Ответ дляСтефанія
А почему это дети должны делать?
А где вы такое прочитали? Где я написала,что дети должны делать?
УраганнаЯ• 07 августа 2023
Ответ дляМудробаба
Ви дуже кмітлива)
На держслужбі працюєте?
Нет, просто умненькая
ИграйМойГормон• 07 августа 2023
Ответ дляДівчина заглядєніє
Марна праця. Департамент не здасть директора, це ж мафія, панове.
Так, відкати йдуть ланцюжком наверх. Але в усіх є конкуренти. Є ще чарівна група у ФБ батьки СОС - цих хлібом не годуй - дай якогось директора зжерти. Але, повторюсь, дивлячись що має на меті автор.
Я б на місці її мами включила режим сніжинки та й по всьому. Я не я корова не моя. Мене нема вдома. Я пішла в далекі гори.
ИграйМойГормон• 07 августа 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Ой не туди ви прийшли жалітися, тут до вчителів страшенна ненависть.
Та тут до всіх ненависть. Збіговисько недокоханих бабів. До тих хто виїхав, до багатодітних, до бідних, до багатих. Як подумаю, що оце от усе щастя - моє потенційне оточення - то страшно стає.
Зашла на 5минут• 07 августа 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Вже скільки часу вчителі не працюють, то ковід, то війна, тести з гугла і ютуба. Про які факультативи мова?
Мадам, моя дитина була лічені дні на онлайн в цьому році. Всі дні крім масованих ракетних обстрілів були в школі. Черкаська область. Може таки не треба оббріхувати всіх впідряд?
Зашла на 5минут• 07 августа 2023
Ответ дляМама Чели
У нас цього року 3 дуже хороші вчителі пішли. Ліцей залишився без толкового математика, дуже талановитого вчителя історії. І вчителя української мови - за нею найбільше шкодую, бо талановита, душевна і щира людина.
Залишається ті, кому до пенсії декілька років і ті, в кого діти під крилом.
Декілька вакансій висять по 2-3 роки
І ті потікають, почитавши тутешніх мегер.
Мудробаба• 07 августа 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Я так і роблю 20+ років)
Краля-Галя• 07 августа 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Ойййй, чому ніхто вам не повірить, може тому, що у всіх є діти і ми бачимо, як вчителі люблять конвертики? Безкогтовне репетиторство? Дайте номер вашої мами, ми всі тут запишемось
Я верю, у моего сына была такая же первая учительница. Сейчас он учится в лицее - там тоже проводят бесплатные факультативы
Яичница с беконом• 07 августа 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
якщо в нашій області Ваша дитина була лічені дні на онлайн, то це не означає що так було з усіма. Наша школа, одна з небагатьох в шкіл в Черкасах котра не навчалась з початку війни жодного дня. Трохи були вивели молодшу школу в приміщення іншої школи де було сховище.
І хоч і вчителі і працювали, але багато завдань і тестів робили на платформі на ’Урок’. Тому я вірю в те, що в інших школах вчителі просто гуляли. В похресниці скидали завдання і дозволяли контрольні писать по тижню, щоб діти не мали стресу, бо в країні війна...
Мама Чели• 07 августа 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Так.
Ось сьогодні з однією колегою розмовляли. Вона теж хоче допрацювати рік і звільнятися.
Ще 2 збираються на пенсію
Мафиозная• 07 августа 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Брати конверти, квіти, хабарі- теж не входить але ж
Ой, да ладно, по 10грн с человека положили, прям конверт, не носите.
Леди Репях• 07 августа 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
я бы вам покидала скрины из вайбера, но не хочется лишний раз открывать ту помойку.
батьки! треба винести парти!
треба прийти та зняти дошку та телевізор!
треба помити вікна, або заплатити прибиральніці!
треба щоб хтось з татусів полагодив принтер, бо я сама це робити не буду, а друкувати треба щодня!
треба у сховище принести мішки з піском та швидко вирішити питання роутера.
треба
а что 🤬 🤬 🤬 сделала школа?
батьки! треба винести парти!
треба
а что 🤬 🤬 🤬 сделала школа?
Вас безусловно можно понять, но ведь и учитель не будет сама чинить принтер. И дети останутся без раздаточного материала.
У Вас претензии именно к учителю или к руководству школы? Если к учителю, то зря. Они там зачастую ничего не решают. К кому ей обращаться с принтером, если ей директор, допустим, сказала ´Михайловна, разбирайся сама’?)
Просто Фіфа• 07 августа 2023
Автор, а какого..... ( вашими же словами по тексту) родители за ваших учителей весь онлайн сидели и искали презентации, обьяснения тем, рассказывали суть того или иного произведения и обсуждали, чтобы понимание было хоть какое-то. Потому что: та не умеет интернетом пользоваться, у той классрума нет она в нем не работает, та чаи гоняет с подружками в кабинете , дав самостійне опрацювання. А спрос же какой! Не с детей, а с академиков просто и к родителям вечные претензии. Не навчили читати, рахувати, сидіти і мовчати і т.д. Так пусть хоть что-то поделают на территории, если прямыми обязанностями пренебрегают систематически. Я конечно не о всех и процент порядочных и настоящих педагогов остался. Но он ничтожно мал. Образовательное пространство заполонили бездари и невежды, невежи, рвачи и хамки, без понимания сути и ответственности, без чести и совести. В результате: нелюбовь к учебе, к отдельным предметам. Я в лоб говорю зарвавшимся пЭдагогам, что 11 и 12 моего сына - это не их оценка, а его и мой труд . Пока они чаек попивали по кабинетам, имея наглость семестрами не выходить в эфир и давая ’ завдання на самостіцне опрацювання’ учебный год в период ковида и в период полномасштабного. Пусть хоть покопают клумбы. Или уволятся к черту и дадут дорогу нормальным, которые в пед.пошли по призванию, а не куда взяли и куда берут всех.
Кили и Манджаро• 08 августа 2023
Ответ дляИграйМойГормон
І та одна бідося на чвертьставки а директор собі ×10 зарплату у кишеню.
Пішли б ви директором у колу, теж би зарплату у десятикратному розмірі брали, нє? Нащо наговорювати на людей
Кили и Манджаро• 08 августа 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Зробіть запит у департамент освіти скільки технічних працівників обліковується у даному навчальному закладі.
Уся ця інформація повинна бути у вільногму доступі на сайті школи, як і кошторис. І всі витрати у прозорро. Йдіть і вивчайте
Кили и Манджаро• 08 августа 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
а можно на сайте школы посмотреть сколько дали из горбюджета и на что потратились именно городские деньги?
Згідно закону про доступ до публічної інформації уся інформація повинна бути на сайті школи. Кошториси за усіма джерелами фінансування, штатні розписи зі ставками, години і т.д. Також ви можете зробити офіційний запит і подати, наприклад, на сесію своєї ради. Усі бюетні кошти є публічною інформацію, навіть розміри зарплат. Маєте повне право дізнатися все, що вас цікавить
Мама Чели• 08 августа 2023
Ответ дляЛеди Репях
Я в цьому році за свої кошти ремонтувала принтер.
Мені голова БК сказала :’ ой, клас’
Мама Чели• 08 августа 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Боже, що за вчителі вас оточують. Де це такі школи, що самі нездари зібралися. Як ви віддали своє дитя в таку школу?
В житті не повірю, коли розповідають, що ну прямо усі/ майже усі вчителі отак нехтують своїми обов´язками. Усі батьки мовчать і перевірок ніяких немає?
У нас постійно є опитувальники для батьків від директора та начальника відділу освіти.
Є платформа, де чудово видно які уроки проведено у зумі, скільки тривав урок. Які матеріали завантажив учитель для опрацювання.
А у вас прямо самі негідники.
Примарочка
• 08 августа 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Чому ви мені це пишете?
Це не має ніякого відношення ні до ситуації, ні до моєї мами.
ИграйМойГормон• 08 августа 2023
Ответ дляКили и Манджаро
А мені воно нафіга🤣🤣🤣
ИграйМойГормон• 08 августа 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Нє, не пішла б.
Я вже писала - я б швидше у бандити пішла, ніж у бюджетники. Ну якщо інших варіантів не було б.
Зашла на 5минут• 08 августа 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Удалено администрацией...
Зашла на 5минут• 08 августа 2023
Ответ дляМама Чели
А у вас прямо самі негідники.
Тому що бреше, якби справді була така ділова, то вже всіх на вуха би поставила і все, всі читали б.
12 галюцинаций• 08 августа 2023
Ответ дляПримарочка
А читати ви вмієте?
Тема про траву і клумби, а не за наведення порядку в своєму класі
Та яка різниця. Саме через таких’ волонтерів’ як ваша мама , які згодні працювати безкоштовно!! до вчителів звикли ставитись як до бидла. Бо за манікюр треба платити, а урок фізики безкоштовно. Отрьіжка совка. Як добре, що ці часи минають і студентки- репетитори працюють від 250 грн година і цінують себе і свої знання. А трава , клумби , чи факультатив- це та сама праця раба