Примарочка• 07 августа 2023
Вчителі і їх примусові обовʼязки.
Маю маму, яка працює вчителем в школі.
І мене завжди бісило, що дуже багато для класу вона повинна була робити саме за свій рахунок і це крім постійних якихось там примусових внесків вчительських які хз куди підуть.
От сьогодні розмовляю, а вона каже. Що чекають обʼїзд шкіл і вчителі повинні прийти, загребти територію школи, висадити квіти і побілити передню частину школи.
І я тепер тупо зла.
Якого хєра це повинні робити вчителі???
І чи можливо на це якось вплинути?
І я тепер тупо зла.
Якого хєра це повинні робити вчителі???
І чи можливо на це якось вплинути?
Коханозадовільна• 08 августа 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Мадам, моя дитина була лічені дні на онлайн в цьому році. Всі дні крім масованих ракетних обстрілів були в школі. Черкаська область. Може таки не треба оббріхувати всіх впідряд?
І карантина у Черкасах не було, і війни немає, ото так обоасть
Коханозадовільна• 08 августа 2023
Ответ дляПримарочка
Я в Києві, наша школа працювала в різних режимах, в тому числі і офлайн.
Чи ви думаєте всі сиділи на онлайн?
Думаю, що за останніх пару років вчителі не пересрались, думаю так
Коханозадовільна• 08 августа 2023
Ответ дляПримарочка
То ваші не працюють. Тому не потрібно говорити за всіх.
Скільки років читаю порадницю і як тільки пост про вчителів, то: мала з/п, не хочемо пересиратись, важко робити, думаю, що це не тільки з мого міста пишуть, як і ви зараз скиглите, що за три місяці вийти раз на роботу, то катастрофа. Непривично коли немає баттків, щоб примусити, так?
Коханозадовільна• 08 августа 2023
Ответ дляМама Чели
Та прямо.
Згадайте держслужбовців усіх рангів.
Я згадує те, що читаю. Проблема вийти раз за рік і привести до ладу робоче місце, стидно було б таке писати. Чому немає тем, що за ціле літо так відпочила, хочеться і попрацювати, бо ж з/п платять
Коханозадовільна• 08 августа 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Удалено администрацией...
Коханозадовільна• 08 августа 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Удалено администрацией...
Примарочка
• 08 августа 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
у нас такого нет. тайна.
В нас все в вільному доступі і вже давно.
Кили и Манджаро• 08 августа 2023
Ответ дляИграйМойГормон
А мені воно нафіга🤣🤣🤣
Вибачте, не вам мала відповісти
Зашла на 5минут• 08 августа 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Удалено администрацией...
Ну так хай ідуть ваші талановиті дітки з гарними балами)
Зашла на 5минут• 08 августа 2023
Ответ дляКоханозадовільна
В цьому році не було карантину і в укриття ходили, да, ото так область)
Зашла на 5минут• 08 августа 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Удалено администрацией...
Коханозадовільна• 08 августа 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Вони підуть у престижні виші, дякую за пораду.
Коханозадовільна• 08 августа 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
В укриттях вчителі викладали, чи просто сиділи?
Зашла на 5минут• 08 августа 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Так, а чого не в школу? Тільки чужих гидити вмієте та обговорювати їх бали?
Коханозадовільна• 08 августа 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Тому що вони вчилися гарно і у них є вибір, на відміну від тих, хто вступав до педу, за найнижчим прохідним
Зашла на 5минут• 08 августа 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Ваше яке діло, ви пан Лісовий?
Коханозадовільна• 08 августа 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Ваше яке діло, ви пан Лісовий?
Діло таке, що такі перетруджені, працювали сумлінно, а насправді, то карантин, то в укриттях, так? Так як там про цілий рік сумлінної праці?
Зашла на 5минут• 08 августа 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Тому, що мамка за репетитора заплатила). Знаю дітей знайомих, що закінчили педвуз, хороші і розумні діти. Тож брехні та наклепи від вас.
Коханозадовільна• 08 августа 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Вимушені платити, бо такі бездарі зараз навчають дітей. Що ж поробиш, це ганьба для вчителів
Зашла на 5минут• 08 августа 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Конкретно школа моєї дитини, в карантин уроки були онлайн за розкладом в загальний карантин. В цьому році онлайн майже не було, у вас погано зі сприйняттям інформації?
Коханозадовільна• 08 августа 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Виявляється, що майже половина шкіл без укриттів, як так. Всі школи працювали кажете, всі в укриттях були?
Зашла на 5минут• 08 августа 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Удалено администрацией...
Коханозадовільна• 08 августа 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Та ви що, а інтернет каже інше.
Зашла на 5минут• 08 августа 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Бездарі, там судячи зі спілкування на форумі, зовсім не вчителі.
Зашла на 5минут• 08 августа 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Та ви що, а інтернет каже інше.
Що він каже, що жодна зі шкіл не працювала офлайн в області?
Коханозадовільна• 08 августа 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Тут порадниці, якщо ви не помітили
Коханозадовільна• 08 августа 2023
Зашла на 5минут• 08 августа 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Тут порадниці, якщо ви не помітили
Помітила, діти всі в них) спадковість -с. Якщо порадниця не може зрозуміти написаного на форумі і в інтернеті, то це дуже погано для генофонду. От пишу людині про Черкаську область де багато міст, а людина в істериці вперто тиче мені меж очі саме місто Черкаси. От що їй порадити, ще раз в школу сходити, хай читать навчать, чи до окуліста з психотерапевтом?
Зашла на 5минут• 08 августа 2023
Ответ дляКоханозадовільна
фото
Навіть в самих Черкасах не всі школи були офлайн, 20 вийшли на очне, але то ж думати треба, напрягатися.