Примарочка• 07 августа 2023
Вчителі і їх примусові обовʼязки.
Маю маму, яка працює вчителем в школі.
І мене завжди бісило, що дуже багато для класу вона повинна була робити саме за свій рахунок і це крім постійних якихось там примусових внесків вчительських які хз куди підуть.
От сьогодні розмовляю, а вона каже. Що чекають обʼїзд шкіл і вчителі повинні прийти, загребти територію школи, висадити квіти і побілити передню частину школи.
І я тепер тупо зла.
Якого хєра це повинні робити вчителі???
І чи можливо на це якось вплинути?
І я тепер тупо зла.
Якого хєра це повинні робити вчителі???
І чи можливо на це якось вплинути?
Форточка• 07 августа 2023
Ответ для12 галюцинаций
На оккупированньіх территориях наибольшее количество коллаборантов именно среди педагогов. Шо скажут, то и сделают
Бо надрессировані чиновниками з Районо за стільки років, і не вміють думати самостійно вже.
12 галюцинаций• 07 августа 2023
Ответ дляФорточка
Саме так, нажаль. І навіть зараз , в Києві, дві третини садочка спілкується російською((. Заняття українською, до дітей- теж( бояться батьків). Між собою- російською , навіть при дітях. Не знаю,чого тут більше- шкідництва,чи тупості
Этожзвяздаяегообожаю• 07 августа 2023
Ниже учителя унизить нельзя.
Особенно перед распределением часов на следующий учебный год.Не придешь, будешь иметь ничего.
12 галюцинаций• 07 августа 2023
Ответ дляПримарочка
На окупованих територіях вбивають людей, якщо вони не співпрацюють.
В мене в Макіївці вбили маму і доньку моєї однокласниці тільки за те, що вона дала не хотіла співпрацювати. Спочатку погрожували, потім викрали. Більше ніж півроку вона не знала де її мати і донька.
Живу 10 км від Бучі. 24 запхала дочку з трусами в кульочку в машину сусідів( домовились раніше), 25 го сама з двома котами в переносці добу електричками виїзжала на ЗУ. Не було б електричок - шла б пішки, аби не під кацапами. Це не того, що я суперпатріот. Я просто знала, що через тиждень/ місяць/ два, я не стримаюсь і плюну в морду , або дам по голові буряту і буде мені, що вашій знайомій(. На щастя, до нас трошки не дійшли.
Цветочница• 07 августа 2023
Ответ дляПримарочка
Мені здається, що в батьки не повинні це робити.
А хто повинен? Технічка за 6700 з/п? Посада садівника в школі не передбачена. Я працюю в культурі, ми теж таким займаємося, як і всі бюджетники.
Краля-Галя• 07 августа 2023
Ответ дляПримарочка
😂😂😂😂
Так.,
Провчитися 7 років, щоб потім полісадніки прибирати
Так.,
8 років ))) це повний треш
Лупаю цю скелю• 07 августа 2023
Каждый должен начать с себя: перестать платить взятки, куда-то идти по указке и так далее. В рабочее время еще можно, а так с какой стати?
Когда наша учительница сказала сдать на краску, то родители пошли писать заявления, узнавать и как ни странно вышли на то, что краска закуплена давно, а на остальное сельрада деньги на сессии выделила. Помогать модно, но подсказывая как и самим искать права
Форточка• 07 августа 2023
Ответ дляЦветочница
Тоді може треба цю посаду передбачити, щоб не порушувати трудові права вчителів?
ГейТуда• 07 августа 2023
Ответ дляПримарочка
Я мешкаю в іншому місті, а мама моя нікуди не піде.
Я вже і казала їй іти на пенсію? Але ж ні, не хочеться їй.
Моя мама віддала школі 35 років свого життя. Хтось, може, й збагачується на хабарах у школі, а моя мама тільки своє відносила, скільки пам´ятаю. І ці ремонти класу своїми руками, і прибирання території, і скинутись грошима на бенкет трутнів-перевіряючих з районо... Ну і зошити з ранку до вечора. Все це було. У мене на школу як інституцію алергія все життя
ГейТуда• 07 августа 2023
Ответ дляПримарочка
Але чому?
Невже медсестри і лікарі вчилися стільки, щоб гребти сміття і білити там щось?
Моя мама ще далеко до війни свої гроші віддавала директору за дітей, батьки яких ні на що не хотіли здавати. І навіть обіди деяким дітям своїми грошима оплачувала, батьків це влаштовувало. І не соромно було
ПЛЮС-МИНУС• 07 августа 2023
ничего. уберёт. а не может убрать сама, то пусть скидывается на уборщицу.
или родителям можно такое задвигать про ’этожевашимдетям’, а для самой себя красоту не нужно наводить?
двойные стандарты, не?
Примарочка
• 07 августа 2023
Ответ дляЦветочница
Я не знаю хто, але не вчителі, діти і батьки
Примарочка
• 07 августа 2023
Ответ дляФорточка
+ тим паче, що територія є в кожної школи і її повинні прибирати
Примарочка
• 07 августа 2023
Ответ дляГейТуда
Так, я вас розумію
Примарочка
• 07 августа 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
двойные стандарты, не?
Для самої себе красоту вона наводить в себе вдома.
Тобто якщо вам скажуть, що потрібно прибрати в офісі і ділянку біля офісу, то ви підете, бо красота повинна бути зроблена саме вашими руками. При цьому ця робота в вашу відпустку і безкоштовно.
ПЛЮС-МИНУС• 07 августа 2023
я бы вам покидала скрины из вайбера, но не хочется лишний раз открывать ту помойку.
батьки! треба винести парти!
треба прийти та зняти дошку та телевізор!
треба помити вікна, або заплатити прибиральніці!
треба щоб хтось з татусів полагодив принтер, бо я сама це робити не буду, а друкувати треба щодня!
треба у сховище принести мішки з піском та швидко вирішити питання роутера.
треба
а что 🤬 🤬 🤬 сделала школа?
батьки! треба винести парти!
треба
а что 🤬 🤬 🤬 сделала школа?
Мудробаба• 07 августа 2023
Ответ дляПримарочка
Ну технічка є, одна.
А по штату-п´ять!
Тепер задача з зірочкою,хто отримує заробітню плату за заміну вакансії?
Мудробаба• 07 августа 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Могу предложить,что это должны делать те мертвые души,которые числятся в школе. А должностей таких много: техники, уборщицы, вахтёры, возможно, даже садовники. А так как они есть только на бумаге, то и приходится делать реальным работникам. Ну и не родители должны это делать. Я прекрасно помню,как мы в старших классах справлялись и с уборкой территории, и с косметическим ремонтом, а сейчас нельзя. Сын учился в 9 классе и после очередного учебного года роди елей приглашали на уборку класса, я наивно поинтересовалась почему 15 летние дети не могут этого сделать. Мне ответили что нельзя...
Ви дуже кмітлива)
На держслужбі працюєте?
ПЛЮС-МИНУС• 07 августа 2023
Ответ дляПримарочка
наша вчителька в начальных классах сидела на стуле, который купили родители, учила детей по огромному телевизору, который купили родители, печатала на принтере, который купили родители, пила воду, которую оплачивали родители, сидела в ремонте, который сделали родители, наслаждалась теплом и прохладой от кондиционера, который купили родители. и когда мы возмутились перспективе покупать парты за свои деньги, то эта особа ещё имела наглость сказать на собрании, что мы это всё сделали исключительно для детей, а ей и школе ничего не нужно. так что же она не оставила себе деревянный советский стул, раз ей и школе ничего не нужно?
как же достала эта школа...
Коханозадовільна• 07 августа 2023
Ответ дляПримарочка
Так а хто повинен це робити?
Мабуть ті, хто ціле літо лежить на дивані, покі інші працюють. Ціле літо ваша мама пролежала і один дегь не вмре, як піде до школи, чи як?
Коханозадовільна• 07 августа 2023
Ответ дляПримарочка
А яке це має значення?
Має значення те, що три місяця вони просто сидять, можна прибрати своє робоче місце, а не чекати, що батьки прийдуть, зроблять, ще й цукерочки до кави притарабанять
Примарочка
• 07 августа 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
батьки! треба винести парти!
треба
а что 🤬 🤬 🤬 сделала школа?
батьки! треба винести парти!
треба
а что 🤬 🤬 🤬 сделала школа?
Ще раз, фонда школи і фонда класу не має.
Мама заправляє принтер в класі за власні кошти, хоча друкує матеріал дітям. Принтер подарував їй мій чоловік.
Обовʼязки клеїли батьки, фарбувала все мама.
Більше керівництво вона не візьме, бо це дуже складно, простіше його не мати зовсім.
Примарочка
• 07 августа 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Вона може багато чого, але це не входить в її обовʼязки
Примарочка
• 07 августа 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Її робоче місце це клас і там порядок.
Коханозадовільна• 07 августа 2023
Ответ дляПримарочка
Брати конверти, квіти, хабарі- теж не входить але ж
Коханозадовільна• 07 августа 2023
Ответ дляПримарочка
Її робоче місце це клас і там порядок.
Бо батьків припахують
ПЛЮС-МИНУС• 07 августа 2023
Ответ дляПримарочка
а наша вчителька в вайбер писала: батьківській комітет, треба купити кнопки для стендів!
кнопки! копеечные кнопки купить в канцтоварах не может! а как конвертики принимать, так всегда только за.
Примарочка
• 07 августа 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Вона ніколи не брала хабарі і конверти. І не бере на репетиторство дітей, яких вчить.
Додатково в школі по своїй ініціативі проводить безкоштовні факультативи з математики і фізики, куди приходять діти з інших шкіл і навіть з сусідніх сіл.