Примарочка• 07 августа 2023

Вчителі і їх примусові обовʼязки.

Маю маму, яка працює вчителем в школі.
І мене завжди бісило, що дуже багато для класу вона повинна була робити саме за свій рахунок і це крім постійних якихось там примусових внесків вчительських які хз куди підуть.
От сьогодні розмовляю, а вона каже. Що чекають обʼїзд шкіл і вчителі повинні прийти, загребти територію школи, висадити квіти і побілити передню частину школи.
І я тепер тупо зла.
Якого хєра це повинні робити вчителі???
І чи можливо на це якось вплинути?
Кому там слова не давали• 07 августа 2023
Ответ дляТракторні війська
Щось ви, як для дитини вчительки, зовсім не вихована. Уявляю як вона дітей навчає.
А в чем ее невоспитанность? Автор хамит, оскорбляет,матерится? С каких это пор говорить о произволе это невоспитанность?

Я такая наивная• 07 августа 2023
Ответ дляПримарочка
З війною багато хто поїхав з країни. Хто не повернувся, того звільнили. Бажаючих робити в школі не має.
Это не её дело, не хотела бы не вернулась. Находятся желающие работать, то ничего не поменяется. Не будет учителей, тогда зачешутся.
СпайдерВумен• 07 августа 2023
Ответ дляГорлаю зрання
Правильно, на пенсію вашій мамі не хочеться йти, а купа молодих випускників педагогічних ВУЗів не можуть працевлаштуватися.
С пенсионерами сейчас каждый год заключают новый трудовой договор
автор Примарочка • 07 августа 2023
Ответ дляКараПузовна
Я из-за этого и ушла после трёх лет работы.
Работа с 9.00 до обеда, собственно уроки- это только верхушка айсберга, постороннему глазу не видны вечера, а порой и ночи проверки тетрадей и подготовки материала, звонки родителей во внешкольное время.
Это по сути круглосуточная работа.
Так, моя мама закуповує ватмани на яких робить презентації і таблиці до уроків
Це те ж купа часу
Ответ дляЯ такая наивная
Воспитатели у нас в саду сами клумбы садят и ухаживают, а тут раз попросили из-за срочности, так уже в обморок падают, короны поснимайте.
Ну так терпилы везде есть)) им может нравится садить клумбы,это хорошо, это не должно быть обязаловкой)
Я такая наивная• 07 августа 2023
Ответ дляПримарочка
Так вони те ж не повинні цього робити в свій не робочий час! Вихователь має інші обовʼязки!
Много кто не должен, но садовника нет.
Ответ дляПримарочка
Ну так а звідки знати. Реально.
Здали гроші, хтось собі авто купив.
Ти ж гроші віддав і все, подальшу долю цих грошей ти не знаєш.
Никто не имеет требовать сдавать деньги,это уголовка вообще то))
Лапка• 07 августа 2023
Ответ дляПримарочка
Це те ж купа часу
Она должна требовать это все с администрации школы, а администрация делать запросы в РУО
Ответ дляКак нефиг делать
Ну я вище описала свій досвід - офісні працівники разом з менеджментом та директором прибирали парк і збирали сміття.
До речі, коли регіональна директор приїжджала, то за власною ініціативою взяла в руки віник і підмітала офіс після ремонту. Тому посада і освіта тут ні до чого.
Внша річ, що на здоров´я працівників мали б зважати. І так, сама люблю, щоб на роботі тільки працювати, без додаткових функціоналів.
А зачем убирать офис после ремонта? Она экономила деньги фирмы или наняла плохих работников,которые не убрали за собой?

Ответ дляЛапка
У нас 13 в школе, согласно штатного расписания
Мажоры)
Форточка• 07 августа 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Автор, про роботу вчителів не в курсі, хоч і знаю, що в держ. установах багато робиться руками працівників. Мама в дитячій бібліотеці-медіатеці працює, то бібліотекарі багато заходів організовують, витрачають свій додатковий час і матеріальні ресурси (на всілякі канцелярські чи рукодільні дрібниці).
А от я працювала в міжнародній компанії, то задля тімбілдінгу ми багато заходів організовували - працівники разом з керівництвом організували толоку і прибирали в найближчому парку, збирали допомогу і відвідували собачий притулок, організовували заходи для дітнй співробітників. При цьому загалом це була нудна офісна робота і діяльність компанії жодним чином з такими заходами не була пов’язана.
Тому так не лише в школі буває.
Ви плутаєте міжнародну компанію і школу. Для Вас це тімбілдінг, благодійність і розвага, а в школі це примусове дійство раз в семестр чи чверть через нестачу технічних працівників.

І скажу як бібліотекар в минулому - вся канцелярія і витратні матеріали для масових заходів мають закуповуватись через відділ культури, але ж керівники бібліотек не сильно хочуть той відділ напрягати. А кількість заходів в бібліотеці можна і зменшити, адже в посадовому розкладі бібліотекаря не передбачено час на щоденні розваги в бібліотеці.
КараПузовна• 07 августа 2023
Ответ дляПримарочка
Це те ж купа часу
Дадада, плавали, знаем. Родители возмущены деньгами на ремонт, но если они не сдадут, учитель сделает ремонт за свои деньги, потому что в августе объезд комиссии по проверки готовности каждого класса к новому учебному году , проверяют ремонт, на который районо денег не выделяет.
Я такая наивная• 07 августа 2023
Ответ дляПримарочка
Це те ж купа часу
Какие ватманы, у неё нет компьютера и экрана?
автор Примарочка • 07 августа 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Так їх вже не має.
Вчитель біології і хімії викладає англійську.
Вчителя фізкультури не має.
Лапка• 07 августа 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Мажоры)
Так и школа немаленькая
автор Примарочка • 07 августа 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Так і є.
Ответ дляУкраїнська Мрія
Будьте готові, що вона після цього піде на пенсію не за власним бажанням.
На каком основании?
автор Примарочка • 07 августа 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Але кожні три місяці здають на зсу.
Але вже мама не здає, мізки їй промила
ЯниЯ• 07 августа 2023
Ответ дляПримарочка
Я мешкаю в іншому місті, а мама моя нікуди не піде.
Я вже і казала їй іти на пенсію? Але ж ні, не хочеться їй.
В чому справа? Ваша мама не дасть собі ради самостійно зі своїм керівництвом?

Ответ дляЯ такая наивная
Много кто не должен, но садовника нет.
Нет садовника нет садовых работ значит)
Я такая наивная• 07 августа 2023
Ответ дляПримарочка
Так їх вже не має.
Вчителя фізкультури не має.
Есть такие как ваша мама, их просят, они выходят. Этим вы не возмущаетесь почему-то.
Хачапууури• 07 августа 2023
Ответ дляГорлаю зрання
І немає бажаючих працювати в школі? Вибачте, не вірю. Просто місця зайняті. Чомусь же ваша мама не бажає на пенсію? Якби було погано, то пішла б. Не вірю, що на робочому місці її тримає виключно любов до дітей...
Бо на пенсію не вижити. Втім, і з тією зарплатою теж..а якщо разом - хоч щось.
І не йдуть працювати, бо не хочуть! Кадрів не вистачає, щоб укомплектувати класи педагогами. Зрозумійте,не піде молодь за ті копійки в школу та купу зайвих обов´язків.
автор Примарочка • 07 августа 2023
Ответ дляКараПузовна
Так, все так і є.
В мами гарний клас і батьки. Але це ж так те ж не має бути!!!!
ЯниЯ• 07 августа 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Тоже задолбали
Особові повідомлення?
Хачапууури• 07 августа 2023
Ответ дляГорлаю зрання
За оформлення кабінету, наприклад, і догляд за ним педагог, за яким закріплено кабінет, отримує доплату, тому не лукавте. Це різні речі.
Це якщо кабінет зразковий. В іншому випадку ніхто нічого не отримує. А лише вкладає
автор Примарочка • 07 августа 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Самі звичайні Ватмани.
В школі не має можливості виводити презентацію на великий екран
Хачапууури• 07 августа 2023
Ответ дляПримарочка
Як саме це зробити?
І чи повинні вони не ігнорувати такі повідомлення?
Скажуть назватися, бо у іншому випадку анонімки не приймаються та не розглядаються.
ЯниЯ• 07 августа 2023
Ответ дляПримарочка
Це те ж купа часу
Навіщо? Ці таблиці вже є роздруковані і красиві. На сайті Ранок і т.д
Я такая наивная• 07 августа 2023
Ответ дляПримарочка
Самі звичайні Ватмани.
Почему это вас так не возмущает? Это по реформе должно быть в каждом классе. Зато разовая акция уборки привела в ужас.
Форточка• 07 августа 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Це входить в їхні обовʼязки? Чи може оплачується, як понаднормова робота? Директор та завідуюча в дитсадку теж клумби саджають, чи у них є «більш важливі справи»?