Примарочка• 07 августа 2023
Вчителі і їх примусові обовʼязки.
Маю маму, яка працює вчителем в школі.
І мене завжди бісило, що дуже багато для класу вона повинна була робити саме за свій рахунок і це крім постійних якихось там примусових внесків вчительських які хз куди підуть.
От сьогодні розмовляю, а вона каже. Що чекають обʼїзд шкіл і вчителі повинні прийти, загребти територію школи, висадити квіти і побілити передню частину школи.
І я тепер тупо зла.
Якого хєра це повинні робити вчителі???
І чи можливо на це якось вплинути?
І я тепер тупо зла.
Якого хєра це повинні робити вчителі???
І чи можливо на це якось вплинути?
Радикальная• 07 августа 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Тоже задолбали
Ну так не просто так, за відгули. Що поганого?
Тиждень парти помив і пофарбував, і оплачуваний тиждень до відпустки маєш.
Блондинка в Законе• 07 августа 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Могу предложить,что это должны делать те мертвые души,которые числятся в школе. А должностей таких много: техники, уборщицы, вахтёры, возможно, даже садовники. А так как они есть только на бумаге, то и приходится делать реальным работникам. Ну и не родители должны это делать. Я прекрасно помню,как мы в старших классах справлялись и с уборкой территории, и с косметическим ремонтом, а сейчас нельзя. Сын учился в 9 классе и после очередного учебного года роди елей приглашали на уборку класса, я наивно поинтересовалась почему 15 летние дети не могут этого сделать. Мне ответили что нельзя...
А я і до сих пір не зрозуміла чому не можна…
дамаАмстердама• 07 августа 2023
Ответ дляПлекаю думи
Военные покупают бензин, чинят машины за свои деньги и т д
А ваша мама с кисточкой пройтись не может или граблями?
Ви на своїй роботі також власноруч ремонт робите? Це не входить в службові обов’язки вчителя. З якого переляку вона буде з кісточкою та граблями проходитись?
Я би таким не займалась.
Примарочка
• 07 августа 2023
Ответ дляЯ такая наивная
За государственный, в нашем городе уже во всех классах есть.
Супер. Вітаю вас. Ви реально вважаєте, що це все є і в інших школах?
Забагаловка• 07 августа 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
А батьки будуть прохлаждатитя в цей час? Кому важливіше взагалі😬
Фигасе ! Вы по паркам гуляете , по улицам ходите - тут же с метлой убираете вместо работников коммунальных предприятий? В торговых центрах/кино - со шваброй? В больнице небось санитаркой ? В офисах бухгалтер после работы во вторую смену убрать должен? Техработники школ вообще в ранг святых - ни ремонты классов, ни уборка их же- только за отдельную плату . А , если таких работников мало , все вопросы к директору школы/ районо .
Примарочка
• 07 августа 2023
Ответ дляНу ниче се
А що, вона не може презентацію і таблиці зробити в електронному форматі? Якщо що, я також вчитель, майже пенсійного віку, класрум, міт, електронний журнал - без проблем. Хоча ви багато в чому праві, вчителів загружають непотрібною роботою. Такий розбухлий управлінський апарат, кожен клерк хоче рибку з´їсти і не напнутися причому. От звідти більшість проблем і росте
І що вона буде робити з тою таблицею в електронному форматі в класі?
Є речі, які потрібно робити вручну і вішати перед дітьми, а не просто показати один раз на уроці і все,
Примарочка
• 07 августа 2023
Ответ дляЯниЯ
Вона що кожного разу робить на ватмані презентації? Тобто на кожну нову тему по 3 рази на день? Це все робоять вчителі моїх дітей в компьютері , або знаходять в інтернеті на тому ж Пінтересті і вивидять на інтерактмвну дошку. А навчальні таблиці закуповують у видавництвах. На ватманах працюють разом з дітьми. Спільна творчість класу на уроках праці. Беруть кошти на подібні росхідники з фонду класу.
Не має фонду класу і фонда школи.
Не кожного разу, але робить.
Примарочка
• 07 августа 2023
Ответ дляЯичница с беконом
якщо вона хоче і це її особисте бажання, то так - купує сама і робить. Її ж ніхто не примушує це робить?
Ну так а я хіба кажу, що примушує?
Ви розумієте, що гарний вчитель має багато своїх напрацювань, а таблиці від видавництва ранок однотипові і примітивні.
Примарочка
• 07 августа 2023
Ответ дляРадикальная
Миколаїв, ЛШМД.
До війни за кожним відділенням була закріплена частина території, і декілька разів на рік всі, від заввідділенням до санітарок брали в руки граблі і йшли прибирати ’свою’ територію.
Це просто жесть :((
Я чомусь не думала про це раніше
А от зараз згадала, що коли проходили повз поліклініки, наша медсестра білила дерева.
Я чомусь не думала про це раніше
Примарочка
• 07 августа 2023
Ответ длядамаАмстердама
Я би таким не займалась.
Ну такі люди мабудь в керівництві і сидять, які не бачать проблеми в тому, щоб ганяти вчителів на таку роботу.
ЯниЯ• 07 августа 2023
Ответ дляПримарочка
Не має фонду класу і фонда школи.
Не кожного разу, але робить.
У нас школа не забезпечує серветками - вологими і звичайними, антисептиками, питною водою ( завжди стоїть в класі). З класного фонду ми навіть піццу, соки купували на новий рік. Здавали по 200 грн на півроку вистачає на все. Дуже порядна мама голова род комітету. З тих грошей іноді закладался бронь на зошити чи книжки. З тих грошей і клас тематично прикрашають. Нічого зайвого не купували. На 1 вересня всім однакові повітряні кульки, медалі, вчителю 1 букет.
Панна Кота• 07 августа 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Ну варіант не йти, але сваритись з адміністрацією.
Робити запити, чому не набрані техпрацівники
Вони по штату набрані, а по факту набрали мінімум.
Оновлена версія• 07 августа 2023
Ответ дляПримарочка
От мені те ж здається.
Якби вчителі сказали, що не будуть, то б швидко знайшлись інші варіанти
Учитель может сказать , что не будет, только при наличии мужа с хорошими деньгами или если дефицитная специальность, пользующая спросом в виде репетиторства. Если нужно принести домой зарплату, то молчат в тряпочку или сядет на голую ставку
Оновлена версія• 07 августа 2023
Ответ дляЦибулька зла
Які б вже давно посадили ті клумби без бурчання. Але шо ж це вчителька зі стажем буде брати тряпку в руки, не по масті фраєру)
Модежь? Клумбы? Да ещё и за оту зарплату?Пошлют дальше, чем видят
Примарочка
• 07 августа 2023
Ответ дляОновлена версія
А ви думаєте молодь продвинута? Коли вакцинували от ковід, вони перші ж щепились, щоб відлизати дупи дирекції
Оновлена версія• 07 августа 2023
Ответ дляПримарочка
Работать за ту зарплату молодёжь не спешит.
Оновлена версія• 07 августа 2023
Ответ дляПримарочка
Не має фонду класу і фонда школи.
Не кожного разу, але робить.
Какой предмет у мамы? Зачем ей это? Пусть занимается репетиторством, денег больше, гемор меньше
Стриптизерка• 07 августа 2023
есть некрасивое слово - крысятничать, но этим очень страдают администрации госструктур
Оновлена версія• 07 августа 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Какие ватманы, у неё нет компьютера и экрана?
В кабинете моего ребенка только доска, на которой можно писать мелом. Интерактивная доска одна на всю школу (800учеников)
Стриптизерка• 07 августа 2023
Ответ дляЯниЯ
в нас також
Любимка-анонимка• 07 августа 2023
Ответ дляГорлаю зрання
І немає бажаючих працювати в школі? Вибачте, не вірю. Просто місця зайняті. Чомусь же ваша мама не бажає на пенсію? Якби було погано, то пішла б. Не вірю, що на робочому місці її тримає виключно любов до дітей...
У нас в районі, молоді звільняються, лишаються одні пенсіонери які з´їдають молодь і лижуть одне місце керівництву. Вони аж ніяк не люблять дітей, в дійсно не знають комп´ютера, тим паче нових програм навчання. Тому ви праві
Любимка-анонимка• 07 августа 2023
Ответ дляКараПузовна
Я из-за этого и ушла после трёх лет работы.
Работа с 9.00 до обеда, собственно уроки- это только верхушка айсберга, постороннему глазу не видны вечера, а порой и ночи проверки тетрадей и подготовки материала, звонки родителей во внешкольное время.
Это по сути круглосуточная работа.
А вчителі хіба не працюють з 9 до 17? В школі перевіряти зошити нє?
Примарочка
• 07 августа 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Навіть більше.
Якщо уроки з 8,30 до 15. То + перевірити зошити, підготуватись до наступних уроків, підготувати ср/кр, вібписатись батькам і тд
Примарочка
• 07 августа 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Ну какие цветы в августе ...
Звідки мені знати які.
Щедрик ведрик• 07 августа 2023
Ответ дляПлекаю думи
И то, и то неправильно. Военных должно обеспечить государство, а не положить в частные карманы. Уборку школы должна обеспечить школа за счет тех персонала. У моей дочки в школе было интересно устроено. По штату 5 тех рабочих, по факту 3. Один из двоих потеряшек муж директрисы. И такое часто случается
Примарочка
• 07 августа 2023
Ответ дляОновлена версія
Математика і фізика.
Так, на репетиторстві навіть влітку, за місяць має дохід в 4 рази більший, ніж ставка. Але ж хоче, я її примусити не працювати в школі, не можу.
Щедрик ведрик• 07 августа 2023
Ответ дляПримарочка
Ну технічка є, одна.
А почему одна. Сколько детей в школе?
УраганнаЯ• 07 августа 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Эксплуатация детского труда. И поверьте из всей школы найдутся родители,которые будут на это жаловаться