Как_б_не_так• 07 августа 2023
Как распределяется наследство?
Есть бабушка у неё жилье.
Есть сын
Есть внук от безвести пропавшего сына
И Есть сестра.
Есть сын
Есть внук от безвести пропавшего сына
И Есть сестра.
Клин_Кляйн• 07 августа 2023
Ответ длязаварний look
внук наследует долю своего отца который пропал безвести (если конечно этот факт уже установлен и официально зарегестрирован).
Але ж зниклий безвісти - це не померлий, право представлення теж діє?
Знаю бакси• 07 августа 2023
Ответ дляРепетиторша
за правом представлення спадкують тільки після померлих, а не визнаних безвісти зниклими
Треба буде через суд доводити
Как_б_не_так
• 07 августа 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Если я не ошибаюсь, есть свидетельство о смерти. Только не такое как обычное, где все вписано, а полу пустое.
Губка Боб• 07 августа 2023
Ответ дляНа_оба_рот
вы путает, муж, жена, родители, дети
я не плутаю, я читаю ст.1266 ЦК, при умові, що син, який безвісно відсутній, буде визнаний померлим або може він вже визнаний таким.
заварний look• 07 августа 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Авторка написала що він 15 років як зник - можна офіційно визнати померлим. І спадок перейде до онука
Репетиторша• 07 августа 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Та какой тролль?
Приехали в гости, начали говорить что да как... что неплохо б было посчитать что к чему.
Это дико кажется согласна. Но так и есть.
звичайно, ваші вигадки про чоловіка сестри, дітей та дітей їхніх дітей - то дичина суцільна
які гості?
Как_б_не_так
• 07 августа 2023
Ответ длязаварний look
Тут мне яснее. Спасибо..
Подтяжка• 07 августа 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Больше 15ти..
Да, тогда он ОФИЦИАЛЬНО пропавший без вести и его сын тогда считается наследником 1 очереди
Губка Боб• 07 августа 2023
Ответ дляРепетиторша
За 15 років його безвісти зникнення, можна визнавати померлим.
Как_б_не_так
• 07 августа 2023
Ответ дляРепетиторша
які гості?
Вы мне по сути нечего не написали. Что то ыам доказывать смысла нет.
Суть моего вопроса как будет делиться имущество. Всё.
Репетиторша• 07 августа 2023
Ответ дляКак_б_не_так
між спадкоємцями першої черги
діти дітей сестри та її чоловік взагалі не спадкоємці. ніякої черги
Губка Боб• 07 августа 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Свидетельство о смерти по моему есть. Только там нечего не написано где и что...
Це означає, що його смерть зареєстрована. Значить він не безвісти зниклий, а померлий. На безвісти зниклих не видається св-во про смерть.
Клин_Кляйн• 07 августа 2023
Ответ длязаварний look
Якщо визнають померлим, тоді так, буде за правом представлення. Але цим треба вже займатися. Хоча десь уже пише, що є свідоцтво про смерть, отже, вже це зробили
Але сестра точно ні до чого.
Репетиторша• 07 августа 2023
Ответ дляКак_б_не_так
тобто, ви не знаєте, чи є свідоцтво про смерть, але знаєте, що воно ’не такое обичное’
це як?
Дружная семейка• 07 августа 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Да, это было 15 лет назад.
Коли другий син пропав - онук був неповнолітнім? Якщо так - то він точно буде в наслідниках разом з першим сином. Вся інша гоп-компанія йде лісом
Как_б_не_так
• 07 августа 2023
Ответ дляДружная семейка
Да, внукк тогда было 15 лет
Репетиторша• 07 августа 2023
Ответ дляДружная семейка
це не має значення
Кундалина• 07 августа 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Все правильно, цього достатньо.
Дружная семейка• 07 августа 2023
Ответ дляРепетиторша
це не має значення
Має. В чоловіка колись померла бабуся і спадкоємцем був свекор. Але через те, що брат свекра загинув коли його діти були малими - між цими дітьми поділили ту частину, що повинен був успадкувати їх батько. Як би він загинув при вже повнолітніх дітях - нічого б вони не отримали. Це не я придумала, це слова нотаріуса
Репетиторша• 07 августа 2023
Ответ дляДружная семейка
чи нотаріус дурний, чи ви не зрозуміли
право представлення працює однаково для всіх.
Прагматик флегма• 07 августа 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Да. Приезжали, авансом просили часть денег от квартиры.
Ничего не понятно...они здесь при чём?Она что бездетная?У нее сын и внук первая очередь
Я б такое не носила, но продаю• 07 августа 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Спадок ділиться на чоловіка та дітей бабусі. Чоловіка вже немає? Сестра геть тут нідочого. А це якась квартира спільна, колись була, можливо їхз батьків? Чи чому до неї діло сестрі бабусі? На кого вона офрмлена ця квартира?
Как_б_не_так
• 07 августа 2023
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
На бабушку. Котора живая, у которой есть сын и внук
Ответ дляКак_б_не_так
Вам уже правильно написали - на сына и на внука. Если нет завещания.