Играю_на_кларнете• 07 августа 2023

Хто попав під фін моніторинг?

Що думаєте,збираєте думаєте,який етап збирання цих паперів?Монобанк написав,що можливо прийдеться попрощатися…Які думки?
И.О. человека• 07 августа 2023
причина?

Мама фіфті цента• 07 августа 2023
З Ким прощаться?
Раздражевская• 07 августа 2023
Мой подпольный бизнес хотят накрыть... Не выйдет!
Майструю крила• 07 августа 2023
Шо?
dreamsunny• 07 августа 2023
С таким финмониторингом банки рискуют остаться без клиентов.
И.О. человека• 07 августа 2023
Автор, за что вас? полмиллиона кто то скинул или 200 гривен?
Даю справку• 07 августа 2023
Автор, а Ви кредитною лінією монобанку користуєтеся?

Анонім Завгосп• 07 августа 2023
думки про что?
Готова до другої• 07 августа 2023
Тема о чем? Посраться и зраду найти?
Тішуся неперетішуся• 07 августа 2023
Пока банки угрожают ’расстаться’ со своими клиентами, владелец одного из банка, член партии слуга народа покинул Украину не взирая на запреты для выезда депутатов.
Почему-то их не мониторят.
автор Играю_на_кларнете • 08 августа 2023
Ответ дляДаю справку
Так.Постійно.
Ответ дляГотова до другої
Тема о чем? Посраться и зраду найти?
Удалено администрацией...
Даю справку• 08 августа 2023
Ответ дляИграю_на_кларнете
Так.Постійно.
Дивно. Зазвичай банки бережуть таких клієнтів, особливо якщо вони виходять з пільгового періоду та користуються розстрочкою.
Даю справку• 08 августа 2023
А що монобанк від Вас хоче? Якісь довідки, заяви?
ГейСюда• 08 августа 2023
В мене таке було років зо два тому.
Надіслали одномоментно тисяч 6 євро.
Вимагали документи, я написала що це кошти від коханця на купівлю авто, які я маю вам надати документи?
Розблокували, але написали що обмежують мої щомісячні надходження до 4т євро на міс, далі мовляв будуть питання.