Кудряшка Сью• 07 августа 2023

Розівчилась готувати, чоловік попросив готувати що вмію

Він без притензій, каже ти тільки час і сили витрачаєш.
А я сама відчуваю що все що готувала раніше воно не смачне якесь.
Напевно, справа в тому що в іншій країні інші продукти, чесно, завжди любила готувати, а тут прямо настрою немає.
Це якось можна змінити? Готувати по рецепту строго чи як?
Страхованная• 07 августа 2023
Ответ дляКудряшка Сью
По американським?
Чому така реакція? Америка багатонаціональна країна - рецептів багато.

Папобус• 07 августа 2023
Ответ дляЧесно брешу
зачем вы это написали ? теперь я хочу есть
Ви хоча б їсти хочете. А я на дискотеку в Дім Офіцерів Флоту в Миколаєві )))
Забагаловка• 07 августа 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Ну наприклад борщ якийсь оранжевий з присмаком недовареного бур‘яку, хоч доварений, рис в гобубцях водян розлізлий постійно, хоч даю ледь запарений
У вас за кордоном явно забагато вільного часу, готуцтег нормальні прості страви
автор Кудряшка Сью • 07 августа 2023
Ответ дляСтрахованная
Ну нічого смачного крім стейків я тут ще не їла
Ща как дам• 07 августа 2023
Ответ дляКіна не буде
І ви цим тішите своє самолюбство?
нет, ну что вы, думаю что мне еще учиться и учиться
Капризуля• 07 августа 2023
Ответ дляКудряшка Сью
По американським?
А что, кроме борща и голубцов больше блюд нет?
Кофр для ноги• 07 августа 2023
Я в Польщі теж стала несмачно готувати. Думаю,то продукти відрізняються,тому так виходить

НетЕщеНаверное• 07 августа 2023
Ответ дляКудряшка Сью
я зажарку делаю так: кладу целый бурячок в целофановый пакет. завязываю. иголочкой делаю дырочки. и в микроволновку на МАХ минут 15-20.
достаю. он остывает. сок внутри. сладость внутри.
на сковороду масло, лук пассерую и морковку. потом туда тру свеклу. и кетчуп. выбираю детский. без остроты и пряности. немного толку туда разваренный в борще картофель.
Майструю крила• 07 августа 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Це ще ж ніхто не зачепив питання - а як чоловік за кордоном опинився😉
Іноземець. Автор, з козирів пішла
автор Кудряшка Сью • 07 августа 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Дякую, попробую ваш спосіб
сою не люблю• 07 августа 2023
Ответ дляСалт
Як можна розучитися готувати?
Розівчитися -це зовсім інше,мабуть:))
сою не люблю• 07 августа 2023
Ответ дляПетриківна
Так же, как в недавней теме подруга забыла украинский, прожив год в Польше )))
Польську хоч вивчила?:))
бювет_в_обед• 07 августа 2023
Ответ дляКурочка
’Розівчилась’ - це як?
Вот, как они школу заканчивают… 🤦‍♀️
Покращена• 07 августа 2023
Ответ дляПетриківна
В Польщі забути український неможливо,тут українців більше ніж поляків)))😂
автор Кудряшка Сью • 07 августа 2023
Ответ длябювет_в_обед
Вот, как они школу заканчивают… 🤦‍♀️
Ну ви ж якось закінчили
СкумбріяП8• 07 августа 2023
Ответ дляСалт
Як можна розучитися готувати?
Отак, коли немає натхнення, то йде все шкереберть, у мене навіть яєшня підгоріла
бювет_в_обед• 07 августа 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Ну ви ж якось закінчили
А бур‘як - это на каком?
Папобус• 07 августа 2023
Ответ дляСкумбріяП8
’Як спалити 400 калорій за 5 звилин’
автор Кудряшка Сью • 07 августа 2023
Ответ длябювет_в_обед
А бур‘як - это на каком?
На китайській

все по ГОСТу!• 07 августа 2023
Ответ дляКудряшка Сью
На китайській
Ну реально. Як так можна написати?
Борщичок• 07 августа 2023
1.Америка это не Украина, не ищите ее там.
2. Попробуйте не покупать дешевле овощи, а например покупать или органику или фермерские
Админко• 07 августа 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Готуйте картоплю, вона родом з Америки. Або просіть маму, хай мішок бурячків борщових Вам передасть)))
Покращена• 07 августа 2023
А в мене такі дні іноді бувають, все що не приготую- в смітник летить, буває раз чи два на рік. Один день так-то підгоріле,то недоварене. .на наступний день все нормально виходить.
Единорог помог• 07 августа 2023
Ответ дляСалт
Як????
Легко. Я последний год готовлю редко и уже такач фигня выходит
автор Кудряшка Сью • 07 августа 2023
Ответ дляБорщичок
Чим органіка краще? Тим що гниє швидше?
Фермерські завжди купую при можливості
Борщичок• 07 августа 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Чим органіка краще? Тим що гниє швидше?
Фермерські завжди купую при можливості
Вы в другой стране-перестраивайтесь.
Органика вкуснее
Говорю-балакаю• 07 августа 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Наверно, поэтому я вообще не умею готовить
Звезда в шоке• 08 августа 2023
Ответ дляКудряшка Сью
Я не знаю, от завжди всі хвалили мою їжу а тут самій не смачно
Я даже в Мексике готовлю так же как в Киеве. А ві куда-то в Конго умотали?
Кондуктор автобуса• 08 августа 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Я без микроволновки, тушу всё а сковородке. Совсем другой борщ получается, чем когда буряк варить. Очень вкусный.
Тут надолго• 08 августа 2023
Якщо ви в США, та ще десь Флоріда/Каліфорнія, та ще в невеличкому містечку - то таки справа в продуктах. Ну реально пластик без смаку. Навіть фермерське. Ну майже все ніяке, але авокадо смачні)