Жена аллигатора• 07 августа 2023

Повернутися чи залишитись?

За кордоном живемо доволі давно.
Спочатку так склалося,що приїхали в велике місто і то була любов з першого погляду.
Я була в захваті,от просто таке враження,що в минулому житті я там жила.
Через деякий час вирішили придбати власне житло,але ціни кусючі аж занадто.
Порадились з чоловіком і вирішили переїхати в менше місто ,де нерухомість дешевша.
Житло купили.
Але це місто просто жах для мене,от просто не моє.
Я не скажу,що там все погано. Але воно мені не подобається.
Дійшло до депресії, я практично не маю кола спілкування. Всі залишилися в тому місті, нових друзів так і не знайшла ( і не було бажання).
Вже рік я думаю над поверненням .
Куплену квартиру ми все одно зараз здаємо. Живемо на зйомі. При переїзді так само будемо жити на зйомі, правда трохи вище оренда.
Чоловік роботу поміняє без проблем,його з радістю заберуть на стару роботу. В мене там також буде робота,яка буде приносити задоволення.
З мінусів:
Буде на відстані проблематично зі здачею своєї квартири.
Знайти лікаря собі і дітям ( тут це важкувато)
Зараз школа у нас практично у дворі нашого будинку ,а там ще не відомо як буде.
Проблематично буде знайти житло з тваринами.
Ну і сам переїзд ще те задоволення.
Дівчата,як би ви поступили ?
автор Жена аллигатора • 07 августа 2023
Ох і накатала .
Дякую, якщо хтось осилить прочитати .
Ms. Похвала• 07 августа 2023
А в якій ви країні?
автор Жена аллигатора • 07 августа 2023
Ответ дляMs. Похвала
А в якій ви країні?
Чехія.
Зроблено у 80-х• 07 августа 2023
Вам краще порадитися із чехами, їм видніші ваші страждання.
Не кую, не мелю• 07 августа 2023
я жила в Польше в маленьком городе,
это ужас,
до сих пор вспоминаю с содроганием ...
Рита-8e7c• 07 августа 2023
А що кажуть діти? Вони не проти повернення? Я б поверталася, якщо всі не проти. Бо життя занадто коротке і важке, щоб бути в депресії. А без друзів реально важко. Якщо в тому місті Вам було краще, то повертайтеся туди і обов´,яково знайдеться можливість заробляти більше
Снежнакомка• 07 августа 2023
Міняти. Сама живу не там де б хотіла і це нестерпно. Хоч всі і кажуть, що треба перенастроїтися. Вже 1,5 року і тільки гірше.
Мурзилка• 07 августа 2023
Ответ дляЗроблено у 80-х
Зависть, это плохое чувство 😉
ТаЕщеОптимистка• 07 августа 2023
Місто має підходити на 100%, я жила в столиці і ніяк не могла звикнути, не хотілося додому повертатися. Потім переїхала в маленьке, яке хотіла і тепер кайфую
автор Жена аллигатора • 07 августа 2023
Ответ дляРита-8e7c
Діти тільки ’за’.
Галя із Дарниці• 07 августа 2023
Головне, що чоловіченько виїхав.
Фу.
успокойте_Меня• 07 августа 2023
Я так живу 4 года,детям и мужу отлично,а я все ищу позитивные стороны,в ближайшие лет 6-8 точно не переедем.
Ліплю вареники• 07 августа 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
я жила в Польше в маленьком городе,
это ужас,
до сих пор вспоминаю с содроганием ...
И я.В какой-то момент поняла,что я тут больше не могу,иначе скачусь в депресняк,собрала чемодан и тютю.Говорила об этом с поляками местными,они так любят свой городишко,говорят,никогда бы не переехали в большой город,а мне там было просто нечем дышать
автор Жена аллигатора • 07 августа 2023
Ответ дляСнежнакомка
Я не можу
’ перенастроїтись’.
Все чекала,що якось мене попустить,але ні.
Цей час,що я тут живу ніякого задоволення не приносить.
Невгамовна Бу• 07 августа 2023
Ответ дляЖена аллигатора
Діти тільки ’за’.
Тоді переїзджайте
КараПузовна• 07 августа 2023
Ответ дляЖена аллигатора
Я не можу
’ перенастроїтись’.
А в каком городе живёте?
Володарка мрій• 07 августа 2023
Автор ,в каком городе живёте?
Я тоже в Чехии если близко можем встретиться
автор Жена аллигатора • 07 августа 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
я жила в Польше в маленьком городе,
это ужас,
до сих пор вспоминаю с содроганием ...
Я живу не маленькому містечку,це по міркам України обласний центр.
Але не в розмірі, мабуть, справа.
автор Жена аллигатора • 07 августа 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Головне, що чоловіченько виїхав.
Фу.
Ми виїхали ще 7 років тому.
Якщо Вас це заспокоїть.
автор Жена аллигатора • 07 августа 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Автор ,в каком городе живёте?
Плзень.
Не кую, не мелю• 07 августа 2023
Ответ дляЛіплю вареники
и еще они там все на машинах. А я постоянно мокла под дождем на остановках, потому что у них даже остановки без крыш ! И автобус раз в два часа , а то и нет его
Володарка мрій• 07 августа 2023
Ответ дляЖена аллигатора
Плзень.
Два часа езды от меня.
Но этот город не плохой же. Я живу в ещк меньшем городе . Да ,немного страдаю ,но я работаю много
автор Жена аллигатора • 07 августа 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Ні,тут транспорт без проблем,його достатньо,і все дуже зручно.
Не кую, не мелю• 07 августа 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
вы в Польше ?
автор Жена аллигатора • 07 августа 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Два часа езды от меня.
Ви в якому місті?
Мурзилка• 07 августа 2023
Мы тоже вынужденно переехали в 14. Привыкла года за 2. Но мы не планировали уезжать, когда планируют и хотят, думаю это проще получается, чем когда вынужденно((
Я б переехала, если всей семье комфортно, жизнь то одна
ТаЕщеОптимистка• 07 августа 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
вы в Польше ?
У Франції
Мурзилка• 07 августа 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Головне, що чоловіченько виїхав.
Фу.
Вам полегчало? Какие у нас люди злющие🤦‍♀️
Не кую, не мелю• 07 августа 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
У Франції
море близко ? как вам ?
автор Жена аллигатора • 07 августа 2023
Ответ дляКараПузовна
А в каком городе живёте?
Плзень.