Карма хамелеона• 08 августа 2023

Як подолати замкнуте коло у стосунках?

Ситуація наступна. Є певні дії чоловіка, моя реакція на це. Йому не везе з роботою і він недостатньо настирний. Я на це болісно реагую. Сильний тригер, як зараз говорять.
І так по колу.
Головою розумію, що це не основне, але сильно реагую і це заважає, в першу чергу, мені.
Як не реагувати і переключитися на позитивні якості в ньому (їх є і багато)?
автор Карма хамелеона • 08 августа 2023
Ответ для60 метрів сметани
Нет , мой как раз пашет, и хочет чтоб я тоже пахала
Я таких ще не зустрічала

60 метрів сметани• 08 августа 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Він про мої думки знає. Ми багато розмовляємо, відносини стали краще, багато працюю над своїми установками, він над своїми.
Але... Хочу прибрати цей тригер повністю.
Вы просто разные, и чем дальше будет только хуже
Вся в кредитах• 08 августа 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Никак. Если не сможете смириться и принять это - то никак. Только смена мужа. Ну или любовника завести, с которым можно иногда ’на ручки’ реализовать.
Лепетун• 08 августа 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Вот мне интересно как это сделать. К примеру я отлично зарабатываю, а муж мало, он не жадный, все в семью, но с ленцой и не хочет напрягаться, когда женились был моложе, была хорошая работа, потом пришлось сменить и особо искать он не искал, пошел куда предложили, там сидел, потом перешёл ещё на менее оплачиваемую, но со свободным графиком и сказал что буде заниматься бизнесом своим, бизнес не пошел, но свободный график ему нравится, плюс он ещё и в себе не уверен, не настойчив... У нас есть ребенок. Я могу конечно бросить работу и доверить свою жизнь и жизнь ребенка в руки ему и судьбе... и от голода мы не умрем, но тот уровень жизни который мне нужен я потеряю. Жить без моря и хорошей косметики я не могу, без еды к которой привыкла и без частных врачей. Но за это все приходится платить и плачу я тем что моло отдыхаю, стала мужиком в юбке, т.к. тащу кучи ответственности.
Выход вижу только в смене мужа. Но вопрос, а смогу ли я найти кого-то сильнее меня, чтобы меня смог вынести и чтобы я смогла вынести его, чтобы любил моего ребенка и мне ещё и 38 лет...
Просто справа не в тому що чоловік мало заробляє, як мені здається. А в тому що підсвідомо вибираємо таких же жорстких партнерів як і наші суворі батьки .навіть якщо чоловік не багато заробляє він може робити якісь сюрпризи.нема грошей на букет, назбирати польових квітів і подарувати.нема грошей на подарунок тоді зробити власними руками чи ще щось, проявити фантазію і розум щоб порадувати. У кожного є потреба щоб його ´кружили´ і ´посидіти на ручках´
А ви цього не отримаєте, якась важлива потреба не задовольняється. Все в сім´ю це таке, узагальнене, ви не відчуваєте відношення до себе. Це моє імхо
автор Карма хамелеона • 08 августа 2023
Ответ для60 метрів сметани
Ні, гірше не буде, відносини розвивають в +, бо ми стаємо мудрішими. Цінуємо один одного і сім´ю зараз набагато більше.
автор Карма хамелеона • 08 августа 2023
Ответ дляЛепетун
Дуже мудрі слова.
60 метрів сметани• 08 августа 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Тогда молодцы, удачи!
автор Карма хамелеона • 08 августа 2023
Ответ дляВся в кредитах
Коханець ситуацію не змінить в кращу сторону.
Мені життєво необхідна стабільність і чесність. База.
МаксХмара• 08 августа 2023
Ответ дляЛепетун
Вы пишете,что Вас триггерят недостаточные заработки мужа и тут же пишете,чтобы были бы рады букету полевых цветов. Немного есть несостыковка. Чего же на самом деле хотите? Ответьте честно.

А, тю ты, увидела,что Вы не автор темы, вопрос снимаю

Лепетун• 08 августа 2023
Ответ дляМаксХмара

Так це не я писала, я відповідаю на повідомлення )
МаксХмара• 08 августа 2023
Ответ дляЛепетун
Ага, уже увидела, что Вы не автор. Но получается автора не удовлетворил бы букет полевых цветов, ибо это ’много действий, мало толку’ ей хочется другого. Чтобы голова не болела как обеспечить детей, например, а их полевыми цветами не накормишь
Вся в кредитах• 08 августа 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Тогда вам остается только принять ситуацию, что ваш муж такой и человека невозможно перекроить как вам хочется, он другим не будет. Если сможете это принять и найти правильную позицию и место в этом себе, чтобы вас не колбасило - значит у вашей семьи есть будущее. Если не сможете - значит однажды рванет.
Самое сложное тут, что вас тригерит, внутри поднимается реакция эмоциональная. Вы так рискуете себе болячку заработать.

И при всех вводных данных, мне кажется, что все таки вариант 2 - однажды рванет. И вы кстати можете потом такое облегчение испытать, расправиться и просто полететь, как будто вам камень от ног отвязали)
автор Карма хамелеона • 08 августа 2023
Ответ дляМаксХмара
Ні, я про заробітки ні слова не писала.
Чоловік мало настирний в роботі.
Мені важливо бачити, що він старається, оцю енергію досягнення цілей.
Дуже інертний сам по собі. Але він такий є.
Лепетун• 08 августа 2023
Ответ дляМаксХмара
Є ж ще мови кохання. Для когось це час проведений разом, для когось подарунки, чи участь в житті, для когось дотики, для когось емоції і гарні слова і т.д. воно все важливе але 1 чи 2 в пріоритеті. Якщо для когось важливі фінанси і емоції, але жодного не отримують у відносинах то це катастрофа
автор Карма хамелеона • 08 августа 2023
Ответ дляВся в кредитах

Я це розумію.
Що мені зробити, щоб не рвануло? Як прибрати цей тригер ключове питання...
автор Карма хамелеона • 08 августа 2023
Ответ дляЛепетун
Мені важливо бачити, що людина старається. Дуже старається для сім´ї.
Якщо я цього не бачу, все, тригерить жорстко.
Вся в кредитах• 08 августа 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Я це розумію.
А вот с этим можно попробовать как раз к психологу. Потому что это ооочень непросто и не быстро.
Я вообще знаете всегда за семью, вот всегда.
Но ваша ситуация напоминает самоизнасилование какое-то
Вам телефонограмма• 08 августа 2023
Ответ дляЛепетун
Да возможно, он мои пожелания выполняет, типа поведет в кафе и цветы подарит, но все нужно просить, обо все напоминать. Ну а когда дело доходит до решения важных будет сидеть и ждать пока все решится без его участия. Я уже и ждала от него действий и ничего не делала, и ругалась, и просила, и говорила, все без толку, пока не сделаю сама то все будет на месте, ему все нормально, ему ничего не нужно, а слишком много хочу и стоит смотреть на тех кому хуже, ведь у нас и так все прекрасно...
Лепетун• 08 августа 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Значить для вас важлива участь у житті, ´що людина робить для мене і як вона це робить´. Подарунки своїми руками в ту ж категорію). Бо це час, витрачений на вас

автор Карма хамелеона • 08 августа 2023
Ответ дляЛепетун
Так. Оці саме зусилля.
Лепетун• 08 августа 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Для вас теж, як мені здається, важлива ініціатива, відношення до вас. Якщо доводиться нагадувати то це вже наче з-під палки.
МаксХмара• 08 августа 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Ні, я про заробітки ні слова не писала.
Чоловік мало настирний в роботі.
А як Ви це бачите? Ви разом працюєте? Може він щоразу пересилює себе, але цього не показує?
Я просто, мабуть, з іншої сторони всесвіту,як і автор коментаря про польові квіти. Я готова жити в недостатку певних ресурсів, але в спокої. В мене чоловік 6 років проробив начальником іноземного виробництва. В нього було все, але не було спокою, постійна напруга. Це не його робота взагалі. І він був дуже нервовий від цього. А я б воліла б мати менш заможного чоловіка, але більш стриманого. Я б дійсно раділа більше букету польових квітів, подарованого в спокійній обстановці, ніж охапку троянд, але в нервовому напруженні. Я ю воліла сидіти сім´єю на дачі у спокої, ніж в Туреччині, але з нервами.
Зараз мій чоловік перейшов на більш спокійну роботу, волею обставин, але тепер в нього ввімкнулось ’ це не мій рівень’ чи щось типу такого і йому все одно не живеться спокійно.
А я вже втомилась. Я готова уйти, працювати сама, мої діти і я житиму сткрутніше, але в спокої. І да, я їм не дам квартири, але дам спокійну психіку, дам поняття не нервової родини, без постійних скандалів. Ну якось так.
автор Карма хамелеона • 08 августа 2023
Ответ дляМаксХмара
Так, разом.

Це залежить від людини. Мій чоловік абсолютно спокійний завжди, навіть коли працював нач.виробництва. Жарти, легкий підхід до життя. Це величезний плюс у нього.
Лепетун• 08 августа 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Ще доповню. Навіть в природі це є. Пташка - самець приносить квіточку самці, щоб вона з ним звила гніздечко. Є риби які малюють візерунки на дні, самці б´ються за самку і т.д. якщо в тваринному світі все так не просто то що говорити за людей? Але як показує практика нам важливі саме ЗУСИЛЛЯ (участь у житті) і фінансова сторона від чоловіків, бо це основа успішного виховання потомства. Емоції і гарні слова теж важливі але кліше ´жінка любить вухами´ це хіба що на перших етапах стосунків. Чоловіки якраз більш падкі на емоції і компліменти
МаксХмара• 08 августа 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Так, разом.

Поэтому Вы думаете, что он не напрягается?
75В• 08 августа 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Ні, я про заробітки ні слова не писала.
Чоловік мало настирний в роботі.
я тоже не люблю инертных.
Почему вы его выбрали ?
мне кажется может вы выбрали не того ?
Меня не звали• 08 августа 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Ну так сначала попробуйте найти мужчину лучше вашего мужа, и чтоб вы ему были нужны, а потом уже можно расставаться. Потому что станет ли вам легче и лучше, если вы останетесь без этого мужа, а лучшего не найдете? Мы например не знаем ваших возможностей, способны ли вы вообще привлекать таких мужчин как вам бы хотелось. В этом весь вопрос.
Меня не звали• 08 августа 2023
Ответ дляЛепетун
До чего тут польовий букет, ви уважно читали? Жінка хоче жити забезпеченим життям, їздити на моря і купувати що хоче (а не букети польові), а заробляти на то вже втомилася. Хоче того ж рівня життя але без напряга. До чого тут увага, польові букети і саморобні подарунки якщо жінка хоче грошей, про що вона чітко і ясно написала.
маринабаранова• 08 августа 2023
Так сложно изъясняетесь) Если перевести ваш текст на нормальный язык - вы недовольны зарплатой вашего мужа, а он не может найти нормальную работу?
К сожалению - это не исправимо... Вышли замуж за недотёпу - терпите и зарабатывайте сами)
Сижу_и_плачу• 08 августа 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Тригер в тому, що мене не балував батько, не балує чоловік. А я хочу відчути себе маленькою дівчинкою хоч іноді, і ’на ручки’.
Як цю дірку закрити?
Саму себе балувати?
Оце вночі думки понесло...
Всім дякую за написане.
Почитаю зранку. Доброї і тихої ночі 🙏
Так...сама себе...